Lietuviškas startuolis pritraukė 250.000 Eur investiciją

    Publikuota: 2018-04-16
    Pinigai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
    svg svg
    Pinigai. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

    Užsakovų ir paslaugų teikėjų valdymo sistemą platinanti UAB „Serfy“ gavo 250.000 Eur investiciją. Bendrovė teigia, kad finansinę injekciją jai suteikė verslo angelai.

    UAB „Serfy“ registruota sausį, tačiau IT sprendimas pradėtas plėtoti 2012 m., kai dabartiniai vadovai gavo užsakymą suprojektuoti sistemą užduočių bei mobilių darbuotojų valdymui. Anksčiau į šią sistemą 300.000 Eur investavo tie patys verslo angelai, kurių tapatybės neatskleidžiamos.

    „Pastaraisiais metais keitėsi konkurencinė aplinka, verslo poreikiai, radome galimybių pagal juos pritaikyti sistemą, kad ji tiktų kuo daugiau naudotojų. Šiandien „Serfy“ galima apibūdinti kaip socialinį tinklą verslams, su kurio pagalba jie teikia paslaugas, registruoja ir sprendžia kilusias problemas, žymi progresą, analizuoja ataskaitas, vysto verslo santykius“, – sako Povilas Vytautas Dudonis, „Serfy“ įkūrėjas.

    Bendrovės teigimu, šiuo metu sistema naudojasi apie 200 įmonių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Taip pat „Serfy“ jau įsteigė savo atstovybę Jungtinėje Karalystėje, žvalgosi į JAV rinką.

    Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:













    Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



     

    „Sodros duomeninimis“, UAB „Serfy“ šiuo metu turi 1 darbuotoją, o iki investicijos vienintelis jos akcininkas buvo p. Dudonio UAB „Universumas“. Pastaroji turi 4 darbuotojus.

    Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

    Norite pasiūlyti temą, turite pastabų ar klausimų?

    Parašykite redaktorių komandai arba vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt. Konfidencialumą užtikriname.

    „Nord Security“ įvertis – 3 mlrd. USD, galvoja apie IPO 6

    Lietuvių įkurta kibernetinio saugumo sprendimų bendrovė „Nord Security“ ketvirtadienį paskelbė pritraukusi...

    Inovacijos
    08:57
    Neatšaukiamasis terminuotasis indėlis – mažos rizikos investavimo galimybė Verslo tribūna

    Atsiradus daugiau nei kelioms galimybėms investuoti, pasirinkti tinkamą - gali būti itin sudėtinga, tačiau...

    Finansai
    06:00
    Marš į Registrų centrą: uždaroma daugiau nei dešimtmetį veikusi NT sandorių platforma Premium 7

    Praėjusią savaitę portalas „NTsandoriai“ paskelbė baigiantis veiklą, neslėpdamas, kad pagrindinė to...

    Taivano akiratyje ne tik puslaidininkiai – įtakos zona ir dirbtinis intelektas Premium

    Dėl Lietuvos išreikšto palaikymo Taivanas nori stiprinti ekonominius ir mokslo ryšius su Lietuva. Pagrindinės...

    Inovacijos
    05:45
    Nuo šiol NT sandorių duomenys bus teikiami adresu Lvivo g. nuo 20 iki 30 namo 2

    Praėjusią savaitę nekilnojamojo turto (NT) sektoriaus dalyvius pasiekė netikėta žinia: uždaromas daugiau nei...

    Nuomonės
    05:00
    „Binance“ paskelbė pasitraukianti iš Rusijos

    Kriptovaliutų birža „Binance“ trečiadienį pranešė parduodanti savo verslą Rusijoje. Apie tai ji pranešė...

    Inovacijos
    2023.09.27
    Pasauliniame inovacijų indekse Lietuva pakilo į 34-ą vietą 1

    Šiais metais pasaulio inovacijų indekse Lietuva pakilo penkiomis pozicijomis ir užėmė 34 vietą tarp 132...

    Inovacijos
    2023.09.27
    Lietuvių dirbtinio intelekto startuoliui – 6 mln. USD investicija

    Lietuvoje ir JAV veikiantis dirbtinio intelekto startuolis „Genus AI“ gavo 6 mln. USD rizikos kapitalo...

    Inovacijos
    2023.09.27
    „Techprizmė“. „Huawei“ technologinė pažanga pakėlė aliarmą Vašingtone Premium

    Keletą metų JAV sankcijų smaugta Kinijos technologijų milžinė „Huawei“ pastaruoju metu demonstruoja...

    Inovacijos
    2023.09.27
    JAV federalinė valdžia ir 17 valstijų padavė „Amazon“ į teismą 1

    JAV Federalinė prekybos komisija (FTC) bei 17–os valstijų generaliniai prokurorai antradienį pateikė ilgai...

    Inovacijos
    2023.09.27
    Didžiausias medianas mokėjusių geidžiamiausių darbdavių trejetuke – naujas vardas Premium

    Naujausi „Sodros“ duomenys rodo, kokias algų medianas liepą darbuotojams mokėjo geidžiamiausi šalies...

    Vadyba
    2023.09.27
    Kai ieško ne priežasčių, o galimybių

    Lietuva turėtų ko pasimokyti iš Ukrainos, kuri net ir alinančio karo metu stebina savo pasiekimais...

    Nuomonės
    2023.09.27
    „Game Insight“ vargai Rusijoje: į šalį agresorę kažkaip reikia pervesti 2 mln. Eur Premium

    UAB „Game Insight“, 2009 m. Rusijoje įkurtos ir 2014 m. pagrindinį savo padalinį į Lietuvą perkėlusios...

    Inovacijos
    2023.09.27
    Iš „BOD Group“ įsigyta elementų gamyba dar merdi, bet regi pragiedrulių Premium

    Prieš porą metų iš „BOD Group“ įsigijusi saulės elementų (celių) gamybos verslą Suomijos „Valoe Oyj“ kol kas...

    Pramonė
    2023.09.27
    Kaune duris atvėrė „Woodwinner Academy“: medienos sektoriaus įmonėms siūlo ne tik mokymus, bet ir naują požiūrį į aptarnavimą Verslo tribūna

    2021 m. pavasarį „Verslo žinių“ portale buvo paskelbta apie Kaune įsikūrusios pramoninių įrenginių...

    Inovacijos
    2023.09.27
    „Softbank“ užmojis, konkurencija IBM ir valstybių milijardai vardan aukso karštine tapusios technologijos Premium

    Pasaulinės investicijos į kvantines technologijas pasiekė istorines aukštumas, lenktyniauja ne tik valstybės,...

    Inovacijos
    2023.09.26
    ES neramina didelis dezinformacijos lygis E. Musko „X“ platformoje

    Europos Sąjungos bandomosios analizės metu išnagrinėtoje internetinėje platformoje „X“, kuri anksčiau buvo...

    Inovacijos
    2023.09.26
    Naujus skambučių centrus „Paysera“ pasamdė Maroke ir Madagaskare

    Lietuvos finansinių technologijų („fintech“) bendrovė „Paysera“ antradienį paskelbė pasamdžiusi išorinius...

    Inovacijos
    2023.09.26
    30-ąjį jubiliejų mininti įmonė „Liūtukas ir Ko“ planuoja investicijas į tvarumo sprendimus Verslo tribūna 1

    Prieš 30 metų veiklą pradėjęs „Liūtukas ir Ko“ įsitvirtino ne tik mūsų šalies, bet ir Europos, JAV, Jungtinės...

    Verslo aplinka
    2023.09.26
    „Amazon“ į „OpenAI“ konkurentą investuos iki 4 mlrd. USD

    JAV technologijų milžinė „Amazon“ paskelbė investuosianti iki 4 mlrd. USD į dirbtinio intelekto (DI)...

    Inovacijos
    2023.09.25

    Verslo žinių pasiūlymai