„Veeam“ kelias į lyderių pozicijas: siūlome paprasčiausius, patikimiausius ir efektyviausius sprendimus rinkoje

Reklama publikuota: 2021-11-26
Andrzej Niziolek „Veeam Software“ vyresnysis regiono pardavimų direktorius Rytų Europoje.
svg svg
Andrzej Niziolek „Veeam Software“ vyresnysis regiono pardavimų direktorius Rytų Europoje.

P. Niziolek, papasakokite apie „Veeam Software“ ir kodėl ši bendrovė yra žinoma kaip geriausių savo klasėje atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo sprendimų teikėja. Kaip jūs patenkinate savo klientų, kurie dažnai turi labai skirtingą IT aplinką, duomenų apsaugos poreikius?  

2006 m. pradėjusi veikti „Veeam“ bendrovė buvo specializuota programinės įrangos tiekėja, kurianti duomenų apsaugos sprendimus. Bėgant metams bendrovė nuo pagrindinės užduoties – virtualių darbo krūvių apsaugos,  perėjo prie debesijos sprendimų, kurie leidžia saugiai valdyti debesų duomenis ir duomenų mobilumą.

Per 15 metų „Veeam“ tapo atsarginių kopijų kūrimo, atkūrimo ir duomenų valdymo sprendimų, kurie užtikrina naujausią duomenų apsaugą, lydere. Mūsų tikslas – pasiūlyti savo klientams  paprasčiausius, lanksčiausius, patikimiausius ir efektyviausius sprendimus rinkoje, leidžiančius organizacijoms pasiekti naują pasitikėjimo savo duomenų apsaugos strategijomis lygį.  

Mūsų sprendimai nepriklauso nuo techninės įrangos, todėl yra suderinami su daugeliu aplinkų. Nesvarbu,  kur yra klientų duomenys – tai gali būti „debesys“, virtuali, fizinė aplinka, SaaS ir „Kubernetes“, taip pat visi tarpiniai scenarijai. Suteikiame ne tik atsarginių kopijų kūrimo, atkūrimo ir atkūrimo avarinėse situacijose galimybes, bet ir palaikome IT operacijas. Organizacijos taip pat siekia optimizuoti savo IT veiklą, pvz., atkūrimo taško tikslą (RPO) ir atkūrimo laiko tikslą (RTO), naudodamos „Veeam“ produktų funkcijas, palaikančias stebėjimą, IT analizę, automatizavimą ir koordinavimą. Čia paminėjome tik keletą mūsų klientų poreikių, į kuriuos atsižvelgiame. Taigi padedame įvairaus dydžio įmonėms atlikti IT modernizavimą, kad būtų užtikrintas veiklos tęstinumas ir žymiai sumažėtų duomenų praradimo rizika.  

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Kitas svarbus mūsų įmonės istorijos etapas, kai „Veeam“ 2020 m. pradžioje įsigijo JAV technologijų investuotojas „Insight Partners“. Taip tapome amerikiečių korporacija su JAV vadovų komanda, orientuota į „Veeam“ augimą ir plėtrą gretimose rinkose.

2020 m. „Veeam“ ir toliau sparčiai augo, užsakymai antrus metus iš eilės viršija 1 mlrd. JAV dolerių per metus, o metinės pajamos, palyginti su praėjusiais metais, išaugo 22 proc. Šiuo metu mes saugome daugiau nei 400 000 klientų duomenis visame pasaulyje, įskaitant daugiau nei 80 proc. „Fortune 500“ bendrovių ir beveik 70 proc. „Global 2 000“ bendrovių. Augimas akivaizdus ir mūsų organizacijoje: šiuo metu turime daugiau kaip 4500 darbuotojų ir biurus daugiau kaip 30 pasaulio šalių.  

Kaip manote, kokia yra jūsų sėkmės paslaptis?

Viena iš svarbiausių mūsų sėkmės sąlygų – stiprūs mūsų pardavimo partneriai. Jie yra be galo svarbi mūsų verslo grandis, todėl „Veeam“ stengiasi jiems suteikti viską, ko reikia, kad jų darbas ir verslas būtų sėkmingas. Mūsų pasididžiavimas – „Veeam“ „ProPartner“ tinklas, partnerių ekosistema, kurioje tiesiogiai ar netiesiogiai bendradarbiaujame kurdami ir parduodami „Veeam“ sprendimus bei paslaugas. Kai partneriai prisijungia prie „ProPartner“ tinklo, jie prisijungia prie pasaulinės bendruomenės ir turi prieigą prie individualiai pritaikytų programų, įrankių ir išteklių, skirtų padidinti jų pelningumą bei skatinti augimą. Šiam tinklui priklauso daugiau kaip 35 000 aktyvių technologijų partnerių, perpardavėjų, paslaugų teikėjų ir aljanso partnerių.

Kasmet tobuliname savo partnerių programą, kad neatsiliktume nuo sparčiai kintančių rinkos sąlygų. Suprantame, kad šiais laikais nebeužtenka parduoti produktą ar paslaugą – į visą procesą nuo pardavimo iki naudojimo reikia žiūrėti holistiškai.  Atsarginis kopijavimas kaip paslauga, debesys kaip paslauga ar infrastruktūra kaip paslauga – tokios paslaugos šiuo metu turi didžiausią augimo potencialą, o mes palaikome savo partnerių verslo siekius kiekvienoje rinkoje.

Kokie žinomi pasauliniai prekės ženklai naudoja „Veem“ sprendimus?

Dirbame su labai įvairiais sektoriais: finansinių paslaugų, transporto, žinoma, viešuoju sektoriumi. Tarp mūsų klientų tokios įmonės kaip ABM, „Airbus“ ir „Airbus Defense & Space“, Naujojo Orleano miestas, „Dassault Aviation“, „Deloitte“, „Future Generali India Life Insurance“, „Hertz“, Abu Dabio nacionalinis bankas, „Pernod Ricard“, „Puma“, „Red Bull Media House“, „Shell“, „SodaStream“, „Staples Solutions“, „SunExpress“, „Victorinox“, „Vodafone“, „Volkswagen Argentina“, Toronto universitetas Scarborough ir JAV vyriausybės agentūra.

Žinoma, tai tik nedidelė dalis mūsų klientų. Dėl mūsų paprastumo, lankstumo ir patikimumo tapome pirmuoju atsarginių kopijų kūrimo pasirinkimu visuose sektoriuose.

Beje, noriu pasidalyti įdomia istorija. Prieš kelerius metus atlikome klientų apklausą, kurioje prašėme vienu sakiniu apibūdinti  „Veem“ sprendimus. Ir labai dažnai pasikartojantis atsakymas buvo paprastas: „Tai tiesiog veikia“. Taigi, galima sakyti, kad „Veem“ šūkį sugalvojo klientai.

O kaip „Veem“ sekasi Baltijos regione, Lietuvoje?

Džiaugiuosi, kad Baltijos regione „Veeam“ sekasi gerai. Ypač mūsų sprendimais domisi Lietuvoje viešasis sektorius. Tai suprantama, nes jis tvarko tokius duomenis, kurių praradimas ar atskleidimas galėtų turėti didžiulių neigiamų pasekmių.

Atsižvelgdamos į dabartinę situaciją, valdžios institucijos turi turėti parengtą išsamią duomenų apsaugos strategiją. „Veeam“ jau tūkstančiams klientų padėjo sustiprinti pirmąją gynybos liniją nuo išpirkos reikalaujančių programų, kibernetinių atakų ir duomenų praradimo. Mes turime tinkamas priemones ir patirties, kad galėtume įgyvendinti bet kokius vyriausybės duomenų apsaugos reikalavimus.  

„Veeam“ reguliariai pagerbiama įvairiais apdovanojimais ir yra pripažinta industrijoje. Ar turite kokį nors apdovanojimą, kuriuo ypač didžiuojatės?

Džiaugiuosi visais „Veeam“ laimėjimais, kuriuos pelnėme. Bet šiandien norėčiau paminėti du iš jų.

Pirmasis – tai mūsų užimama vieta neseniai paskelbtame „Gartner“ 2021 m. „Magic Quadrant“, skirtame bendrovių atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo sprendimams. Šiame ekspertų tyrime yra analizuojami pagrindiniai industrijos transformacinių technologijų tiekėjai. Ir aš didžiuojuosi, kad „Veeam“ jau penktus metus iš eilės buvo pripažinta lydere, o antrus metus iš eilės yra aukščiausioje vietoje pagal gebėjimą dirbti.

Antrasis – šių metų pavasarį paskelbta „IDC Software Tracker 2H'20“ pusmečio ataskaita. Ji patvirtino, kad antroje 2020 m. pusėje pasaulinėje duomenų kopijavimo ir apsaugos rinkoje „Veeam“ pajamos augo sparčiausiai tiek nuosekliai (+21,5 proc.), tiek per metus (+17,9 proc.). Esame tarp 5 geriausių tiekėjų ir pagal bendrą rinkos vidurkį. 2020 m. „Veeam“ tapo antruoju tiekėju pasaulyje pagal bendras pajamas, kurios per metus išaugo daugiau nei 17,5 proc. ir yra didesnės nei rinkos vidurkis. Remiantis tais pačiais IDC duomenimis, mūsų EMEA komanda įtvirtino savo pirmąją poziciją 2020 m. duomenų kopijavimo ir apsaugos rinkoje pagal bendrą pajamų augimą ir rinkos dalį.

Apie Andrzej Niziolek:

Andrzej Niziolek – „Veeam Software“ vyresnysis regiono pardavimų direktorius Rytų Europoje, turintis 20 metų techninės ir pardavimų patirties IT srityje. Daug patirties Andrzej Niziolek įgijo pirmaujančiose pasaulio aukštųjų technologijų įmonėse , tokiose kaip IBM, EMC, „Microsoft“, „Commvault“.

www.veeam.com

nuotrauka::1 nocrop

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Rašyti komentarą 0
J. R. R. Tolkieno atstovai užblokavo kriptovaliutą „JRR Token“

Knygų „Hobitas“ ir „Žiedų valdovas“ autoriaus Johno Ronaldo Reuelio Tolkieno turto paveldėtojai sėkmingai...

Inovacijos
2021.11.27
Investicijos į virtualios žemės sklypus šįmet muša rekordus Premium 4

Šią savaitę skaitmeninio nekilnojamojo turto bendrovė „Metaverse Group“ įsigijo brangiausią visų laikų...

Inovacijos
2021.11.27
„Apple“ ir „Google“ - 20 mln. Eur baudos Italijoje

Italijos konkurencijos prievaizdė jau antrą kartą šią savaitę skyrė baudų amerikiečių technologijų milžinėms...

Inovacijos
2021.11.26
M. Ribokas paskirtas SEB banko Lietuvoje inovacijų vadovu

Marius Ribokas paskirtas SEB banko Lietuvoje inovacijų vadovu. Jis pakeitė Audrių Rutkauską, kuris paskirtas...

Vadyba
2021.11.26
„Kilo Health“ - antra tarp sparčiausiai augusių įmonių „Deloitte“ reitinge  11

Sveikatingumo paslaugų ir produktų startuolis „Kilo Health“ pateko į sparčiausiai augusių Vidurio Europos...

Rinkodara
2021.11.26
Garaže užgimusio „Voltas IT“ įkūrėjai šįmet planuoja apie 9 mln. Eur apyvartą Premium 3

Kauno UAB „Voltas IT“ prieš keletą savaičių pradėjo atlikti „Volkswagen“ automobilių diagnostiką per šios...

Inovacijos
2021.11.26
„Veeam“ kelias į lyderių pozicijas: siūlome paprasčiausius, patikimiausius ir efektyviausius sprendimus rinkoje Verslo tribūna

P. Niziolek, papasakokite apie „Veeam Software“ ir kodėl ši bendrovė yra žinoma kaip geriausių savo klasėje...

Inovacijos
2021.11.26
Elektromobilių pasiūla dar per maža, kad juos pirktų lietuviai Premium 3

Pardavėjai pastebi, kad Lietuvos gyventojai jau gali sau leisti įsigyti naują elektrinį automobilį, žvalgosi...

Logistika
2021.11.25
Taivano vyriausybė Lietuvos studentams skirs stipendijas puslaidininkių studijoms Taibėjuje 3

Taivano vyriausybė skirs stipendijas studentams iš Lietuvos, Čekijos ir Slovakijos finansuoti su...

Verslo aplinka
2021.11.25
„Uber“ bėdos Briuselyje: beveik visiškas draudimas veikti ir 300.000 Eur bauda

Pavėžėjimo paslaugų bendrovės „Uber“ veikla nuo penktadienio beveik visiškai uždraudžiama Belgijos sostinėje...

Logistika
2021.11.25
Vieno metinio pokalbio nepakanka: kokių strategijų imasi IT įmonės  Premium

Metiniai pokalbiai daugelyje organizacijų yra įsišaknijusi tradicija. Tačiau neretai darbuotojams iškyla...

Vadyba
2021.11.25
Rusijos kapitalo „AxxonSoft“ planuoja plėtrą Lietuvoje

Rusijos kapitalo stebėjimo, vaizdo ir fizinio saugumo informacijos valdymo programinės įrangos kūrėja...

Inovacijos
2021.11.25
Darbuotojų naudų valdymo platformai MELP – 182.000 Eur investicija

Pernai įkurta UAB MELP, pasiūliusi programėlę įmonių darbuotojų naudų valdymui, pritraukė 182.000 Eur...

Inovacijos
2021.11.25
LB į skaitmeninio euro eksperimentą kviečia įsitraukti rinkos dalyvius

Lietuvos bankas (LB) į skaitmeninio euro eksperimentą kviečia įsitraukti rinkos dalyvius – mokėjimų ir...

Inovacijos
2021.11.25
15 startuolių ir investuotojų pasiūlymų Lietuvos valdžiai Premium 1

Lietuvos startuolių ekosistemos dalyviams svarbiausi klausimai – švietimo sistemos pertvarka, darbuotojų...

Inovacijos
2021.11.25
Naujoms „Tencent“ programoms turės būti gautas Kinijos vyriausybės patvirtinimas

Kinijos žaidimų ir susirašinėjimo programų milžinei „Tencent“ nurodyta, kad visoms naujoms programoms ir...

Inovacijos
2021.11.25
„Telia“ ekspertas pasakė, kas būtų, jei nediegtume 5G Verslo tribūna

Lygiai prieš metus, 2020-ųjų lapkričio 10 dieną, „Telia“ Lietuvoje įjungė naujos kartos 5G ryšį ir leido jį...

Siekiama griežtinti politinę reklamą „Facebook“ ir „Google“

Siekiama įgalinti technologijų milžines „Facebook“ ir „Google“ atskleisti, kaip socialinių tinklų vartotojams...

Rinkodara
2021.11.24
„AstraZeneca“ JK atidarė 1 mlrd. GBP vertės mokslinio bendradarbiavimo centrą

Farmacijos milžinė „AstraZeneca“ rytų Anglijoje esančiame Kembridžo universitetiniame miestelyje atidarė 1...

Inovacijos
2021.11.24
Verslas iš inovacijų reformos tikisi tolerancijos klaidoms Premium 3

Kitų metų pradžioje, planuojama, pradės veikti Inovacijų agentūra, į vienas rankas sutelksianti už inovacijas...

Inovacijos
2021.11.24

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku