„Žalgirio“ areną užkariauja įmonių renginiai

Publikuota: 2019-10-22
Galimybių universalumas paverčia „Žalgirio“ arena išskirtine renkantis vieta kalėdiniam vakarėliui.
Galimybių universalumas paverčia „Žalgirio“ arena išskirtine renkantis vieta kalėdiniam vakarėliui.

Nors už lango dar karaliauja auksaspalvis ruduo, „Žalgirio“ arena Kaune jau rikiuoja užsakymus didžiosioms metų šventėms. Didžiausioje Baltijos šalyse arenoje vietos randa ir pašėlusių koncertų bei sporto varžybų mėgėjai, ir jaukių vakarėlių organizatoriai.

Turbūt kiekvienas „Žalgirio“ arenos lankytojas žino pagrindinę jos erdvę – didžiąją krepšinio ir koncertų salę, tačiau ne mažiau įdomus gyvenimas verda ir mažosiose arenos erdvėse. Per metus jose įvyksta net iki 300 renginių. Nuo rimtų verslo ar mokslo konferencijų bei susitikimų, iki privačių įmonės vakarėlių, vadinamųjų „teambuilding‘ų“ ar kamerinių koncertų. Visa tai svetingai priima net kelios erdvės: nuo beveik pusę tūkstančio žmonių talpinančio „Bosca“ amfiteatro iki dar kompaktiškesnių „Nemuno“ ir VIP salių, kuriose patogiai telpa nuo keliasdešimt iki daugiau nei šimto svečių. Būtent pasiūlos įvairovė bei galimybių universalumas paverčia „Žalgirio“ areną išskirtine renkantis vietą kalėdiniam vakarėliui.

Tuo įsitikino ir mūsų kalbinti vienų didžiausių šalyje renginių organizavimo agentūrų vadovai bei įmonių, savo renginius patikėjusių arenai, atstovai.

nuotrauka::2 right

Transformacijos – pagal įgeidžius

Daugiau nei dešimtmetį renginių organizavimu užsiimanti agentūra „Lietuvis“ – dažna „Žalgirio“ arenos viešnia. Agentūra čia yra organizavusi grandiozinius renginius 6 – 7 tūkst. svečių, bet yra ir surengusi vakarėlius 70-čiai žmonių.

„Mes dirbame visoje Lietuvos rinkoje ir puikiai žinome visas dėmesio vertas erdves. Jeigu kurioje nors jų renginį organizuojame kasmet, vadinasi, ši erdvė mums tinka. Į „Žalgirio“ areną mes grįžtame net kelis kartus per metus. Tai daug pasako“, – teigė bendrovės „Lietuvis“ direktorius Marijus Olekas.

Jo teigimu, vienas pagrindinių Kauno arenos privalumų – jos erdvių universalumas. Dažniausiai kauniečių renginiai vyksta „Bosca“ amfiteatre, tačiau neretai jie aprėpia ir šalia esantį restoraną „Sala“ bei greta besidriekiančius koridorius.

„Arena yra savotiškai unikali, nes jos erdves galima dalinti taip, kaip tau patogiau. Galima nuomotis tik amfiteatrą, galima jį jungti su restoranu bei fojė, ir netgi šiuos dalinti į atskirus plotus. Tarkime, per mūsų renginius buvo labai patogu daryti svečių pasitikimą, vadinamąją „Welcome“ dalį, koridoriuose, patį renginį – amfiteatre, o vėliau kėlėmės į restoraną. Visos erdvės buvo atskirtos šviesomis ir dekoracijomis, o tai leidžia kurti skirtingą atmosferą. Vienur reikia jaukumo, intymumo, kitur – daugiau iškilmingumo“, – pasakojo pašnekovas.

Pasak jo, pagal galimybę operatyviai atlikti įvairias erdvės transformacijas „Žalgirio“ arena yra bene tinkamiausia visoje Lietuvoje.

nuotrauka::3 left

Neriboja fantazijos

Kita pašnekovė, įmonės „A Management“ steigėja Aušra Virkietytė, arenoje taip pat surengė ne vieną renginį. Tarp jų ir kalėdinius pokylius. Ji atkreipė dėmesį į dar vieną arenos privalumą – nepretenzingas erdves, kurias labai lengva pritaikyti reikiamai vakarėlio tematikai.

„Tarkime, jeigu darai urbanistinio stiliaus renginį, juk nesirinksi kažkokio itin pompastiško restorano. Norisi kur kas mažiau įpareigojančių, labiau prisitaikančių erdvių. „Žalgirio“ arena tuo ir stipri. Čia gauname viską ko reikia ir dar galime pasireikšti patys. O jau fantazijos tai mes turime“, – šypsojosi A. Virkietytė.

Arenos erdvėse puikiai atsiskleidžia įvairios kalėdinių vakarėlių temos. Prie betoninių ir stiklinių sienų tinka bet kokios dekoracijos, todėl leidžia sukurti unikalią atmosferą kiekvienam konkrečiam renginiui.

„Sienos stumdosi, transformuojasi, ant jų patogu klijuoti dekoracijas. Tarkime, pernai Kalėdoms darėme technologinį renginį, montavome didžiulį, 30 metrų ekraną, ten darėme projekcijas, o šiemet jau turime užsakymą dideliam kalėdiniam vakarėliui, kuriame kursime mišką. Turėtų atrodyti puikiai“, – svarstė A. Virkietytė.

Jos žodžiais, šiemetinis jų rengiamas kalėdinis vakarėlis bus gana didelis, reikės sutalpinti apie 600 svečių, tačiau arenoje tai – ne problema.

„Mums ir užsakovams labai patogu, kai nereikia sukti galvos dėl papildomų kėdžių, stalų ar televizorių. Viską gauname iš arenos, kaip ir apsaugą, šildymą, maitinimo įrangą bei kitas, atrodytų, smulkmenas, kuriomis reiktų rūpintis atskirai. Tai kainuotų ir papildomai laiko, ir pinigų“, – vardino organizatorė.

nuotrauka::1 left

Prisiminimai – ilgam

Pašnekovai pastebi, jog mažosios „Žalgirio“ arenos erdvės šventiniu laikotarpiu yra labai paklausios, tad jų rezervavimu reikėtų pasirūpinti iš anksto.

Tuo jau pasirūpino darbo rūbais ir saugos priemonėmis prekiaujančios bendrovės „DND Talis“ atstovai. Pernai surengę kalėdinį vakarėlį per „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, jie liko sužavėti, tad šiemet jau užsisakė apie pusšimtį bilietų savo klientams ir partneriams. Pačią kalėdinę šventę surengę „Nemuno“ salėje, vėliau jie persikėlė į arenos „Ramirent“ sektoriaus tribūnas, kur audringai palaikė žalgiriečius, taip prisidėdami prie jų pergalės prieš Tel Avivo „Maccabi“ ekipą, o galiausiai vėl grįžo prie šventinio stalo.

Šventišką nuotaiką sustiprino ir įmonės prekės ženklo reklama arenoje, kurią pastebėjo rungtynes žiūrėję darbuotojai. Mat atliktose apklausose net 37 proc. krepšinio mėgėjų pripažįsta, kad darbdavio reklama sporto rungtynėse – puiki investicija į įmonės prekės ženklo žinomumą, o tai didina pasididžiavimą savo įmone.  

„Tokie vakarėliai ypač smagūs. Juolab, kad ne vienam mūsų tai buvo pirmas apsilankymas rungtynėse. Žinoma, vietoj to darbuotojams galima įteikti kokį suvenyrą ar skanų pyragą, tačiau mūsų dovana buvo vertingesnė, nes turi išliekamąją vertę: kiekvienam suteikė nuostabių emocijų, kurios išlieka ilgam laikui“, – pasakojo vienas bendrovės vadovų Nerijus Šimkūnas.

nuotrauka::4 left

Patogi logistika

Jo žodžiais, dar vienas tokių renginių arenoje privalumas – patogi logistika: tiek atvažiuojant į renginį, tiek jau būnant pačioje arenoje. Prieš rungtynes užkandę ir pabendravę „Nemuno“ salėje, svečiai neišsibarsto sirgalių minioje, jiems nereikia klaidžioti ieškant įėjimo, nes šalia yra atskiri patogūs įėjimai į tribūnas.

Pašnekovui pritarė ir Lukas Švitinskas, baldų furnitūra prekiaujančios bendrovės „Ulmas“ atstovas. Kauniečio teigimu, jų įmonė kalėdinius renginius arenoje organizuoja ne pirmus metus. Pernai „Ulmo“ svečiai ir klientai rinkosi į miuziklą.

„Jei būtume susirinkę teatre, būtume susėdę, pamatę spektaklį, ir išsiskirstę kas sau, bet su savo klientais ir svečiais nespėtume net dorai pabendrauti. O arenoje mes laiką išnaudojome efektyviau. Susirinkę „Nemuno“ salėje pasistiprinome, atsipūtėme po darbų, aptarėme mums rūpimas temas. Tada VIP ložėse, pažiūrėjome miuziklą ir vėliau bendravimą vėl pratęsėme salėje“, – dėstė L. Švitinskas.

Pašnekovas liko patenkintas ir tuo, jog jiems nereikėjo sukti galvos dėl maisto. Skaniais užkandžiais bei patiekalais pasirūpino restoranas „Sala“, o šiemet kalėdinį vakarėlį baldininkai ketina pratęsti „Žalgirio“ arenoje įsikūrusiame „Bare 11“.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

V. Šapoka: nepriėmus mokestinių pataisų teks apkarpyti išlaidas 

Vyriausybė siūlys apkarpyti kai kurias kitų metų išlaidas, jeigu Seimas nepritars naujiems mokesčiams ar jų...

Lietuva ir Japonija pasirašė memorandumus energetikos ir IT srityse 

Lietuva ir Japonija dvišaliame verslo forume Tokijuje pasirašė du bendradarbiavimo memorandumus energetikos...

Seimas priėmė svarstyti stambiųjų prekybininkų apmokestinimo įstatymą 2

Seimas priėmė svarstyti valdančiųjų „valstiečių“ siūlymą nuo 2020 m. įvesti naują prekybos mokestį, kurį...

Prekyba
09:25
D. Grybauskaitė: Seime vyrauja chaosas 1

„Lietuvoje dominuoja karingas neraštingumas, jeigu ant jūsų lips, turite garsiai kalbėti — neleiskite griauti...

Kokių veiksmų gali imtis darbdavys, kad užtikrintų lygias galimybes darbuotojams? Verslo tribūna

Spalio 9 d. startavusi „Lygių galimybių sparnai“ kampanija skatina darbdavius aktyviai integruoti lygias...

NSGK toliau svarstys, kaip veikia grėsmių galinčių kelti įmonių patikros sistema

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) toliau aiškinsis situaciją, kaip Lietuvoje veikia...

Biudžetas – politinio turgaus įkaitas 2

Seime įvyko tai, kas ir buvo prognozuota, – buldozeriu stumiamas paskubomis sukurptas šalies biudžeto...

Smulki įmonė per metus biurokratams privalo dirbti visą mėnesį Premium

Per metus smulkioms Lie­tu­vos įmonėms laikas, skir­tas administraciniams for­ma­lumams – deklaracijų,...

Gazelė
05:45
Nacionalinis susitarimas – sau, valdžios planai dėl mokesčių – sau Premium

Verslo asociacijos tvirtina, kad valdžia, su biudžeto projektu pasiūliusi pluoštą mokestinių pakeitimų,...

JK parlamentas atmetė dar vieną B. Johnsono „Brexit“ planą

Jungtinės Karalystės parlamentas atmetė Boriso Johnsono planą per tris dienas pritarti su ES suderėtam...

Verslo aplinka
2019.10.22
Seime daugėja siūlymų dėl žemdirbių dyzelino akcizo didinimo

Seime daugėja siūlymų dėl dyzelino žemdirbiams akcizo didinimo, kuris dabar siekia 56 eurus už 1.000 litrų.

Verslo aplinka
2019.10.22
L. Linkevičius: Lietuva neprieštarautų trumpam techniniam „Brexit“ pratęsimui

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad Lietuva būtų pasirengusi pritarti trumpam „Brexit"...

Verslo aplinka
2019.10.22
R. T. Erdoganas lankosi pas V. Putiną

Recepas Tayyipas Erdoganas, Turkijos prezidentas, antradienį susitinka su Vladimiru Putinu, Rusijos...

Verslo aplinka
2019.10.22
NT mokesčio išplėtimo pataisos grąžintos Vyriausybei   1

Seimas antradienį keliais balsais nepriėmė svarstyti siūlymo nuo 2020 metų išplėsti gyventojų nekilnojamojo...

Statyba ir NT
2019.10.22
R. Karbauskis pasiskaičiuos, ar tebeturi valdančiąją daugumą 

Po to, kai Seime pritrūko balsų atleisti iš pareigų parlamento vadovą Viktorą Pranckietį, nepasitikėjimą juo...

Verslo aplinka
2019.10.22
Per „darbostogas“ Klaipėdoje specialistai padarė daugiau nei savo biure

Klaipėdiškių iniciatyva prikviesti potencialių darbuotojų – tegul ir laikinai – pasiteisino. Dirbti atostogų...

Gazelė
2019.10.22
Seimo vadovas išsilaikė, bet įtariama, kad netrukus bus jį bandoma versti vėl 

Antradienį popiet Seimas dar sykį balsavo dėl Viktoro Pranckiečio atleidimo iš parlamento vadovo pareigų.

Verslo aplinka
2019.10.22
Oficialiai inauguruotas Japonijos imperatorius Naruhito

Antradienį oficialiai naujuoju Japonijos imperatoriumi iškilmingoje ceremonijoje tapo Naruhito.

Verslo aplinka
2019.10.22
J. Trudeau vedami liberalai laimėjo, bet dirbs mažumos vyriausybėje

Po pirmadienį Kanadoje vykusių rinkimų paaiškėjo, kad Justinas Trudeau taps šalies premjeru antrą kadenciją...

Verslo aplinka
2019.10.22
Ūkininkai žemės mokestį gali mokėti ne nuo trečdalio, o pusės mokestinės vertės

Seimas antradienį priėmė svarstyti pateiktas Žemės mokesčio įstatymo pataisas, kurioms įsigaliojus žemės...

Finansai
2019.10.22

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau