Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių“ tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.
RUBRIKOS NAUJAUSI
2025-09-05 13:33
RĖMIMAS
2025-09-04 13:44
2025-09-01 13:21
2025-09-01 10:15
2025-08-28 13:29
Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai
VISI KOMENTARAI
Paslaugos teikėjas (ESO), o ne vartotojas turi investuoti į infrastruktūrą. ESO gaminantiems vartotojams ir elektros gamintojams teikia pasaugojimo el.tinkluose paslaugą, tai tegu investuoja į infrastruktūrą, kuri yra nudėvėta ir neefektyvi. Žinoma monopolininkui visada geriau perkelt infrastruktūros kaštus vartotojams. Taigi visumoj šie pakeitimai situacijos rinkoje nekeičia.
Išduosiu paslaptį, kaštai visada bus perkelti vartotojams, ar tiesiogiai tas kuris plečia, ar netiesiogiai, t.y. padalinta visiems vartotojams. Iš niekur kitur paimti pinigų negali, na nebent ES paramos būna gauna.
“Nuo 100 iki 50% sumažės išlaidos vartotojams, norintiems rekonstruoti ar perkelti ESO valdomas prieš 20 metų ar dar anksčiau nutiestas elektros oro linijas, kliudančias, tarkime, statyboms.” Tobula : ankščiau mokėjo tas, kuriam reikėjo perkelti/trukdė, dabar 50 proc. mokės visi esami klientai, t.y. tie, kuriems nereikia.