„Ramirent“ specialistai Lietuvoje: tokioje aplinkoje negali dirbti blogai

Reklama publikuota: 2022-04-27
„Ramirent“ Lietuvoje turi 18 padalinių, o juose dirba per 100 specialistų.
svg svg
„Ramirent“ Lietuvoje turi 18 padalinių, o juose dirba per 100 specialistų.

Didžiausios statybinės įrangos nuomos kompanijos Baltijos šalyse „Ramirent“ Vilniaus filialui suteiktas sertifikatas „Great Place To Work“ (liet. „Puiki vieta dirbti“). Tai vienas iš 10.000 įvairių pasaulinių kompanijų padalinių, kurio veiklą analizavo ir tokiu sertifikatu įvertino tarptautinė žmogiškųjų išteklių tyrimų organizacija „Great Place To Work“.

Tyrimas sertifikatui „Great Place To Work“ gauti atliekamas anonimiškai apklausiant įmonių darbuotojus. Aiškinamasi, koks yra vadovybės ir darbuotojų bendravimas bei tarpusavio supratimas, kaip skirtingi kolegos bendradarbiauja ir komunikuoja vieni su kitais. Šie ir daugybė kitų aspektų matuojami remiantis kompanijos „Great Place To Work“ 30 metų patirtimi ir metodiniu bendradarbiavimu su keturiais pasaulyje lyderiaujančiais universitetais

Sertifikatas – individualiam padaliniui

„Great Place To Work“ pripažinimą ypač vertingu daro tai, kad jo negalima gauti korporatyviniu principu, o remiamasi tik įmonės konkrečiame padalinyje atliktos apklausos darbuotojų rezultatais. Todėl, pavyzdžiui, ne visa DHL buvo automatiškai sertifikuota kaip „Great Place To Work“, o tik tiekimo padalinys JAV Ohajo valstijoje ir „DHL Express“ padalinys Floridoje. Taip pat tik kelios „Hilton“, „Cisco“ ir „American Express“ antrinės įmonės yra įvertintos tokiu sertifikatu. Beje, šiemet tyrime atskirai dalyvavo visos trys bendrovės „Ramirent Baltic“ šalys. Lietuvai, Latvijai ir Estijai atskirai buvo suteikti „Great Place To Work“ sertifikatai.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Remiantis apklausos rezultatais sudaromas pasitikėjimo indeksas, kuris parodo, kaip darbuotojas vertina vadybą, kaip pagarbiai su juo bendrauja darbdavys, ar su darbuotojais elgiamasi sąžiningai, koks yra komandos jausmas, kiek darbuotojai didžiuojasi savo komanda ir darbdaviu apskritai. Taigi, apklausoje vertinama vadovybė, kolegos ir pats darbas.

Kiekvienai įmonei, pretenduojančiai į „Great Place To Work“ pripažinimą, nustatomi asmeniniai slenksčiai, priklausomai nuo darbuotojų skaičiaus ir teigiamų atsakymų proporcijos. „Ramirent Baltic“ šalims būtina sertifikavimo sąlyga buvo, kad į apklausos klausimus atsakytų ne mažiau kaip 73% darbuotojų (Lietuvoje atsakė 92,1%), o teigiamų atsakymų dalis – pasitikėjimo indeksas – būtų ne mažesnis kaip 65% (buvo 81% – nedaug mažesnis už aukščiausią pasaulyje įvertinimą – 87%).

„Ramirent“ darbdavys: kas labiausiai vertinama?

Apklausa atskleidė, kad „Ramirent“ kompanijoje be rūpesčio darbuotoju, darbdavio teikiamo sveikatos draudimo ir bendrų įmonių tarptautiškumo naudos, labiausiai vertinama komanda, t. y. žmonės, su kuriais kasdien kartu dirbama.

Atsakant į klausimą, kodėl „Ramirent“ yra puiki vieta dirbti, buvo atkreiptas dėmesys, kad visi įmonės darbuotojai turi galimybę laisvai reikšti savo idėjas ir nuomonę, dalintis rūpesčiais įvairiomis temomis nebijodami paniekos, geba derinti darbą ir privatų gyvenimą. Tai vertinimas žmonių, kurie didžiąją dalį darbo dienos praleidžia vadinamojoje pirmojoje fronto linijoje: aptarnaudami klientus, dirbdami sandėlyje ar remontuodami įrankius bei techniką.

Geriausi tarp geriausių

„Ramirent“ Lietuvoje turi 18 padalinių, o juose dirba per 100 specialistų. Vidutinis darbuotojų stažas 5 m., o ilgiausiai dirbančio – 20 m. Eligijus Baikauskas, „Ramirent Baltic“ Vilniaus filialo vadovas, teigia, kad sertifikatas „Great Place To Work“ dar kartą įrodo, kad „Ramirent“ Lietuvoje sukurtos geros sąlygos dirbti kiekvienam specialistui ir augti visai kompanijai.

„Mes nuolat patys tiriame darbo aplinką bei vidinį klimatą. Ir iki šiol rezultatai būdavo geri, o išaiškintus trūkumus siekdavome kuo operatyviau spręsti. Išorės specialistų – „Great Place To Work“ – tyrimas patvirtino, kad einame teisingu keliu ir turime kuo didžiuotis. Tai tarptautinis pripažinimas, kad pagrįstai lygiuojamės su geriausių pasaulio kompanijų geriausiais padaliniais“, – pasakoja „Ramirent Baltic“ Vilniaus filialo vadovas.

Romualdas Linkelis, Vilniaus padalinio mechanikas, pažymi, kad per 20 m. darbo įmonėje nei karto nevėlavo atlyginimas, kolektyvas draugiškas, vadovai operatyviai sprendžia iškilusius klausimus, o kolegos dažniausiai keičiasi, kai ilgamečiai darbuotojai išeina į pensiją.

Atsakomybė lemia pasitikėjimą

Stanislav Žilinski, dirbantis elektriku mechaniku kovą sostinės M. Lietuvio g. 6 atidarytame padalinyje, akcentuoja, kad prieš daugiau kaip 11 m. atėjęs į „Ramirent“ pajuto ypatingą aurą: „Toks jausmas, lyg čia dirbčiau ne pirmi metai – kolektyve nuo pirmų dienų sulaukiau kolegų pagalbos, vyresniųjų patarimų“.

„Jau nuo pirmų dienų pagalvojau – čia bus malonu dirbti. Gal tokį jausmą kėlė ir tai, jog mūsų brigada buvo panašaus amžiaus, turėjome panašų požiūrį į gyvenimą. Ne mažiau svarbu, kad nuo tų laikų iki dabar vadovai stengiasi, jog kiekvienam darbuotojui būtų patogu dirbti, pasitiki specialistais ir mūsų atsakingumu. Įrodę savo gebėjimus ir atsakomybę, mes patys reguliuojame darbo dieną, kad padarytume tuos darbus, kurie šiuo metu svarbiausi. O už pastangas ir rezultatus visuomet sulaukiame ne tik atitinkamo finansinio įvertinimo, bet ir paskatinimo kvietimais į renginius, netikėtais pietumis ar kitais apdovanojimais, – privalumus dirbti „Ramirent“ atskleidžia ilgametis darbuotojas. – Kai pažįstamiems pasakoju apie savo darbą, jie stebėdamasis klausia: ar aš dirbu Lietuvoje, ar užsienyje. Tokioje aplinkoje negali dirbti blogai.“

Valerijus Andrijevskis, „Ramirent Baltic“ Vilniaus filialo Utenos padalinio vadovas, teigia, kad tarptautinio darbdavio stabilumas, jo požiūris į darbuotoją ir įvairiapusis rūpinimasis lėmė, jog įmonėje dirba jau 14 m.

„Atrodo, kad šie metai bėgte prabėgo. Darbas nemonotoniškas, kasdien bendraujame su skirtingais žmonėmis, sulaukiame įvairių klientų, ieškome sprendimų patenkinti ir sudėtingiausius jų poreikius, – pasakoja V. Andrijevskis. – Šiemet jau antri metai dirbame naujose patalpose, kuriose žymiai geresnės sąlygos darbuotojams ir patogiau klientams. Gal daugiau kaip pusė visų padalinių Lietuvoje per pastaruosius keletą metų persikėlė į naujas patalpas – tai rodo darbdavio rūpestį darbuotojais, požiūrį į klientą.“

„Ramirent“ grupės įmonės priklauso „Loxam Group“ – pirmai pagal dydį įrangos nuomos kompanijai Europoje ir ketvirtai pasaulyje. „Ramirent Baltic“ yra didžiausia statybinės įrangos nuomos ir pardavimo įmonė trijose Baltijos šalyse, kuri veiklą pradėjo prieš 25 metus. Lietuvoje „Ramirent“ veiklą plėtoja nuo 1999 m., turi 18 padalinių. Dabar Baltijos šalyse dirba 430, o antrinėje įmonėje „Ramirent Modular Factory“ Estijoje – 145 darbuotojai. Darbuotojų kaita organizacijoje nesiekia 10%.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Statyba ir NT“
Rašyti komentarą 0
Vyriausybė patvirtino pietinės Klaipėdos uosto dalies plėtros specialųjį planą

Trečiadienį Vyriausybė patvirtino pietinės Klaipėdos uosto dalies plėtros, kuris vyks teritorijoje tarp...

Logistika
2022.04.27
Keičiasi „Latvijas tilti“ savininkai ir pavadinimas

Pasikeitus Latvijos statybos bendrovės „Latvijas tilti“ savininkams, ji vadinsis „LT betons“, skelbia...

