Statybinės technikos vartotojų palankumą laimi kainos ir kokybės santykiu

Publikuota: 2020-07-13

Kokybė ir ilgaamžiškumas už prieinamą kainą – tai keli taiklūs žodžiai, apibūdinantys Pietų Korėjos gamintojo „Doosan“ sunkiąją techniką. Dėl savo tvirtos konstrukcijos bei lengvai atliekamos techninės apžiūros „Doosan“ frontaliniai krautuvai ir vikšriniai ekskavatoriai laikomi vienais patikimiausių pramonės sektoriuje. Taipogi akcentuotinas jų valdymo komfortiškumas bei darbo saugumo užtikrinimo sprendimai. Tačiau be vis to, pastarieji labiausiai vertinami dėl savo ekonomiškumo – įranga sukurta taip, kad dirbtų efektyviai daug metų mažomis kuro ir jos eksploatacijos sąnaudomis.

Naujus „Doosan“ frontalinius krautuvus ir vikšrinius ekskavatorius jau išbandęs Aleksandr Lavrinovič, įmonės „Trantera“ vadovas, sako „Doosan“ techniką pažįstantis jau seniai, o ilgametį bendradarbiavimą su gamintoju lemia įrangos kokybė bei jos kaina.

„Su „Doosan“ draugaujame jau virš 10 metų, todėl spėjome pakankamai gerai patikrinti šio gamintojo techniką. Labiausiai mus tenkina jos kainos ir kokybės santykis, investicijos į šią įrangą visad pilnai pasiteisindavo. Džiugu, kad pernai „Doosan“ technika tapo lengviau prieinama ir Lietuvoje“, – kalba vadovas.

Pašnekovo verslas užsiima mechanizmų ir transporto nuoma, medienos gamyba ir prekyba, taip pat pasižymi didele atliekamų darbų apimtimi – įmonė vykdo kelių tiesimo, jų remonto ir rekonstrukcijos, tiltų remonto ir statybos, melioracijos ir aplinkotvarkos, inžinerinių tinklų, sąvartynų statybos ir kitus darbus. „Doosan“ produktus įmonė išnaudoja bene visose savo veiklos srityse.

„Doosan“ produktus išnaudojame beveik visose savo veiklose – ir nuomojame, ir patys su ja dirbame. Apie naujus įsigytus gamintojo frontalinius krautuvus ir vikšrinius ekskavatorius dar sunku palikti detalų atsiliepimą, tačiau senesne produkcija nusivilti dar neteko“, – vertina A. Lavrinovič.

Akcentas į našumą kuo mažesnėmis kuro sąnaudomis

Naujieji įvairių dydžių ir galios „Doosan“ ratiniai krautuvai, suprojektuoti kasti, gabenti ir krauti, atlieka daugybę įvairių darbų – pradedant granuliuotų medžiagų (tokių kaip smėlis ar žvyras) pakrovimu ir gabenimu statybose bei komunaliniame sektoriuje ir baigiant pramonės, kasybos bei karjerų eksploatavimo darbais. Visų įrangos komponentų darna užtikrina didžiausią darbo našumą bet kurioje eksploatavimo situacijoje – „Doosan“ ratiniai krautuvai demonstruoja puikų ratų sukibimą su žeme važiuojant net ir slidžiu reljefu arba dirbant su dideliais, sunkiais kroviniais, o tuo pačiu nereikalauja didelių kuro sąnaudų.

„Doosan“ frontaliniai krautuvai įgalina jų operatorius pasirinkti kelis darbo režimus – rankinį, siekiant pačiam valdytojui labiau kontroliuoti įrangos atliekamus veiksmus, ir automatinį, taip pat suteikiama galimybė pasirinkti tinkamiausią greitį skirtingiems krautuvu atliekamiems veiksmams. Dauguma „Doosan“ frontalinių krautuvų turi ir 3 galios režimus: ekonomišką (sumažinantį degalų naudojimą keliant ir gabenant krovinius), maitinimo (užtikrinantį aukščiausią našumo lygį atliekant itin sudėtingus veiksmus) ir standartinį. Krautuvuose taip pat sukomplektuota apkrovai jautri valdymo sistema, įgalinanti laipsnišką ir tikslų įrangos valdymą.

Standartiškai, kaip ir kiekviename „Doosan“ įrenginyje, naujuose „Doosan“ frontaliniuose krautuvuose įmontuota „DoosanCONNECT Telematics“ sistema – įranga nuotoliniu būdu perduoda savo darbo ir eksploatacijos informaciją savo savininkui. Mašinų buvimo vietą, darbo valandas, kuro sąnaudas, variklio darbo laiką, trikdžius, variklio/hidraulinės alyvos temperatūrą ir kitus duomenis taip pat galima peržiūrėti kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu „CoreTMS“ svetainėje. Tokiu būdu nuolat stebint savo įrangą ir imantis atitinkamų veiksmų galima ženkliai sumažinti jos eksploatavimo išlaidas.

Pasižymi tvirtumu, sąlygojančiu ilgaamžiškumą

Tuo tarpu nauji „Doosan“ vikšrinių ekskavatorių, pritaikytų beveik bet kokiems kasimo, kėlimo ir krovimo darbams, įskaitant kelių, statybos projektus, masinius kasinėjimus, sunkiasvorę kasybą, atliekų tvarkymą ir kitus, modeliai yra įvairių dydžių – nuo mini ekskavatorių iki didesnių ir galingesnių modelių sudėtingesniems darbams atlikti. „Doosan“ vikšriniai ekskavatoriai gaminti taip, kad tarnautų ilgai – turi tvirtą rėmą ir sustiprintą viršutinę konstrukciją.

Kiekvienas „Doosan“ vikšrinis ekskavatorius, naudodamasis savo galia rinkoje pirmaujančiais hidrauliniais siurbliais įgalina greitą ir efektyvų darbą, įrenginiai taip pat turi 4 darbo režimus, užtikrinančius maksimalų efektyvumą ir degalų ekonomiją specifinių veiksmų atlikimui. „Doosan“ vikšriniuose ekskavatoriuose taipogi rasime elektroninę galios optimizavimo sistemą (angl. EPOS – Electronic Power Optimizing System), teikiančią kelis galios režimus: „Power +“ (didesnis greitis ir našumas nepalankiomis sąlygomis), „Power Mode“ (didesnis greitis atliekant sunkius darbus), standartinį (optimalios degalų sąnaudos įprastomis darbo sąlygomis) ir ekonominį, leidžiantį sumažinti degalų sąnaudas atliekant tam tikrus paprastesnius darbus.

Kai kurių „Doosan“ vikšrinių ekskavatorių aušinimo sistemos taip pat turi daugiau galimybių – tam tikruose modeliuose kintamo greičio hidraulinis aušinimo ventiliatorius reguliuoja oro srautą per alyvos aušintuvą, o padidėjusi aušinimo galia leidžia varikliui efektyviau veikti optimalioje darbinėje temperatūroje siekiant padidinti efektyvumą ir prailginti mašinos komponentų tarnavimo laiką.

Mindaugo Jukniaus, įmonės „Intrac Lietuva“ statybinės technikos pardavimų vadovo, teigimu, „Doosan“ vikšriniai ekskavatoriai, kaip ir frontaliniai krautuvai, pasižymi ypač mažomis kuro sąnaudomis. Ši statybinės technikos klasė taip pat itin vertinama ir dėl gamintojo indėlio į darbo su įranga efektyvinimą.

„Viena iš „Doosan“ vikšrinių ekskavatorių naujovių – 360 laipsnių kampu veikianti kamera, taip pat dėl saugumo įrangoje įmontuoti ultragarsiniai jutikliai (angl. ultrasonic sensors), įspėjantys operatorių apie galimas kliūtis dirbant“, – detalizuoja jis.

Komfortiškas darbas ir priežiūra

Taip pat vienas svarbiausių „Doosan“ friontalinių krautuvų ir vikšrinių ekskavatorių privalumų – komfortiška operatoriui kiekvieno įrenginio kabina. Šios įrangos kabinos įmontuotos ant guminių amortizatorių, todėl sumažina vibraciją, yra erdvios, slopina aplinkinį triukšmą, operatorius taip pat gali reguliuoti sėdynę bei valdyti kabinos temperatūrą ir mėgautis komfortišku oro srautu dėl patobulinto jo kondicionavimo.

Visą įrangos informaciją kiekvienas „Doosan“ frontalinis krautuvas ir vikšrinis ekskavatorius leidžia stebėti jo kabinoje įmontuotame ekrane, o lengvai pasiekiamas mašinos akumuliatorius, tepalo, oro bei kuro filtrai ir kiti variklio komponentai palengvina techninę įrenginio priežiūrą ir eksploatavimo sąnaudas.

Pasitikėjimą parodė ir pasaulinis lyderis

rašyta, kad pernai 100 vienetų „Doosan“ frontalinių krautuvų įsigijo ir statybinių medžiagų industrijos lyderis „Cemex“.

„Džiaugiamės sandoriu su „Cemex“ dėl naujų frontalinių krautuvų tiekimo įmonės operacijoms Europoje. Mums itin svarbu, kad koncernas parodė pasitikėjimą „Doosan“ frontalinių krautuvų asortimentu. Ketiname užmegzti ilgalaikę partnerystę su „Cemex“ jų statybinės įrangos poreikių patenkinimui“, – sandorį komentavo Gilles Bendaoud, „Doosan Infracore Europe“ Europos pardavimų ir rinkodaros viceprezidentas.

Bendrovė „Cemex“ santykius su „Doosan Group“ laiko strategijos dalimi siekiant sumažinti statybų sąnaudas pritaikant inovatyvius sprendimus.

„Doosan Infracore Europe“ – viena tarptautinių Pietų Korėjos karjerų eksploatavimo ir statybinės įrangos gamybos lyderių, priklausanti 1896 m. įkurtai įmonių grupei „Doosan Group“. Verslas siūlo platų statybinės technikos produktų asortimentą: vikšrinius, frontalinius, ratinius ir mini krautuvus, šarnyrinius savivarčius ir jų priedus, skirtus nuomai, statybai, karjerų eksploatavimui, kasybai ir bendrai statybų pramonei. „Doosan“ produkcija pritaikyta eksploatacijai gana specifinėmis klimato sąlygomis.

„Intrac Lietuva“ – švedų bendrovės „Intrac Group“ dalis. Jos veikla apima vikšrinės ir ratinės sunkiosios technikos tiekimą bei priežiūrą miško ruošai, žemės ūkiui, krovos darbams, statybai, kasybai ir kelių tiesimui. Šiemet įmonės siūlomų produktų gamą papildė nedidelė, bet galinga specializuota sunkiosios technikos gamintojo „Doosan“ technika.

Daugiau informacijos apie „Doosan“ statybinę įrangą galima rasti čia.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Statybinės technikos vartotojų palankumą laimi kainos ir kokybės santykiu Verslo tribūna

Kokybė ir ilgaamžiškumas už prieinamą kainą – tai keli taiklūs žodžiai, apibūdinantys Pietų Korėjos gamintojo...

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus