2016-09-22 16:25

Pagrindinės medienos įmonės eksporto rinkos – Pietų Korėja ir Vietnamas

Kretingos rajone veikiančią medienos gaminių UAB „Vara“ paskutiniais metais gelbėja eksportas, į P. Korėją ir Vietnamą bendrovė jūriniais konteineriais išplukdo apie 70% produkcijos. 
ALGIMANTO KALVAIČIO NUOTR.
Kretingos rajone veikiančią medienos gaminių UAB „Vara“ paskutiniais metais gelbėja eksportas, į P. Korėją ir Vietnamą bendrovė jūriniais konteineriais išplukdo apie 70% produkcijos. ALGIMANTO KALVAIČIO NUOTR.
Kretingos rajone veikianti medienos gaminių UAB „Vara“ pastaraisiais metais sako, kad, be eksporto rinkų, vien iš pardavimo Lietuvoje neišgyventų, todėl vertina ilgametį bendradarbiavimą su prekybos agentais, kurie padeda atrasti naujų klientų užsienyje.

Duris, laiptus, statybinę medieną ir kitą produkciją Vydmantuose, Kretingos rajone, gaminanti įmonė šiuo metu vietos rinkoje realizuoja vos trečdalį produkcijos. Beveik 70% jos eksportuojama. Pagrindinės rinkos – Pietų Korėja ir Vietnamas.

Rimvydas Beniušis, „Varos“ vadovas, sako, kad su pirkėjais iš Pietų Korėjos bendradarbiauja jau daugiau nei šešerius metus. Jiems lietuviai tiekia medines lenteles padėklų gamybai. Pirkėjų Vietname įmonei pavyko rasti prieš gerą pusmetį, ten jūriniais konteineriais plukdo baldams gaminti skirtą medieną.

52795
130817
52791