Statyba ir NT
2022.04.27
„Montuotojas“ pasirinko naujus komunikacijos partnerius 4

Inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos, statybos ir montavimo bendrovė Baltijos šalyse UAB...

Rinkodara
2022.04.27
„Inreal“ grupės apyvarta augo 14%: metai buvo kontrastingi

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros ir paslaugų bendrovės „Inreal“ konsoliduotos pajamos 2021 m. augo 14% ir...

Statyba ir NT
2022.04.27
Už beveik 500.000 Eur rekonstravo „Moki veži“ parduotuvę 1

Statybos, remonto, apdailos ir sodo prekių parduotuvių tinklas „Moki veži“ tęsia parduotuvių atnaujinimus, po...

Prekyba
2022.04.27
Statybininkų problemos jau keliasi į teismus: „Conresta“ iš Kauno reikalauja 1 mln. Eur Premium 12

Statybų bendrovė „Conresta“ kreipėsi į teismą su 1 mln. Eur ieškiniu Kauno savivaldybei – tiek įmonė dar nuo...

Statyba ir NT
2022.04.27
Kompensacijos už visuomenės poreikiams paimtą turtą nebus apmokestinamos

Gyventojų gautos kompensacijos už visuomenės poreikiams paimtą jų nekilnojamąjį turtą (NT) arba žemę nuo kitų...

Statyba ir NT
2022.04.27
„Ramirent“ specialistai Lietuvoje: tokioje aplinkoje negali dirbti blogai Verslo tribūna

Didžiausios statybinės įrangos nuomos kompanijos Baltijos šalyse „Ramirent“ Vilniaus filialui suteiktas...

Statyba ir NT
2022.04.27
LAT įpareigojo nutraukti tunelio ties posūkiu į Tarandę rangovo konkursą

Automobilių tunelio ties posūkiu į Tarandę Vilniuje, magistralės Vilnius–Panevėžys pradžioje, statybos...

Logistika
2022.04.26
Teismas nagrinės iš naujo, ar Kauno oro uosto teritorija buvo išnuomota teisėtai

Teismas iš naujo turės aiškintis, ar valstybės įmonė Lietuvos oro uostai teisėtai daugiau nei prieš...

Logistika
2022.04.26
„Sirin Development“ Kauno rajone planuoja dar 60.000 kv. m sandėlių 1

Su „Girtekos“ grupe susijusi industrinio nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Sirin Development“ Kauno...

Statyba ir NT
2022.04.26
„Veikmė“ metus užbaigė pelningai, planuose – nauji būsto projektai Premium 1

Vilniaus nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Veikmė“ apyvarta praėjusiais metais didėjo 13,8%, iki...

Statyba ir NT
2022.04.26
Štai ir viskas: uždaromas dešimtmetį veikęs „Lords LB“ fondas 6

Investicijų bendrovė „Lords LB Asset Management“ pranešė, jog jos fondas „Lords LB Baltic Fund III“ sėkmingai...

Statyba ir NT
2022.04.26
„I Asset Management“ fondas Rygoje baigė viešbučio statybas

Investicijų bendrovės „I Asset Management“ fondas baigė statyti trijų žvaigždučių viešbutį „Hampton“ Latvijos...

Statyba ir NT
2022.04.26
INVL pensijų fondai ir „Swedbank“ investuoja į daugiabučių renovaciją 2

Vienos didžiausių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ valdomi pensijų fondai investuoja 10,3...

Statyba ir NT
2022.04.26
„Civinity“ sostinės Visoriuose gavo 2,5 mln. Eur užsakymą iš „BOD Group“ 1

Pastatų priežiūros įmonių grupės „Civinity“ įmonė „Civinity Engineering“ praneša už 2,5 mln. Eur įrengsianti...

Statyba ir NT
2022.04.26
„Orion Asset Management“ oportunistinis fondas į Palangos rinką įmes 165 būstus Premium

Naujausias investicijų bendrovės „Orion Asset Management“ fondas Palangoje įsigijo žlugusios UAB „Pajūrio...

Statyba ir NT
2022.04.26
Stiklo gamintojos investiciniai planai pakibo ore Premium 1

Architektūrinio ir fasadinio stiklo gamintoja UAB „Glassbel Baltic“ Klaipėdoje ketino augti, didinti...

Pramonė
2022.04.25
Teismas atmetė „Eurovia Lietuvos“ pretenzijas dėl konkurentų pasiūlytos vieno cento kainos

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) teisėtai atmetė Prancūzijos kapitalo kelių tiesimo bendrovės...

Statyba ir NT
2022.04.25
Lietuvos paštas ieško naujos būstinės, bet laikotarpis biurų segmente sudėtingas Premium 10

Valstybės valdomas Lietuvos paštas pradėjo naujo centrinio biuro paieškas. Nekilnojamojo turto ekspertė sako,...

Statyba ir NT
2022.04.25

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku