„FL Technics“ klientų sąrašą papildė Slovakijos oro linijos „Seagle Air“

Publikuota: 2009-05-21
Atnaujinta 2015-06-03 16:25

Rytų Europoje pirmaujanti Lietuvos techninės orlaivių priežiūros ir remonto paslaugų bendrovė „FL Technics“ pasirašė sutartį su Slovakijos skrydžių bendrove „Seagle Air“ dėl periodinės jų lėktuvų „Boeing 737“ techninės priežiūros. Ši sutartis išplėtė „FL Technics“ klientų ratą ir sustiprino tarptautinį Lietuvos bendrovės pripažinimą

bdquo;Dėl optimalaus mūsų darbo kokybės ir kainos santykio bei patogios geografinės padėties tapome patrauklūs ir Rytų, ir Vakarų scaron;alių skrydžių bendrovėms. Patyrusių specialistų teikiamos paslaugos atitinka visus Europos Sąjungos keliamus reikalavimus ldquo;, - teigė bdquo;FL Technics ldquo; generalinis direktorius Valdas Tekorius. Pirmasis bdquo;Seagle Air ldquo; orlaivis bdquo;Boeing 737 ldquo; jau atskrido į Vilniuje esančius bdquo;FL Technics ldquo; angarus, antrojo lėktuvo tikimasi sulaukti 2009 metų pabaigoje. bdquo;FL Technics ldquo; jau yra pelnęs patikimo lėktuvų techninės priežiūros centro vardą. Savo paslaugas scaron;iuo metu teikiame beveik dviems de scaron;imtims oro bendrovių ir ketiname toliau plėsti klientų ratą, ldquo; - sakė V. Tekorius. Bendrovės klientai yra bdquo;Transaero ldquo;, bdquo;SCAT Airlines ldquo;, bdquo;KD Avia ldquo;, bdquo;S7 ldquo;, bdquo;AeroSvit ldquo;, bdquo;Brussels Airlines ldquo; bdquo;GTG Russia ldquo;, bdquo;Orenair ldquo;, bdquo;flyLAL Charters ldquo;, bdquo;Aurela ldquo; ir kitos bendrovės. Apie bdquo;FL Technics ldquo; Bendrovė bdquo;FL Technics ldquo;, priklausanti Lietuvos aviacijos bendrovių grupei bdquo;Avia Solutions Group ldquo;, yra kompleksinių orlaivių techninės priežiūros ir remonto paslaugų tiekėjas civilinei aviacijai. bdquo;FL Technics ldquo; vykdo bdquo;Boeing ldquo; lėktuvų 737-300/-400/-500, 757-200 bei bdquo;Saab ldquo; tipo lėktuvų 2000/-340 priežiūrą ir lėktuvų inžinerinį palaikymą, konsultuoja ir vykdo mokymus.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau