2023-03-02 06:45

„Ambersail 2“ komandos vadovas R. Daubaras: kai niekas nežino, kur plaukti, tada vimdo

Raimundas Daubaras, kūrybinės agentūros „TBWA / Vilnius“ partneris, Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas, projektų „Tūkstantmečio odisėja“ ir „Tautiška giesmė“ iniciatorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Raimundas Daubaras, kūrybinės agentūros „TBWA / Vilnius“ partneris, Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas, projektų „Tūkstantmečio odisėja“ ir „Tautiška giesmė“ iniciatorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
„Jei pavyksta sudalyvauti tokiose varžybose, gali sakyti, kad įgyvendinai savo svajonę. Ir mums pavyko. Pavyko, kad tokio lygio jachta kaip „Volvo 65“ yra lietuviška, o kadangi turime tokią ypatingą jachtą, gavome vardinį kvietimą“, – apie „The Ocean Race VO65 Sprint Cup“, svarbiausias pasaulyje VO65 jachtų klasės lenktynės, sako Raimundas Daubaras, „Ambersail 2“ komandos vadovas, verslininkas ir buriuotojas. „Ambersail2“ šiose lenktynėse plaukia kaip fondo „United24“ ambasadoriai.

podcast::Pt164TvL

„Man džiugu, kad jachta „Ambersail“ užsiima ne tik „sporto sportui“ reikalais, bet ir tuo, kad sportas irgi gali nešti žinią. Anksčiau ta žinia buvo apie tvarumą, ekologiją, dabar nešame dar svarbesnę žinią – apie tai, kad karas nesibaigė ir kad Ukrainai reikia padėti“, – apie bendradarbiavimą su Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio inicijuotu valstybiniu fondu „United24“ VŽ podkaste sako Raimundas Daubaras, verslininkas ir buriuotojas, kūrybinės rinkodaros agentūros „TBWA / Vilnius“ partneris, Lietuvos buriuotojų sąjungos (LBS) prezidentas. 

52795
130817
52791