Konferencijos „E-komercija’21“ tarptautinėje ekspo zonoje – daugiau nei 20 bendrovių

Reklama publikuota: 2021-09-21
Deividas Talijūnas, konferencijos „E-komercija’21“ organizatorius ir el. komercijos sprendimus teikiančios įmonių grupės „All Digital group“ vadovas.
svg svg
Deividas Talijūnas, konferencijos „E-komercija’21“ organizatorius ir el. komercijos sprendimus teikiančios įmonių grupės „All Digital group“ vadovas.

Progų susitikti elektroninių verslų savininkams, vystytojams ir jų partneriams būna nedaug. Dar mažiau jų buvo pandeminiais metais. Per pastaruosius metus vykusius pokyčius el. komercijos rinkoje galima drąsiai vadinti tektoniniais lūžiais – žmonės atrado apsipirkimo internetu džiaugsmą, bet kartu pradėjo kelti daug didesnius lūkesčius el. verslų vystytojams. Tad šiemet į vieną didžiausių el. komercijos konferencijų Baltijos šalyse „E-komercija’21“ susirinks didžiausių el. verslų atstovai – skaičiuojama, kad konferencijoje apsilankys per 500 rinkos dalyvių, kurie ne tik klausysis pranešimų, bet ir megs naujus ryšius su potencialiais partneriais  bei ieškos būdų, kaip išlaikyti esamus augimo tempus.

„Pandemija mus atpratino susitikti gyvai, mat išmokome viską daryti internetu. Vis dėlto gyvas bendravimas leidžia iššūkius spręsti greičiau, suteikia energijos ir įkvėpimo. Šiemet konferencijos ekspo zonoje stendus turės net 21 įmonė, tad tikime, kad naujų prasmingų verslo ryšių bus užmegzta daug. Į konferenciją patekti bus galima tik su galimybių pasais, raginsime žmonės laikytis saugių atstumų, dėvėti kaukes ir laikytis kitų saugumo rekomendacijų“, – sako Deividas Talijūnas, konferencijos „E-komercija’21“ organizatorius ir el. komercijos sprendimus teikiančios įmonių grupės „All Digital group“ vadovas.

Konferencijos ekspo zonoje šiemet paslaugas pristatys ir su dalyviais bendraus tokių tarptautinių e.komercijos gigantų kaip „eBay“, „Shopify“ atstovai, taip pat vietiniai žaidėjai tokie kaip pigu.lt, multisiuntos.lt, “Montonio”, „Venipak“, „StrongPoint“, DPD.

Ekspo zonos dalyviai ne tik pristatys savo paslaugas, bet ir dalinsis įžvalgomis, patarimais įvairiais su e. komercija susijusiais aspektais, ekspo zonos salėje skaitys pranešimus. 

Informacinių sistemų kūrėjai – įsprausti tarp dviejų girnų

nuotrauka::1 right

„Technologijų poreikis auga, sistemos sudėtingėja, didėja ir dėmesys kuriamų sistemų bei informacijos saugumui. Šiame kontekste klientų asmens duomenys tampa itin svarbūs“, – sako vienas ekspo zonos dalyvių Aleksandras Čirgelis, el. parduotuves kuriančios bendrovės „Electronic Lab“ vadovas.

Pasak jo, kartais ir smulkiausia žmogiškoji klaida gali privesti iki duomenų nutekėjimo ir su tuo susijusios reputacijos krizės, lemsiančios įvaizdžio ir finansines pasekmes ir sistemų savininkams, ir jų kūrėjams bei vystytojams. 

„Informacinių sistemų kūrėjai yra tarsi įsprausti tarp dviejų girnų. Iš vienos pusės – smarkiai išaugę vartotojų poreikiai ir užsakovų lūkesčiai, iš kitos – atsakomybės, kurias prisiima. Pastarajai daliai tikrai ne visada yra skiriama pakankamai dėmesio, bet neatsakingas požiūris į informacijos saugumą ir nepamatuota ar neteisingai įvertinta rizika gali turėti labai skaudžių pasekmių, todėl būtina itin atidžiai vertinti ne vien kuriamų sistemų funkcionalumą, o ir jų saugumą“, – pataria A. Čirgelis.

Norint eksportuoti vien išversti svetainės neužtenka

„Internetas lietuviškiems e. verslams vis plačiau atveria vartus į prekybą pasauliniu mastu. Visgi iššūkių čia nemažai ir apie juos kalbėti itin svarbu, – teigia Aurimas Paulius Girčys, skaitmeninės rinkodaros agentūros „APG Media“ vadovas, – Europa nėra homogeniška, kiekviena šalis turi savo pirkimo specifiką ir niuansus, net „Google“ paieškos rezultatai skiriasi. Tad tikėtis, kad vos išvertus interneto svetainę į kitą kalbą pardavimai žaibiškai kils, yra nerealus scenarijus”. 

nuotrauka::2 right

Pasak A. P. Girčio, norint parduoti užsienyje, reikia perprasti naudojamas platformas, įrankius ir šis mokymasis turi būti itin greitas, nes ne klientai turi edukuotis ir taikytis prie e. parduotuvės, o e.parduotuvė turi būti ten, kur klientai perka

(Ne)pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“ filosofija e. komercijoje neveikia – įsitikinęs Artūras Dovydaitis, „Shopify“ sprendimus teikiančios bendrovės „BBOLD.online“ vadovas, kurį taip pat bus galima sutikti konferencijos ekspo zonoje. Pasak jo, dažniausia visų pradedančių e.verslininkų klaida yra manymas, kad viską galima pasidaryti savarankiškai, be profesionalų pagalbos. 

nuotrauka::3 right

„Dažnai bandant susikurti e.parduotuvę savarankiškai, paskęstama techniniuose darbuose, kai tenka ir pačiam kelti produktus, ir kurti tekstus, ir daryti šimtą kitų būtinų dalykų. Tai nėra blogai, tačiau tokie darbai sudegina neįtikėtinai daug laiko, kurį naudingiau būtų investuoti į vertės kūrimą – naujas idėjas, produktus, rinkodarą, verslo santykių mezgimą. Visada klientams rekomenduoju juodus darbus atiduoti kitiems: žinoma, tai kainuos, bet nauda, kurią gausite, grįš su kaupu – galėsite skirti daugiau laiko ten, kur galite sukurti didesnę vertę“, – sako A. Dovydaitis. 

Video shopping jau tapo pasaulio e.gigantų prioritetu

„Pasauliniai tyrimai atskleidžia, kad peržiūrėję video produkto pristatymą internete pirkėjai yra beveik dukart labiau linkę pirkti nei tie, kurie video nežiūri. Ir šis faktas tik vienas iš daugelio, atspindinčių, kaip keičiasi prekyba internetu: negalėdami pačiupinėti ir apžiūrėti produkto pirkėjai tikisi kuo panašesnės patirties internetu ir ją sukurti padeda būtent video turinys“,  – teigia vienas ekspo zonos dalyvių, Matas Oželis, video turinio agentūros  „Video Lab“ vadovas.

nuotrauka::4 right

Pasak jo, beveik prieš porą metų Kinijoje atsiradęs ir šiuo metu e.komercijos pasaulį užkariaujantis „video shopping“ tuoj taps realybe ir Lietuvoje: „Visi pasauliniai tyrimai rodo, kad video žiūrėjimas auga nežmoniškais tempais, žmonės kur kas lengviau priima sprendimą pirkti, jei produktą ar paslaugą mato video formatu. Dėl to e. komercijos verslai jau šiandien privalo turėti tai omenyje ir ieškoti sprendimų. Žinoma, gali atrodyti, kad sukurti produktinius video šimtams turimų prekių yra itin brangu, tačiau šiandien į video kūrimą turime žiūrėti kitaip ir ieškoti technologijomis paremtų protingų sprendimų, leidžiančių video turinį kurti greitai ir nesudėtingai.  Video nebėra metinis projektas išlaidų ir laiko prasme, video tampa pagrindine e.verslų komunikacijos ir pardavimų priemone“,  – sako M. Oželis. 

Šios ir dar daug kitų e.komercijos rinkos entuziastams ir profesionalams aktualių temų bus aptartos vienoje didžiausių e.komercijos konferencijų „E-komercija’21“ metu. Konferencija vyks rugsėjo 23 d. „Litexpo” parodų rūmuose. Daugiau informacijos rasti ir bilietus įsigyti galite čia.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose

Tema „Paslaugos“

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:


Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Birštone atidarytas SPA viešbutis už 8 mln. Eur – teiks paslaugas tik suaugusiems 5

Birštono kurorte ketvirtadienį oficialiai atidaromas viešbučio ir SPA kompleksas „Vytautas Ego SPA“, į kurį...

Paslaugos
2021.09.30
Lietuvos paslaugų eksportas augo mažiau nei importas

Lietuvos paslaugų eksportas antrąjį ketvirtį siekė 3,1 mlrd. Eur – 31% daugiau nei 2020 metų antrąjį...

Paslaugos
2021.09.30
„Siųsk pigiau“ švenčia dešimtmetį: sekasi, nes dirbame kaip komanda Verslo tribūna

Viena didžiausių siuntų siuntimo platformų internete „Siųsk pigiau“  šiais metais švenčia pirmąjį jubiliejų.

Paslaugos
2021.09.30
ES skaitmeninių paslaugų aktas: EP siekia neapkrauti smulkių įmonių ir apsaugoti vartotojus Verslo tribūna

Pernai Europos Komisijos pasiūlytas ES Skaitmeninių paslaugų aktas, kuris pirmą kartą nuo 2000-ųjų iš esmės...

Paslaugos
2021.09.30
Išvarginti logistikos chaoso, atidaro savas transporto linijas  Premium

Ieškodamos būdų ištrūkti iš užburto rato, logistikos, prekybos ir gamybos įmonės rizikuoja, pačios...

Logistika
2021.09.30
Slaptieji pirkėjai paskelbė, kuris prekybos tinklas aptarnauja geriausiai Premium 5

Slaptieji pirkėjai nustatė, kad aptarnavimo kokybė didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose per pastaruosius...

Paslaugos
2021.09.29
Maisto ir veterinarijos tarnyba ragina maitinimo verslus atsakingiau tikrinti galimybių pasus 1

Maisto ir veterinarijos tarnyba ragina maitinimo verslus atsakingiau tikrinti lankytojų galimybių pasus. Anot...

Pramonė
2021.09.28
Seimas imasi pataisų dėl notarų skaičiaus didinimo 4

Teritoriją, kur gyvena 7.000 -10.000 žmonių, nuo kitų metų liepos siūloma leisti aptarnauti bent vienam...

Paslaugos
2021.09.28
Pandemija laidojimo įmonių pajamas išaugino penktadaliu

Pandemija augino ritualinių paslaugų ir laidojimo verslą. Per pastaruosius metus laidojimo įmonių...

Paslaugos
2021.09.28
Septyniose šalyse gyvenęs ekspertas pristato 3 taisykles inovatyviam verslui Verslo tribūna

Naujosios kartos įmonių inovacijų ir verslumo ekspertas Slavo Tuleya per pastaruosius septynerius metus...

„Affidea Lietuva“ į naujas klinikas Šiauliuose ir Panevėžyje investavo 6 mln. Eur

Sveikatos priežiūros paslaugų įmonių grupė „Affidea Lietuva“, kuriai priklauso ir „Endemik“ medicinos centrų...

Paslaugos
2021.09.27
Dėl ugnikalnio išsiveržimo uždarytas La Palmos oro uostas

Ispanijos Kanarų salose suaktyvėjusiam Kumbre Vjechos ugnikalniui išspjovus pelenų penktadienį, praėjus...

Logistika
2021.09.25
Teismas apribojo kartelyje dalyvavusių vairavimo mokyklų vadovų veiklą

Kartelyje dalyvavusiems dešimties vairavimo mokyklų vadovams teismas apribojo teisę nuo vienerių iki trejų...

Paslaugos
2021.09.24
Lenkija pratęsė „Discovery“ valdomo naujienų kanalo licenciją, bet spaudimą išlaiko

Lenkijos transliavimo reguliuojančioji institucija trečiadienį paskutinę minutę pratęsė „Discovery Inc.“...

Rinkodara
2021.09.23
TOP 20 privačių mokyklų – pajamos augo dirbant ir per nuotolį Premium 2

Dauguma didžiausių privačių Lietuvos mokyklų 2020 m. išaugino pajamas. Tokiam pajamų spurtui turi paaiškinimą...

Paslaugos
2021.09.22
Prie „Ellex Valiunas“ jungiasi R. Pumputienės advokatų kontora

Nuo spalio 1 d. prie advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ prisijungia ir 20-ąja partnere tampa advokatės Rūtos...

Vadyba
2021.09.22
Lietuviškas virtualių aviacijos mokymų startuolis „Aeroclass“ pritraukė 1,2 mln. USD investiciją Verslo tribūna

Lietuvių įkurtas „Aeroclass“ pritraukė 1,2 mln. USD dydžio investiciją iš į aviacijos inovacijas orientuoto...

Verslo aplinka
2021.09.22
„Vilniaus vandenų“ generalinis direktorius Marius Švaikauskas: šiandien iš mūsų tikimasi sprendimų su nuliu pasiteisinimų Verslo tribūna

Neseniai didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“ pranešė apie sprendimą...

Paslaugos
2021.09.22
Regionų verslininkams – 225.000 Eur vertės akceleravimo programa

Verslas 13-oje miestų gali registruotis dalyvauti verslo akceleravimo programoje, kuri vyks bendradarbystės...

Gazelė
2021.09.21
Lietuvos gyventojai šalies viduje su nakvyne keliavo daugiau

Lietuvos gyventojų kelionių su nakvyne skaičius po šalį šių metų antrąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu...

Paslaugos
2021.09.21

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku