Prancūzija: Rusijos ekonomikos laukia žlugimas

Prancūzija antradienį pareiškė, kad Vakarų šalių sankcijos, įvestos Maskvai dėl jos pradėtos invazijos į Ukrainą, sukels Rusijos ekonomikos žlugimą.
Sukelsime Rusijos ekonomikos krachą, sakė finansų ministras Bruno Le Maire'as transliuotojui Franceinfo, Prancūzijai, Europos Sąjungai ir kitoms šalims išvakarėse pranešus apie naujas sankcijas Maskvai.
Pasak ministro, Europos Sąjungos ir Rusijos sankcijų priešpriešoje jėgų pusiausvyra yra visiškai palanki Bendrijai, kuri šiuo metu atranda savo ekonominę galią.
Pirmadienį ES į savo juodąjį sąrašą įtraukė su Kremliumi susijusius įtakingiausius oligarchus ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovą Dmitrijų Peskovą.
Tarp sankcijų sulaukusių žinomų veikėjų V. Putinui artimi valstybės kontroliuojamos Rosneft vadovas Igoris Sečinas bei valstybinės naftotiekių monopolininkės Transneft vadovas Nikolajus Tokarevas.
Į juodąjį sąrašą taip pat įtraukti trys žurnalo Forbes sudarytame turtingiausių Rusijos žmonių dešimtuke esantys veikėjai: metalų pramonės magnatas Aleksejus Mordašovas, milijardierius Ališeras Usmanovas ir verslininkas bei V. Putino draugas Genadijus Timčenka.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Verslo aplinka
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti