„Vilniaus prekybos“ valdyboje nebelieka Dominienės ir Čatrausko

Mažmeninės prekybos tinklus ir vaistines valdančios UAB Vilniaus prekyba valdyboje pokyčiai. Šią savaitę valdybą papildė du nauji nariai Petras Jašinskas ir Saulė Zabulionytė. Jie pakeis šiose pareigose iki šiol dirbusius Dianą Dominienę ir Marių Čatrauską.
Pasak bendrovės, valdybą paliekantys nariai nusprendė susitelkti ties kitomis veiklomis, nesusijusiomis su bendrovės Vilniaus prekyba veikla. Ponia Dominienė dėmesį skirs ryšių su akcininkais valdymui, o p. Čatrauskas investicijoms į naujus verslus ir rinkas.
Valdybai ir toliau vadovaus Jolanta Bivainytė, taip pat joje toliau dirbs bendrovės Vilniaus prekyba direktorė Raimonda Kižienė bei vienas iš Vilniaus prekybos verslo įkūrėjų Ignas Staškevičius.
Nauji valdybos nariai dirba grupės ar su ja susijusiose įmonėse. Ponas Jašinskas yra UAB NDX energija direktorius ir valdybos pirmininkas, bendrovių Mispol S.A., Novofruct SK, s.r.o. stebėtojų tarybos pirmininkas, AB Agota Real Estate valdybos pirmininkas, Agota, Doggy, Mispol Group Consulting sp. z o.o. valdybų narys.
O p. Zabulionytė 2007-2015 m. dirbo su Vilniaus prekybos akcininkų verslais siejamose tarptautinėse nekilnojamojo turto įmonėse UAB M.M.M. Projektai, Foumico Investments Limited Group. Prieš tai ji dirbo tarptautinių audito bendrovių Deloitte & Touche, Grant Thornton, PricewaterhouseCoopers padaliniuose Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje bei Rusijoje.
Vilniaus prekyba per antrines įmones Maxima grupė, Euroaphoteca ir Ermitažas valdo prekybos ir vaistinių tinklus Baltijos šalyse, Lenkijoje, Bulgarijoje ir Ukrainoje. Bendrovė yra atsakinga už grupės įmonių veiklos analizę ir kontrolę, šių įmonių veiklos gairių ir strateginių veiklos krypčių nustatymą, veiklos koordinavimą bei grupės įmonių atstovavimą.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Prekyba
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti