Mano verslas
Mano verslas
Mano verslas
Mano verslas
Mano verslas
2025-10-16 15:01

Atidarė restoraną Portugalijoje, iškėlė iki aukštumų ir nutarė parduoti

Ieva Tumilevičiūtė ir Danielis Sousa, restorano „Oliwander‘s“ įkūrėjai. VŽ koliažas
Ieva Tumilevičiūtė ir Danielis Sousa, restorano „Oliwander‘s“ įkūrėjai. VŽ koliažas
Jei Portugalijos Algarvės regiono Lolė mieste ieškosite kur pavakarieniauti, vienas iš internete pasiūlytų geriausiai įvertintų restoranų bus „Oliwander’s“, kurį įkūrė lietuvė Ieva Tumilevičiūtė su mylimuoju portugalu Danieliu Sousa, pakėlė į TOP 10 miesto restoranų lygį ir nutarė parduoti, kad galėtų visą dėmesį skirti senai svajonei – ekoturizmui.

I. Tumilevičiūtė į Portugaliją išvyko prieš 9 metus pas tuometį širdies draugą, kariškį. Vietoje nenusėdinti moteris greitai įsuko trumpalaikės būstų nuomos verslą, kuriuo vertėsi kelerius metus. Sekėsi puikiai, vienu metu buvo nuomojami net keturi būstai, du iš jų – butas Lisabonoje ir namas regione prie ežero nupirkti paėmus kreditus, nes gaunamos pajamos leido tokiu būdu plėsti verslą. Pašlijus santykiams, pasibaigė ir šis etapas, I. Tumilevičiūtė pasitraukė ir nutarė pradėti viską iš naujo.

„Bet laikas nepraėjo veltui. Pamačiau, kad nekilnojamasis turtas ir turizmas gali būti puikus pajamų šaltinis. Ši patirtis, kaip ir mano mokslai rinkodaros ir viešųjų ryšių srityje Lietuvoje, pravertė kuriant kitą tarpinį verslą – restoraną“, – pasakoja I. Tumilevičiūtė.

52795
130817
52791