„Žalgirio“ areną užkariauja įmonių renginiai

Publikuota: 2019-10-22
Galimybių universalumas paverčia „Žalgirio“ arena išskirtine renkantis vieta kalėdiniam vakarėliui.
Galimybių universalumas paverčia „Žalgirio“ arena išskirtine renkantis vieta kalėdiniam vakarėliui.

Nors už lango dar karaliauja auksaspalvis ruduo, „Žalgirio“ arena Kaune jau rikiuoja užsakymus didžiosioms metų šventėms. Didžiausioje Baltijos šalyse arenoje vietos randa ir pašėlusių koncertų bei sporto varžybų mėgėjai, ir jaukių vakarėlių organizatoriai.

Turbūt kiekvienas „Žalgirio“ arenos lankytojas žino pagrindinę jos erdvę – didžiąją krepšinio ir koncertų salę, tačiau ne mažiau įdomus gyvenimas verda ir mažosiose arenos erdvėse. Per metus jose įvyksta net iki 300 renginių. Nuo rimtų verslo ar mokslo konferencijų bei susitikimų, iki privačių įmonės vakarėlių, vadinamųjų „teambuilding‘ų“ ar kamerinių koncertų. Visa tai svetingai priima net kelios erdvės: nuo beveik pusę tūkstančio žmonių talpinančio „Bosca“ amfiteatro iki dar kompaktiškesnių „Nemuno“ ir VIP salių, kuriose patogiai telpa nuo keliasdešimt iki daugiau nei šimto svečių. Būtent pasiūlos įvairovė bei galimybių universalumas paverčia „Žalgirio“ areną išskirtine renkantis vietą kalėdiniam vakarėliui.

Tuo įsitikino ir mūsų kalbinti vienų didžiausių šalyje renginių organizavimo agentūrų vadovai bei įmonių, savo renginius patikėjusių arenai, atstovai.

nuotrauka::2 right

Transformacijos – pagal įgeidžius

Daugiau nei dešimtmetį renginių organizavimu užsiimanti agentūra „Lietuvis“ – dažna „Žalgirio“ arenos viešnia. Agentūra čia yra organizavusi grandiozinius renginius 6 – 7 tūkst. svečių, bet yra ir surengusi vakarėlius 70-čiai žmonių.

„Mes dirbame visoje Lietuvos rinkoje ir puikiai žinome visas dėmesio vertas erdves. Jeigu kurioje nors jų renginį organizuojame kasmet, vadinasi, ši erdvė mums tinka. Į „Žalgirio“ areną mes grįžtame net kelis kartus per metus. Tai daug pasako“, – teigė bendrovės „Lietuvis“ direktorius Marijus Olekas.

Jo teigimu, vienas pagrindinių Kauno arenos privalumų – jos erdvių universalumas. Dažniausiai kauniečių renginiai vyksta „Bosca“ amfiteatre, tačiau neretai jie aprėpia ir šalia esantį restoraną „Sala“ bei greta besidriekiančius koridorius.

„Arena yra savotiškai unikali, nes jos erdves galima dalinti taip, kaip tau patogiau. Galima nuomotis tik amfiteatrą, galima jį jungti su restoranu bei fojė, ir netgi šiuos dalinti į atskirus plotus. Tarkime, per mūsų renginius buvo labai patogu daryti svečių pasitikimą, vadinamąją „Welcome“ dalį, koridoriuose, patį renginį – amfiteatre, o vėliau kėlėmės į restoraną. Visos erdvės buvo atskirtos šviesomis ir dekoracijomis, o tai leidžia kurti skirtingą atmosferą. Vienur reikia jaukumo, intymumo, kitur – daugiau iškilmingumo“, – pasakojo pašnekovas.

Pasak jo, pagal galimybę operatyviai atlikti įvairias erdvės transformacijas „Žalgirio“ arena yra bene tinkamiausia visoje Lietuvoje.

nuotrauka::3 left

Neriboja fantazijos

Kita pašnekovė, įmonės „A Management“ steigėja Aušra Virkietytė, arenoje taip pat surengė ne vieną renginį. Tarp jų ir kalėdinius pokylius. Ji atkreipė dėmesį į dar vieną arenos privalumą – nepretenzingas erdves, kurias labai lengva pritaikyti reikiamai vakarėlio tematikai.

„Tarkime, jeigu darai urbanistinio stiliaus renginį, juk nesirinksi kažkokio itin pompastiško restorano. Norisi kur kas mažiau įpareigojančių, labiau prisitaikančių erdvių. „Žalgirio“ arena tuo ir stipri. Čia gauname viską ko reikia ir dar galime pasireikšti patys. O jau fantazijos tai mes turime“, – šypsojosi A. Virkietytė.

Arenos erdvėse puikiai atsiskleidžia įvairios kalėdinių vakarėlių temos. Prie betoninių ir stiklinių sienų tinka bet kokios dekoracijos, todėl leidžia sukurti unikalią atmosferą kiekvienam konkrečiam renginiui.

„Sienos stumdosi, transformuojasi, ant jų patogu klijuoti dekoracijas. Tarkime, pernai Kalėdoms darėme technologinį renginį, montavome didžiulį, 30 metrų ekraną, ten darėme projekcijas, o šiemet jau turime užsakymą dideliam kalėdiniam vakarėliui, kuriame kursime mišką. Turėtų atrodyti puikiai“, – svarstė A. Virkietytė.

Jos žodžiais, šiemetinis jų rengiamas kalėdinis vakarėlis bus gana didelis, reikės sutalpinti apie 600 svečių, tačiau arenoje tai – ne problema.

„Mums ir užsakovams labai patogu, kai nereikia sukti galvos dėl papildomų kėdžių, stalų ar televizorių. Viską gauname iš arenos, kaip ir apsaugą, šildymą, maitinimo įrangą bei kitas, atrodytų, smulkmenas, kuriomis reiktų rūpintis atskirai. Tai kainuotų ir papildomai laiko, ir pinigų“, – vardino organizatorė.

nuotrauka::1 left

Prisiminimai – ilgam

Pašnekovai pastebi, jog mažosios „Žalgirio“ arenos erdvės šventiniu laikotarpiu yra labai paklausios, tad jų rezervavimu reikėtų pasirūpinti iš anksto.

Tuo jau pasirūpino darbo rūbais ir saugos priemonėmis prekiaujančios bendrovės „DND Talis“ atstovai. Pernai surengę kalėdinį vakarėlį per „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, jie liko sužavėti, tad šiemet jau užsisakė apie pusšimtį bilietų savo klientams ir partneriams. Pačią kalėdinę šventę surengę „Nemuno“ salėje, vėliau jie persikėlė į arenos „Ramirent“ sektoriaus tribūnas, kur audringai palaikė žalgiriečius, taip prisidėdami prie jų pergalės prieš Tel Avivo „Maccabi“ ekipą, o galiausiai vėl grįžo prie šventinio stalo.

Šventišką nuotaiką sustiprino ir įmonės prekės ženklo reklama arenoje, kurią pastebėjo rungtynes žiūrėję darbuotojai. Mat atliktose apklausose net 37 proc. krepšinio mėgėjų pripažįsta, kad darbdavio reklama sporto rungtynėse – puiki investicija į įmonės prekės ženklo žinomumą, o tai didina pasididžiavimą savo įmone.  

„Tokie vakarėliai ypač smagūs. Juolab, kad ne vienam mūsų tai buvo pirmas apsilankymas rungtynėse. Žinoma, vietoj to darbuotojams galima įteikti kokį suvenyrą ar skanų pyragą, tačiau mūsų dovana buvo vertingesnė, nes turi išliekamąją vertę: kiekvienam suteikė nuostabių emocijų, kurios išlieka ilgam laikui“, – pasakojo vienas bendrovės vadovų Nerijus Šimkūnas.

nuotrauka::4 left

Patogi logistika

Jo žodžiais, dar vienas tokių renginių arenoje privalumas – patogi logistika: tiek atvažiuojant į renginį, tiek jau būnant pačioje arenoje. Prieš rungtynes užkandę ir pabendravę „Nemuno“ salėje, svečiai neišsibarsto sirgalių minioje, jiems nereikia klaidžioti ieškant įėjimo, nes šalia yra atskiri patogūs įėjimai į tribūnas.

Pašnekovui pritarė ir Lukas Švitinskas, baldų furnitūra prekiaujančios bendrovės „Ulmas“ atstovas. Kauniečio teigimu, jų įmonė kalėdinius renginius arenoje organizuoja ne pirmus metus. Pernai „Ulmo“ svečiai ir klientai rinkosi į miuziklą.

„Jei būtume susirinkę teatre, būtume susėdę, pamatę spektaklį, ir išsiskirstę kas sau, bet su savo klientais ir svečiais nespėtume net dorai pabendrauti. O arenoje mes laiką išnaudojome efektyviau. Susirinkę „Nemuno“ salėje pasistiprinome, atsipūtėme po darbų, aptarėme mums rūpimas temas. Tada VIP ložėse, pažiūrėjome miuziklą ir vėliau bendravimą vėl pratęsėme salėje“, – dėstė L. Švitinskas.

Pašnekovas liko patenkintas ir tuo, jog jiems nereikėjo sukti galvos dėl maisto. Skaniais užkandžiais bei patiekalais pasirūpino restoranas „Sala“, o šiemet kalėdinį vakarėlį baldininkai ketina pratęsti „Žalgirio“ arenoje įsikūrusiame „Bare 11“.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
TOP 12 daugiausia dėmesio 2019 m. sulaukusių „Premium“ straipsnių

Skelbiame 2019 metų „Verslo žinių“ temas, sulaukusias daugiausia prenumeratorių dėmesio, kurias taip pat...

Žvilgsnis į 2020-uosius: kokių įvykių laukti Lietuvoje ir pasaulyje Premium

Lietuvos Seimo rinkimai, naujos Vyriausybės suformavimas, Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetis, taip pat...

Princas Williamas įsteigė didelę premiją už aplinkosaugos problemų sprendimus

Didžiosios Britanijos princas Williamas antradienį paskelbė apie kelių milijonų svarų sterlingų premiją,...

Verslo aplinka
2019.12.31
Testamentų misija – dūlėti stalčiuose, šeimos fondų – užtikrinti verslo tęstinumą

Ką daryti, kad verslas, užaugintas per visą jo įkūrėjo gyvenimą, dešimtmečius ir šimtmečius veiktų pagal...

Verslo aplinka
2019.12.31
Prezidentūra perka fontaną

Prezidento kanceliarija paskutinę 2019-ųjų dieną nusipirko šviečiantį fontaną, kuris Prezidentūroje bus...

Verslo aplinka
2019.12.31
D. Trumpas: JAV ir Kinijos „pirmojo etapo“ prekybos sutartis bus pasirašyta sausio 15-ąją

Naujas dalinis JAV ir Kinijos prekybos susitarimas bus pasirašytas kito mėnesio viduryje, antradienį pareiškė...

Verslo aplinka
2019.12.31
VŽ rekomenduoja: 10 TOP „Premium“ 2019 metų temų

Pristatome 2019 m. „Verslo žiniose“ skelbtas geriausias temas, kurias prisiminti rekomenduoja redakcija. 

Verslo aplinka
2019.12.31
Pasaulis pasitinka 2020-uosius

Dūmų dusinamas Sidnėjus Naujuosius metus pasitiko didžiuliu fejerverku, taip pradėdamas milijardų pasaulio...

Verslo aplinka
2019.12.31
„Spotify“ naujametinis pažadas – 2020-aisiais jokios politinės reklamos

Nuo 2016 m. JAV prezidento rinkimų kampanijos, kurios akcentu tapo melagiena (angl. fake news), politinė...

Paslaugos
2019.12.31
2020-aisiais – penki ilgieji savaitgaliai

2020-aisiais metais turėsime tris ilguosius savaitgalius, kai valstybinių švenčių dienos „prisidės“ prie...

Laisvalaikis
2019.12.31
„Huawei“ vadovas įspėja apie sunkius metus

Ericas Xu, vienas iš „Huawei“ valdybos pirmininkų, paskutinę metų dieną darbuotojams siųstame laiške...

Technologijos
2019.12.31
Svarbiausi šių metų transporto ir logistikos sektoriaus įvykiai Premium

Pranešimais apie 2018-aisiais fiksuotus rekordus šiuos metus pradėjusios logistikos ir transporto sektoriaus...

Nauja britų vyriausybė kels minimalią algą

Jungtinė Karalystė (JK) antradienį paskelbė, kad nuo 2020 m. ketina didinti minimalų užmokestį 6%. Ir dabar...

Verslo aplinka
2019.12.31
2019-ųjų Lietuvos ir pasaulio įvykiai

„Verslo žinios“ kviečia prisiminti svarbiausius nueinančių 2019-ųjų įvykius. Lietuvos...

Verslo aplinka
2019.12.31
Australijos gaisrai paplūdimiuose įkalino tūkstančius žmonių   

Gaisrų siaubiamoje pietryčių Australijoje antradienį tūkstančiai poilsiautojų ir vietos gyventojų buvo...

Verslo aplinka
2019.12.31
Bulgarija rusiškų dujų tiekimui pasirinko Rusijos ir Turkijos dujotiekį „TurkStream“

Bulgarija pranešė, kad nuo sausio mėnesio Rusijos dujos į šią šalį bus tiekiamos per po Juodąja jūra nutiestą...

Verslo aplinka
2019.12.31
Ukraina ir Rusija sudėjo taškus dėl dujų tranzito

Rusija ir Ukraina gruodžio 31 d. Vienoje pasirašė 5 metų dujų tranzito kontraktą. Apie tai pranešė „Gazprom“...

Verslo aplinka
2019.12.31
Pasaulio gaisrų fone – viltis yra svarbiausia

Jau visiškai netrukus pasaulį nušvies pirmieji Naujųjų metų sutikimo fejerverkai. Šio šventinio akcento madas...

Verslo aplinka
2019.12.31
Išsamiai: nuo 2020 m. įsigalioja daugiau kaip 30 mokestinių pakeitimų Premium 1

Nuo 2020 m. perkeliant verslą ar turtą iš Lietuvos reikės sumokėti vadinamąjį išėjimo mokestį, teisininkai ir...

Finansai
2019.12.31
Teismas slovakų žurnalisto nužudymo tarpininkui skyrė 15 metų įkalinimo bausmę

Slovakų žurnalisto ir jo sužadėtinės nužudymo 2018 metais tarpininkui, sutikusiam susitarti su kaltintojais,...

Verslo aplinka
2019.12.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau