„Veeam“ kelias į lyderių pozicijas: siūlome paprasčiausius, patikimiausius ir efektyviausius sprendimus rinkoje

Reklama publikuota: 2021-11-26
Andrzej Niziolek „Veeam Software“ vyresnysis regiono pardavimų direktorius Rytų Europoje.
svg svg
Andrzej Niziolek „Veeam Software“ vyresnysis regiono pardavimų direktorius Rytų Europoje.

P. Niziolek, papasakokite apie „Veeam Software“ ir kodėl ši bendrovė yra žinoma kaip geriausių savo klasėje atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo sprendimų teikėja. Kaip jūs patenkinate savo klientų, kurie dažnai turi labai skirtingą IT aplinką, duomenų apsaugos poreikius?  

2006 m. pradėjusi veikti „Veeam“ bendrovė buvo specializuota programinės įrangos tiekėja, kurianti duomenų apsaugos sprendimus. Bėgant metams bendrovė nuo pagrindinės užduoties – virtualių darbo krūvių apsaugos,  perėjo prie debesijos sprendimų, kurie leidžia saugiai valdyti debesų duomenis ir duomenų mobilumą.

Per 15 metų „Veeam“ tapo atsarginių kopijų kūrimo, atkūrimo ir duomenų valdymo sprendimų, kurie užtikrina naujausią duomenų apsaugą, lydere. Mūsų tikslas – pasiūlyti savo klientams  paprasčiausius, lanksčiausius, patikimiausius ir efektyviausius sprendimus rinkoje, leidžiančius organizacijoms pasiekti naują pasitikėjimo savo duomenų apsaugos strategijomis lygį.  

Mūsų sprendimai nepriklauso nuo techninės įrangos, todėl yra suderinami su daugeliu aplinkų. Nesvarbu,  kur yra klientų duomenys – tai gali būti „debesys“, virtuali, fizinė aplinka, SaaS ir „Kubernetes“, taip pat visi tarpiniai scenarijai. Suteikiame ne tik atsarginių kopijų kūrimo, atkūrimo ir atkūrimo avarinėse situacijose galimybes, bet ir palaikome IT operacijas. Organizacijos taip pat siekia optimizuoti savo IT veiklą, pvz., atkūrimo taško tikslą (RPO) ir atkūrimo laiko tikslą (RTO), naudodamos „Veeam“ produktų funkcijas, palaikančias stebėjimą, IT analizę, automatizavimą ir koordinavimą. Čia paminėjome tik keletą mūsų klientų poreikių, į kuriuos atsižvelgiame. Taigi padedame įvairaus dydžio įmonėms atlikti IT modernizavimą, kad būtų užtikrintas veiklos tęstinumas ir žymiai sumažėtų duomenų praradimo rizika.  

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Kitas svarbus mūsų įmonės istorijos etapas, kai „Veeam“ 2020 m. pradžioje įsigijo JAV technologijų investuotojas „Insight Partners“. Taip tapome amerikiečių korporacija su JAV vadovų komanda, orientuota į „Veeam“ augimą ir plėtrą gretimose rinkose.

2020 m. „Veeam“ ir toliau sparčiai augo, užsakymai antrus metus iš eilės viršija 1 mlrd. JAV dolerių per metus, o metinės pajamos, palyginti su praėjusiais metais, išaugo 22 proc. Šiuo metu mes saugome daugiau nei 400 000 klientų duomenis visame pasaulyje, įskaitant daugiau nei 80 proc. „Fortune 500“ bendrovių ir beveik 70 proc. „Global 2 000“ bendrovių. Augimas akivaizdus ir mūsų organizacijoje: šiuo metu turime daugiau kaip 4500 darbuotojų ir biurus daugiau kaip 30 pasaulio šalių.  

Kaip manote, kokia yra jūsų sėkmės paslaptis?

Viena iš svarbiausių mūsų sėkmės sąlygų – stiprūs mūsų pardavimo partneriai. Jie yra be galo svarbi mūsų verslo grandis, todėl „Veeam“ stengiasi jiems suteikti viską, ko reikia, kad jų darbas ir verslas būtų sėkmingas. Mūsų pasididžiavimas – „Veeam“ „ProPartner“ tinklas, partnerių ekosistema, kurioje tiesiogiai ar netiesiogiai bendradarbiaujame kurdami ir parduodami „Veeam“ sprendimus bei paslaugas. Kai partneriai prisijungia prie „ProPartner“ tinklo, jie prisijungia prie pasaulinės bendruomenės ir turi prieigą prie individualiai pritaikytų programų, įrankių ir išteklių, skirtų padidinti jų pelningumą bei skatinti augimą. Šiam tinklui priklauso daugiau kaip 35 000 aktyvių technologijų partnerių, perpardavėjų, paslaugų teikėjų ir aljanso partnerių.

Kasmet tobuliname savo partnerių programą, kad neatsiliktume nuo sparčiai kintančių rinkos sąlygų. Suprantame, kad šiais laikais nebeužtenka parduoti produktą ar paslaugą – į visą procesą nuo pardavimo iki naudojimo reikia žiūrėti holistiškai.  Atsarginis kopijavimas kaip paslauga, debesys kaip paslauga ar infrastruktūra kaip paslauga – tokios paslaugos šiuo metu turi didžiausią augimo potencialą, o mes palaikome savo partnerių verslo siekius kiekvienoje rinkoje.

Kokie žinomi pasauliniai prekės ženklai naudoja „Veem“ sprendimus?

Dirbame su labai įvairiais sektoriais: finansinių paslaugų, transporto, žinoma, viešuoju sektoriumi. Tarp mūsų klientų tokios įmonės kaip ABM, „Airbus“ ir „Airbus Defense & Space“, Naujojo Orleano miestas, „Dassault Aviation“, „Deloitte“, „Future Generali India Life Insurance“, „Hertz“, Abu Dabio nacionalinis bankas, „Pernod Ricard“, „Puma“, „Red Bull Media House“, „Shell“, „SodaStream“, „Staples Solutions“, „SunExpress“, „Victorinox“, „Vodafone“, „Volkswagen Argentina“, Toronto universitetas Scarborough ir JAV vyriausybės agentūra.

Žinoma, tai tik nedidelė dalis mūsų klientų. Dėl mūsų paprastumo, lankstumo ir patikimumo tapome pirmuoju atsarginių kopijų kūrimo pasirinkimu visuose sektoriuose.

Beje, noriu pasidalyti įdomia istorija. Prieš kelerius metus atlikome klientų apklausą, kurioje prašėme vienu sakiniu apibūdinti  „Veem“ sprendimus. Ir labai dažnai pasikartojantis atsakymas buvo paprastas: „Tai tiesiog veikia“. Taigi, galima sakyti, kad „Veem“ šūkį sugalvojo klientai.

O kaip „Veem“ sekasi Baltijos regione, Lietuvoje?

Džiaugiuosi, kad Baltijos regione „Veeam“ sekasi gerai. Ypač mūsų sprendimais domisi Lietuvoje viešasis sektorius. Tai suprantama, nes jis tvarko tokius duomenis, kurių praradimas ar atskleidimas galėtų turėti didžiulių neigiamų pasekmių.

Atsižvelgdamos į dabartinę situaciją, valdžios institucijos turi turėti parengtą išsamią duomenų apsaugos strategiją. „Veeam“ jau tūkstančiams klientų padėjo sustiprinti pirmąją gynybos liniją nuo išpirkos reikalaujančių programų, kibernetinių atakų ir duomenų praradimo. Mes turime tinkamas priemones ir patirties, kad galėtume įgyvendinti bet kokius vyriausybės duomenų apsaugos reikalavimus.  

„Veeam“ reguliariai pagerbiama įvairiais apdovanojimais ir yra pripažinta industrijoje. Ar turite kokį nors apdovanojimą, kuriuo ypač didžiuojatės?

Džiaugiuosi visais „Veeam“ laimėjimais, kuriuos pelnėme. Bet šiandien norėčiau paminėti du iš jų.

Pirmasis – tai mūsų užimama vieta neseniai paskelbtame „Gartner“ 2021 m. „Magic Quadrant“, skirtame bendrovių atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo sprendimams. Šiame ekspertų tyrime yra analizuojami pagrindiniai industrijos transformacinių technologijų tiekėjai. Ir aš didžiuojuosi, kad „Veeam“ jau penktus metus iš eilės buvo pripažinta lydere, o antrus metus iš eilės yra aukščiausioje vietoje pagal gebėjimą dirbti.

Antrasis – šių metų pavasarį paskelbta „IDC Software Tracker 2H'20“ pusmečio ataskaita. Ji patvirtino, kad antroje 2020 m. pusėje pasaulinėje duomenų kopijavimo ir apsaugos rinkoje „Veeam“ pajamos augo sparčiausiai tiek nuosekliai (+21,5 proc.), tiek per metus (+17,9 proc.). Esame tarp 5 geriausių tiekėjų ir pagal bendrą rinkos vidurkį. 2020 m. „Veeam“ tapo antruoju tiekėju pasaulyje pagal bendras pajamas, kurios per metus išaugo daugiau nei 17,5 proc. ir yra didesnės nei rinkos vidurkis. Remiantis tais pačiais IDC duomenimis, mūsų EMEA komanda įtvirtino savo pirmąją poziciją 2020 m. duomenų kopijavimo ir apsaugos rinkoje pagal bendrą pajamų augimą ir rinkos dalį.

Apie Andrzej Niziolek:

Andrzej Niziolek – „Veeam Software“ vyresnysis regiono pardavimų direktorius Rytų Europoje, turintis 20 metų techninės ir pardavimų patirties IT srityje. Daug patirties Andrzej Niziolek įgijo pirmaujančiose pasaulio aukštųjų technologijų įmonėse , tokiose kaip IBM, EMC, „Microsoft“, „Commvault“.

www.veeam.com

nuotrauka::1 nocrop

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Rašyti komentarą 0
Pernai bendrovės „Bolt“ nuostolis išaugo iki 547,2 mln. Eur

„Bolt“ prekės ženklą naudojantis Estijos startuolis „Bolt Technology“ 2021-aisiais patyrė 547,2 mln. Eur...

Logistika
16:09
Autonominis laivas perplaukė Atlantą

Robotinis laivas be įgulos „Mayflower“, pakartojęs anglų kolonistų 1620 metų kelionę laivu „Mayflower“,...

Logistika
11:50
VŽ klausomiausi podkastai birželį

Pateikiame daugiausia „Verslo žinių“ prenumeratorių dėmesio sulaukusių podkastų TOP 10.

Laisvalaikis
09:52
„Wargaming Vilniaus“ vadovas: nuo rudens Lietuvoje suaktyvinsime specialistų samdą Premium

Baltarusijos žaidimų milžinė „Wargaming“ per metus Lietuvoje pasamdė apie keliasdešimt darbuotojų, o nuo...

Inovacijos
05:45
„Estateguru“ siekia pritraukti institucinių investuotojų, žada nepamiršti mažmeninių Premium

„Estateguru“ ruošiasi antram lėšų pritraukimo raundui. Startuolis ketina smarkiai padidinti veiklos apimtis,...

Rinkos
2022.06.30
„Samsung“ pirmoji pasaulyje pradeda masinę pažangių 3 nm lustų gamybą

„Samsung Electronics“ tapo pirmąja lustų gamintoja pasaulyje, pradėjusia masinę pažangių 3 nanometrų...

Inovacijos
2022.06.30
Rekordiniai Lietuvos žaidimų industrijos metai: naujos galimybės ir senos problemos Premium

Lietuvos žaidimų industrija pernai stiebėsi į viršų – plėtėsi vietos įmonės, taip pat atvyko naujų, kurios...

Inovacijos
2022.06.30
„Snapchat“ pristato mokamą prenumeratos paslaugą

Socialinio tinklo „Snapchat“ valdytoja „Snap“ trečiadienį pranešė, kad išleidžia mokamą paslaugų planą...

Inovacijos
2022.06.30
Darbo aplinka keičiasi iš esmės: „Xerox“ žengia permainų priešakyje Verslo tribūna

Skaitmeninimo iniciatyvos versle, ypač paskatino prigijęs hibridinio ar nuotolinio darbo modelis, ragina...

Išmani Lietuva
2022.06.30
Priimant sprendimus „Tele2“ siūlo nespėlioti: duomenų analitika leis pamatyti tendencijas ir priimti efektyvesnius sprendimus Verslo tribūna

Iš kur ir kaip juda žmonės mieste, kokia vieta paslaugų teikimui pati tinkamiausia, kaip ir kur buriasi...

Regioninis verslas
2022.06.30
Birželį pradėti ir baigti NT projektai Premium

Birželį Vilniuje pradėtos naujų daugiabučių, bendro gyvenimo būsto, biurų pastato statybos, Kaune ir...

Statyba ir NT
2022.06.30
„Teltonika Telematics“ vadovas: ne kiekviena klaida yra nusižengimas Premium

Trečias geidžiamiausias darbdavys Lietuvoje „Teltonika Telamatics“ dalijasi sėkmės istorija, kaip į...

Vadyba
2022.06.30
Turtingiausių strateginių įmonių vadovų TOP 10 – M. Armonaitis, M. Rudnickis, A. Latakas

Tarp strateginių Lietuvos įmonių vadovų pagal deklaruoto 2021 m. turto ir lėšų vertę išsiskyrė Klaipėdos...

Vadyba
2022.06.29
Tvari IT įranga – mada ar ateitis? Verslo tribūna

Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos gi imasi lyderystės ir brėžia...

Inovacijos
2022.06.29
A. Anušauskas: kiberatakų organizatoriai ieško silpnų vietų, galimi išpuoliai prieš verslą 1

Su Rusija siejamos organizuotos kibernetinės atakos prieš Lietuvą pirmąkart pasiekė tokį platų mastą, o radus...

Inovacijos
2022.06.29
Auga Aerokosmoso duomenų centro kuriamų sprendimų ir technologijų paklausa Verslo tribūna

Praėjusiais metais Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Antano Gustaičio aviacijos...

Kuriantiems rytojui
2022.06.29
Ar verta skaitmeninius sprendimus migruoti į „debesį“? Verslo tribūna

JAV technologinių tyrimų ir konsultacijų įmonės „Gartner“ atliktas tyrimas rodo, kad iki 2025 m. bendrovių...

„Simitri“ patirtis ir milijoninė apyvarta pirmaisiais metais: kaip sukurti pelningą e. parduotuvę Premium 5

2020-aisiais įkurta e. parduotuvė „Simitri“ „nulūžo“ per 10 min. po to, kai jos įkūrėjai – influenceriai...

Gazelė
2022.06.29
NKSC: kibernetinės atakos tęsiasi, bet jų mastas mažesnis

Kibernetinės atakos prieš Lietuvos valstybines institucijas, verslą antradienį tęsiasi, tačiau jų mastas kiek...

Verslo aplinka
2022.06.28
„CityBee“ su JAV startuoliu „Qibus“ skina kelią nuotoliniam automobilių valdymui Premium

Nauja technologija jau sukurta ir patikimai veikia, bet jai dar trūksta daugiau bandymų ir parankaus teisinio...

Logistika
2022.06.28

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku