„Mūsų vasaros šventė“: Ar žinote kuo užsiima muitinės tarpininkai?

Publikuota: 2018-08-30

Specializuoto muitinės tarpininko „Bunasta“ įmonės darbuotojai padeda kroviniams kirsti sienas greičiau, patogiau ir saugiau, o laisvalaikiu jie taip pat neabejingi greičiui. Kolegos šiltai bendrauja bei dažnai leidžia laiką kartu, o vasaros viduryje į Lietuvą pasikvietėme ir savo kolegas iš Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos bei Ukrainos į didžiulę įmonės šventę.

„Greitis ir kokybė yra esminiai dalykai mūsų darbe, o jiems pasiekti būtinas geras kolegų ryšys. „Bunasta“ yra tarptautinė įmonė, bet darbuotojai gali lengvai pasiekti vienas kitą ir betarpiškai bendrauti. Todėl tokios šventės yra būtinos – neformalioje aplinkoje visi geriau susipažįstame ir tada lengviau rasti sprendimus kasdienėse situacijose“, – sakė „Bunasta“ direktorius Jurgis Adomavičius.

Visi susirinkome į sodybą, esančią visai netoli Vilniaus. Kadangi vadovas Jurgis dalyvauja lenktynėse, autosporto tema buvo labai artima ir įtraukianti. Dienos metu pasiskirstėme komandomis ir įveikėme daug kvalifikacinių užduočių, kurias vainikavo „Formulės-1“ lenktynės savo rankomis pagamintais bolidais. 

Po azartiškų lenktynių ir karštos dienos sekė pietietiški šokiai, kuriuos kurstė grupė „Baltic Balcans“. Draugiški kolegos, smagūs užsiėmimai, puikus maistas ir muzika pavertė šventę nepamirštama ir jau dabar planuojame dar įspūdingesnę šventę kitais metais.

FOTOGALERIJA Ar žinote kuo užsiima muitinės tarpininkai? (15 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau