„Mūsų vasaros šventė“: Žaidimų festivalis “Betgeimeriams”

Publikuota: 2018-08-22

Kaip ir kasmet, liepos viduryje, UAB “TV žaidimai” įmonės darbuotojai rinkosi į „Summer Fest 2018“. Šįkart šventė vyko Margio ežero kaimynystėje įsikūrusio jaukaus viešbučio teritorijoje, akis džiuginančioje įstabiu pušyno kraštovaizdžiu. Pagrindiniais šventės meniu patiekalais tapo įvairūs žaidimai. Jie akimirksniu dalyvius įtraukė į smagių bei kūrybiškumo pareikalavusių veiklų sūkurį, kuris ne tik paskatino imtis dar nebandytų dalykų, pabudino įprastomis aplinkybėmis miegančias savybes bei suformavo naujų įgūdžių, tačiau ir leido prisiminti tikrąjį žaidimo džiaugsmą.

Susirinkusiųjų į Margio viešbutį laukė gardūs ir sveiki ankstyvi pietūs, kurie puikiai nuteikė aktyviai dienai. Smagių vedėjo triukų išjudinti, o vėliau jo pagalbininkų padėdami, dalyviai buvo išskirstyti į komandas, kurios reiškė nukreipimą į vieną ar kitą veiklą.

Pradedant vietnamietiškų suktinukų gaminimu (angl. summer rolls), nuotaikingų profesionalų vedamomis šokių pamokomis ir baigiant pačių pasigamintų (vandens ir slėgio varomų) raketų šaudymu į taikinius bei improvizacijų žaidimais. Pasibaigus “privalomai programai”, kiekvienas rinkosi sau mielą užsiėmimą. Krepšinis, paplūdimio tinklinis, lentynės dviračiais, virtualios realybės pramogos, pirtis. Aibė pasirinkimų įsitraukti į puikiai žinomas bei anksčiau išbandytas veiklas bei galimybės išmokti kažko naujo. Be mėgstamų užkandžių ne vieną viliojo tokioms šventėms neįprasti desertai (naminiai ledai ir cukraus vata). Tikrieji futbolo mylėtojai, atsispyrę daugybei pagundų, stebėjo Pasaulio futbolo čempionato rungtynes dėl trečiosios vietos.

Vakarinė dalis dalyviams pateikė dar daugiau siurprizų. Darbuotojai dalyvavo improvizuotose dvikovose, kur laimėjo nakvynę prabangiame Vilniaus viešbutyje, savaitgalio kelionę dviems į Barseloną bei 1200 eurų čekį savo svajonių atostogoms pasirinktoje šalyje. Na, o puikią muziką ir nuotaiką viso vakaro metu skleidė atlikėja Beatrich, grupė Rootslive bei DJ Groovy. Šventę vainikavo ugningas studijos “Liepsnose” pasirodymas ir jo pabaigoje iškilmingai uždegtas improvizuotas BetGames.TV logotipo stendas.

Jau tradicija tapusios įmonės žiemos ir vasaros šventės - tai puiki proga darbuotojams pabendrauti neformalioje aplinkoje, pasidžiaugti rezultatais bei vieni kitiems padėkoti. Kartu praleistas laikas, naujos patirtys įdomiose veiklose bei teigiamos emocijos leidžia kurti dar glaudesnius tarpusavio ryšius bei stiprinti vidinę įmonės kultūrą.

FOTOGALERIJA „Mūsų vasaros šventė“: Žaidimų festivalis “Betgeimeriams” (15 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau