„Conresta“: pažangą skleidžianti lyderystė

Publikuota: 2020-01-09

Patirtis, greitis, lankstumas ir kokybė – šios pamatinės savybės generalinės rangos bendrovei „Conresta“ užtarnavo rinkos pasitikėjimą ir lyderio pozicijas.

Tradiciniame statybų sektoriuje kompanija išsiskiria ir itin šiuolaikišku požiūriu, kuris ryškus ne tik organizuojant darbo procesą,  bet ir kuriant organizacijos kultūrą bei renkantis vizualius sprendimus.

Nuo pat veiklos pradžios „Conresta“ aktyviai taiko naujus statybų valdymo bei optimizavimo metodus ir propaguoja šiuolaikinę bendrovės vadybą. Įmonė viena pirmųjų – dar 2015 m. – pradėjo naudoti statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologiją ir be perstojo gilinosi į jos panaudojimo galimybes. Šiandien „Conresta“ geba visą savo darbo procesą organizuoti skaitmeninėje BIM aplinkoje, o tai vis dar – ženklus išskirtinumas sektoriuje. Statybų novatorės vardą kompanijai pelnė ir rinkai pristatytos inovacijos, sukurtos bendrovės viduje. Ypač išmanioji kaštų valdymo ir prognozavimo programa „OptiPlan“, kurios analogų rinkoje nėra iki šiol. Sukaupta patirtis, procesų skaidrumas, šiuolaikiškas požiūris ir atvirumas naujovėms bendrovę atvedė į rinkos lyderės pozicijas.

nuotrauka::1 left

„Moderni kompanija – tai kasdienis tobulėjimas, siekis kiekvieną dieną dirbti vis kokybiškiau ir šiuolaikiškiau nei vakar. Neabejojame, kad norint išlikti pirmose rinkos žaidėjų gretose, lyderystę būtina demonstruoti visose srityse: ne tik įgyvendinant projektus, bet ir atsigręžiant į vartotoją, užsakovą, jo šiandienos lūkesčius – apie kūrybišką požiūrį, persmelkusį visas kompanijos sritis, kalba bendrovės vadovas Lukas Laukaitis. – Norime ir būti, ir atrodyti, ir jaustis šiuolaikiška kompanija.“

Įkvepiantis biuras

Kompanija pažangi ne tik savo novatoriškais darbo metodais, procesų inovacijomis. Šįmet dešimties metų sukaktį „Conresta“ įprasmino atnaujindama prekės ženklą, o kartu su juo – ir kompanijos biurą. Pastarasis dabar panašesnis į IT startuolio, o ne generalinės rangos bendrovės erdves. Bendrovės DVI architekčių Radvilės Tirevičiūtės ir Lauros Dabravalskytės įgyvendinta idėja – statybų aikštelės koncepcija biure – pavertė „Conrestos“ biurą ne tik patogiu dirbti, bet ir puikiai atspindinčiu įmonės vertybes: kūrybiškumas, šiuolaikiškumas ir kokybė.

Standartiškai statybų aikštelėje naudojamos medžiagos čia virto interjero dalimi: betono blokelių siena, grubi molio tinko apdaila, metalinio tinklo fasadai, atviros betoninės lubos, betono imitacijos kilimai ar iš statybininko šalmo pagaminti šviestuvai. Biure suplanuotos akustinės darbo erdvės, įrengtas mini amfiteatras kolektyvo susibūrimams. Ypatingas dėmesys skirtas ergonomikos sprendimams: patogiam, funkcionaliam erdvių išplanavimui, reguliuojamo aukščio stalams, kokybiškoms ergonomiškoms kėdėms, energiją taupančiam apšvietimui bei akustiniams sprendimams, patalpose įrengta moderni mikroklimato sistema.

„Aplinka, kurioje praleidžiama didelė dienos dalis, labai svarbi – ji lemia darbuotojo emocinį pasitenkinimą, turi įtakos produktyvumui. „Conresta“ – novatoriška, savo darbuotojais besirūpinanti kompanija, todėl investavome į šiuolaikišką biurą ir ergonomiškus baldus. Tikime, kad moderniame biure žmonės ir jaučiasi kitaip: tokia aplinka skatina kūrybiškumą, ambicijas, naujas idėjas. O tai yra mūsų įmonės stiprybės“, – sako L. Laukaitis. 

Šiuolaikiškas požiūris ir modernūs pokyčiai

Pasaulinės tendencijos aiškiai byloja, kad sėkmingos organizacijos – tos, kurios atsigręžia į klientą.  Startavusi nauja „Conrestos“ interneto svetainė suteikia galimybę patogiau ir išsamiau susipažinti su įgyvendinamais projektais. Išsiskirs plačiai naujausiais vizualiniais sprendimais, plačiai naudojamu video formatu bei modernia integruota grafika, atliepiančia šiuolaikiškas dizaino tendencijas.

„Taikydamiesi prie šiuolaikinio vartotojo poreikių prioritetą skyrėme vizualumui, patogumui ir estetikai. Tai buvo svarbūs kriterijai kuriant naują svetainę. Dauguma projektų turės video pristatymus, modernios grafikos pagalba supažindinančius vartotojus su svarbiausiais projektų parametrais – statinio technine informacija, pritaikytomis inovacijomis, medžiagiškumu, ergonomika ir kitomis ypatybėmis“, – vardina „Conresta“ prekės ženklo strategė Karolina Jarmalytė.

Šiuolaikiško formato interneto svetainė dar sykį patvirtina, kad „Conresta“ – naujos kartos statybų bendrovė, į rinką atnešanti pokyčius. Vienas jų – skaidrumas. Juo statybų sektorius niekada negarsėjo, o „Conrestai“ skaidrumas tapo bendradarbiavimo su užsakovais pagrindu. Pavyzdžiui, „OptiPlan“ leidžia įmonei teikti paslaugas ne tik kur kas patogiau, greičiau, bet ir skaidriau – sąmatos klientams pateikiamos tikslios ir aiškios. „Conrestos“ pardavimų vadovas Audrius Malinauskas pastebi, kad ši išmani programa tampa vis reikšmingesniu įrankiu. „Rinkoje jaučiame augantį kompleksinės, profesionalios rizikų valdymo paslaugos ir patikimos partnerystės poreikį. Kai generalinės rangos partneris neapsiriboja vien statybos procesų valdymu, tačiau vertina tikruosius užsakovo poreikius, suranda jiems sprendimus bei užtikrina paslaugų kokybės vientisumą. Vis dažniau užsakovus konsultuojame investiciniais, projektų racionalizavimo bei efektyvinimo klausimais. Sukaupta patirtis  ir lankstumas leidžia greitai prisitaikyti prie kintančių poreikių ir pateikti optimaliausius bei kokybiškiausius pasiūlymus.“

Reikšmingi projektai

Šie metai „Conrestai” buvo ypatingi ir įgyvendintais projektais, tarp kurių istorinis – tik ką duris atvėrusi „Continental Automotive” gamykla Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje. „Conrestai” buvo patikėtas tiek pirmasis, tiek antrasis šios Vokietijos technologijų ir automobilių komponentų pramonės milžinės plėtros etapas. Gerai organizuotos komandos ir profesionalių partnerių dėka sugebėjome vos per 15 mėnesių pastatyti gamyklą parengtą gamybai. 23 000 kv. m. gamyklos teritorijoje – gamybinės, administracinės ir sandėliavimo patalpos, projektuotos taip, kad sukurtų inovatyvią ir į ateities poreikius orientuotą darbo aplinką. Pirmosios „Continental“ elektronikos komponentų gamybos linijos paleistos spalio pradžioje.

„Objektas buvo statomas laikantis aukščiausių „FM Global“ patikimumo ir kokybės standartų, jis turėjo atitikti ir tarptautinio aplinkosaugos „LEED Gold“ standarto reikalavimus – tai pirmasis „Continental Automotive“ gamyklos projektas, kuriam už panaudotus tvarius sprendimus suteiktas šis sertifikatas. Išskirtinės ir vidaus bei išorės apdailai naudotos medžiagos. Daugiausia iššūkių, žinoma, kėlė darbų terminas – tokiam neeiliniam projektui jis buvo itin trumpas. Mes be galo džiaugiamės, kad rezultatu užsakovai išties patenkinti.  Tai – patvirtinimas, kad „Conresta“ geba dirbti profesionaliai ir išpildyti net reikliausio užsakovo lūkesčius“, – komentuoja L. Laukaitis.

Kaune pastatyta gamykla yra etaloninis projektas kitiems „Continental“ statybų projektams visame pasaulyje – jo metu įgyta patirtis jau taikoma kitose naujose „Continental“ gamyklose Agvaskaljentese (Meksika) bei Debrecene (Vengrija).

Šalia vakarinio Vilniaus aplinkkelio žiemą duris atvėręs biurų ir sandėlių kompleksas, priklausantis tarptautinei įmonių grupei „Creolink“ – taip pat vienas „Conrestos“ darbų. Pastatas išsiskiria šiuolaikiškais architektūriniais sprendimais: įėjimas įrengtas po įspūdinga konsole, paremta įstrižomis V formos kolonomis, antrame aukšte darbuotojams įrengtas atriumas – dengtas vidinis kiemas.  

Šiuo metu „Conresta“ dirba ir su kitais reikšmingais projektais: stato „Litgrid“ duomenų valdymo ir saugos centrą, „Lietuvos Pašto“ automatizuotą logistikos centrą, „Vilniaus Baldų“ fabriką, vieną didžiausių gamyklų šalyje, kurios plotas siekia net 74 000 kv.m. , taip pat greta Vilniaus oro uosto įsikūrusį „Park inn by Radisson“ viešbutį ir  kitus.

Sekite NT rinkos naujienas ir tendencijas „Facebook“ puslapyje „VŽ Nekilnojamasis turtas“

Gauk nemokamą STATYBOS IR NT savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Architektas A. Gučas: kažin, ar Vilnius dabar patektų į UNESCO sąrašą Premium

2019 m. gruodį sukako 25-eri metai, kai Vilniaus istorinis centras, pirmasis objektas Baltijos šalyse, buvo...

Laisvalaikis
09:11
Dešimtys turkų statybininkų ir jų palaikytojų Kaune reikalavo sąžiningo atlygio už darbą  1

Šeštadienį eitynėse Kaune dešimtys „Kayi Construction“ darbuotojų iš Turkijos bei juos palaikančių profesinių...

Statyba ir NT
2020.01.11
Dangoraižis iš klijuotos medienos – jau ne utopija

Anglijoje planuojamas medinių konstrukcijų futbolo stadionas, Norvegijoje pastatytas 18 aukštų namas iš...

Statyba ir NT
2020.01.11
Kauno savivaldybė nutraukia sutartį su stadioną statančia „Kayi Construction“ 5

Kauno m. savivaldybė nusprendė nutraukti S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rangos sutartį su Turkijos...

Statyba ir NT
2020.01.10
„Toyota“ statys ateities miestą 1

Išgirdę pavadinimą „Toyota“, daugybė žmonių įsivaizduoja ne ką kitą, kaip automobilį, kartais – LEAN sistemą.

Laisvalaikis
2020.01.10
„Realinija“ sutarė dėl 4 mln. Eur paskolos daugiabučių projektui Kaune

Kauno centrinėje dalyje daugiabučių kvartalą vystanti nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Realinija“...

Statyba ir NT
2020.01.10
Nutraukė Lazdynų baseino koncesininko paiešką Premium

Bankrutuojant pagrindiniam Vilniaus Lazdynų baseino statybos rangovui ir dėl to sustojus darbams, Vilniaus m.

Statyba ir NT
2020.01.10
„YIT Lietuva“ gavo užsakymą rekonstruoti tiltą per Alką

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) 2019 m. pabaigoje pasirašė 769.800 Eur (su PVM) vertės sutartį...

Statyba ir NT
2020.01.09
Užsidaro „Trasalio“ viešbutis ir SPA, tačiau vandens parkas veiks toliau

Trakuose esantis „Trasalio“ viešbutis, restoranas ir SPA skaičiuoja paskutines dienas. Po sausio 15 d. jie...

Paslaugos
2020.01.09
Kauno stadioną statantys turkai nutraukė bado streiką, bet skundžiasi spaudimu

Dėl negautų atlyginimų už darbą statant Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadioną protestuojantys turkai...

Statyba ir NT
2020.01.09
Klaipėdos centre suplanavo viešbučio statybą 2

Uostamiesčio centrinėje dalyje esančioje Sukilėlių g. ketinama statyti dviejų aukštų su mansarda, 63 kambarių...

Statyba ir NT
2020.01.09
Infografika: kaip 2019 m. atrodė Lietuvos NT rinka Premium 2

Pernai Lietuvoje iš viso pirkimo-pardavimo sandoriais buvo perleista apie 134.000 nekilnojamojo turto (NT)...

Statyba ir NT
2020.01.09
Trijuose didmiesčiuose kas penktas įsigytas butas – investicinis 2

Registrų centro (RC) duomenys rodo, kad pernai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje kas penktas įsigytas butas buvo...

Statyba ir NT
2020.01.09
„Conresta“: pažangą skleidžianti lyderystė Verslo tribūna

Patirtis, greitis, lankstumas ir kokybė – šios pamatinės savybės generalinės rangos bendrovei „Conresta“...

Statyba ir NT
2020.01.09
Didžiųjų prekybos tinklų plėtra: bendros investicijos siekia 88,4 mln. Eur  Premium 1

Penki didžiausi prekybos tinklai „Maxima“, „Iki“, „Norfa“, „Lidl“ ir „Rimi“ praėjusiais metais atidarė 22...

Prekyba
2020.01.09
Klaipėdos žuvininkystės aukcioną už 0,7 mln. Eur įsigijo Lietuvos įmonė

Bankrutavusios žuvies perdirbimo bendrovės Klaipėdos žuvininkystės produktų aukciono pastatai parduoti už...

Pramonė
2020.01.08
Priežastys, dėl kurių per metus „Iki“ neatidarė nė vienos naujos parduotuvės Premium 1

Antras didžiausias prekybos tinklas Lietuvoje „Iki“ 2019 m. rekordiškai daug investavo į parduotuvių...

Prekyba
2020.01.08
Per 3 metus Klaipėdos uosto direkcija numato 352 mln. Eur investicijas

Planuojama toliau tvarkyti krantines, gilinti akvatoriją, pakeisti laivų įplaukos kanalo kampą, nupirkti...

Registrų centras: viso šalyje esančio NT vertė per metus paaugo 10% 1

Visas Lietuvoje esantis registruotas ir įvertintas nekilnojamasis turtas (NT) vertas daugiau nei 109 mlrd.

Statyba ir NT
2020.01.08
Įsigaliojo nauji žemės verčių žemėlapiai

Nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigaliojo nauji žemės verčių žemėlapiai, pagal kuriuos yra skaičiuojami žemės...

Statyba ir NT
2020.01.08

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau