„INVL Baltic Real Estate“ užbaigė 2,4 mln. Eur sandorį dėl patalpų Vilniaus g.
Įmonė rugpjūčio 26 d. laimėjo VĮ „Turto banko“ organizuotą aukcioną dėl patalpų Vilniaus g. 37 įsigijimo, o penktadienį sudarė pirkimo-pardavimo sutartį. Bendras įsigytų patalpų plotas sudaro 1.552 kv. m., žemės sklypo dalies plotas – 0,118 ha.
Pasak bendrovės, užbaigus pastato projektavimo ir kapitalinio remonto darbus, 2023 m. pabaigoje bendrovė rinkai pasiūlys apie 1.500 kv. m nuomojamo ploto aukščiausios klasės biurų pastato antrame ir trečiame aukštuose bei komercinės paskirties patalpų pirmame aukšte.
„Dalyvauti aukcione ir įsigyti turtą nusprendėme dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, dėl išskirtinės pastato vietos Vilniaus senamiestyje ir mažo atstumo nuo kitų mūsų valdomų patalpų, esančių Vilniaus g. 33. Be to, šis objektas puikiai atitiko bendrovės investicinius kriterijus – turimos kompetencijos ir reikalingos investicijos į pastato pertvarką leidžia tikėtis, jog pavyks sukurti išskirtinį ir sėkmingą projektą bei uždirbti didelę grąžą bendrovės investuotojams“, – pranešime cituojamas Vytautas Bakšinskas, „INVL Asset Management“ NT fondo valdytojas.
Skelbiama, kad „INVL Baltic Real Estate“ valdomo turto plotas po šio sandorio sieks 28.000 kv. m, o vertė – 27 mln. Eur.
„INVL Baltic Real Estate“ valdo nekilnojamąjį turtą Vilniuje ir Rygoje: biurų pastatus Senamiestyje Vilniaus gatvėje, Šiaurės miestelyje, taip pat „Dommo business park“ gamybos, sandėliavimo ir biuro patalpų kompleksą šalia Rygos aplinkkelio. Bendrovės objektų užimtumas metų pabaigoje siekė nuo 72% iki 100%.