2022-08-17 16:17

„Avia Solutions Group“ atidaro biurą Niujorke

ASG skveras. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
ASG skveras. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
„Avia Solutions Group“, keleivių bei krovinių pervežimo pajėgumų teikėjai, dirbantys su avialinijomis visame pasaulyje, atidaro ketvirtą biurą JAV, šįkart – Niujorke.

Naujasis Niujorko biuras oficialiai atvers duris rugpjūčio 25 d., skelbia bendrovė. Jame įsikurs ir veiklą JAV plės „Avia Solutions Group“ antrinė įmonė „Chapman Freeborn“, kuri specializuojasi užsakomųjų verslo ir korporacinių keleivinių ir krovininių orlaivių nuoma įvairiai klientų bazei, įskaitant tarptautines korporacijas, vyriausybes, humanitarines agentūras ir kitas pramonės šakas visame pasaulyje.

Jonas Janukėnas, „Avia Solutions Group“ generalinis direktorius, išplatintame pranešime nurodo, kad sąlygas plėstis į JAV aviacijos rinką sudarė atsigaunanti tarptautinė aviacijos industrija bei augantys tiesioginių skrydžių keleivių srautai Šiaurės Amerikoje.

„Šiuo metu tiek JAV – kartu ir Šiaurės bei Pietų Amerikose – yra didėjanti ne tik komercinių tiesioginių keleivinių skrydžių paklausa, bet ir augantis verslo ir krovininės aviacijos poreikis. Jau dabar tikimės, kad fiskalinių metų bendrasis pelnas sieks apie 17 mln. USD, vietoje ankščiau prognozuotų 10 mln. USD“, – teigia J. Janukėnas. 

Šiuo metu „Avia Solutions Group“ JAV turi tris biurus: vieną Kalifornijoje ir du Floridoje.

VŽ rašė, kad visas Lietuvos aviacijos sektorius siekia glaudesnio bendradarbiavimo su JAV. Lietuvos aviacijos gairėse iki 2030 m. nurodyta, kad siekiama, jog Lietuvoje registruoti orlaiviai jau 2023 m. pavasarį galėtų įskristi į JAV oro erdvę. 

Taip pat skaitykite:

52795
130817
52791