Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių“ tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.
RUBRIKOS NAUJAUSI
2025-09-13 15:23
2025-09-10 15:07
RĖMIMAS
2025-09-10 06:00
2025-09-09 10:25
2025-09-09 07:56
2025-09-08 09:06
2025-09-07 13:20
Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai
VISI KOMENTARAI
Super. Bus atsvara brangstanciom nt kainom, kitais metais gyvenamosios paskirties nt brangs 10-25%. Vaziuojam🤭
Ñors tokia nauda iš vatos
brangs net 50, 100 ar net 150 proc.
Pažiūrėk į veidrodį ir ten pamatysi vatinį snukelį... komentatoriau 😂😂
Bitkointas sakė pasieks 1000000 tai pirkit geriau kripto daugiau užbirinsit.
Galu ir btc eit i dugna cia kaip casino
kas yra tie zmones, kurie stato ir parduoda? jei tureciau pinigu, statyciau ir laikyciau. Uzdirbtum daugiau nei is statybu proceso. Cia kaip crypto mining.
Ir už kokius gi pinigus statytum jei neparduotum ir nepasiimtum pelno?
nezinau. Bet ziurint is sono NT vystytojai atrodo kaip geradariai, kurie sukuria prielaidas visiems uzdirbti, o patys prisiima visas rizikas.
nezinau. Bet ziurint is sono NT vystytojai atrodo kaip geradariai, kurie sukuria prielaidas visiems uzdirbti, o patys prisiima visas rizikas.
Labai idomu, kokia taktika pasirinks Revolutas. Mes jam kaip ir testine baze, beveik visas naujoves testuojam prieš EU paleist. Nepamirštam, gal kokius vertinimus tarpusavi užskaitys ir jie "beveik nekainuos" bet kitus mokeščius "kažkas" tures sumoketi. Taigi perejimas tures savo "kaina", idomu kokia forma.
Kokie kiti mokesciai, bankai neturi teises taikyti refinansavimo mokescio, notaro mokesciai mazi
Is karto refinansuosiu paskola:)
Šeip butų pardavimai mažumose, bet viešieji pirkimai, dėka buvusio seimo ir gan didelių projektų, leido statybos įmonėms, krauti pelnus ir butų kainų nemažinti. Natūraliomis rinkos sąlygomis, butų kainos jau būtų kritę. Nereikia pasakoti apie išbrangusias medžiagas ir pan, nes domiuosi keliose sostinėse Europoje naujų statybų butais, tai lyginant su lietuvomis kainomis, apie 1k ant kvadrato Lietuvoje daugiau kalbant apie dalinę apdailą ir panašaus lygio rajonus. Tad kadangi, dar statybų įmonės turi keliems metams dar užsakymų iš valstybės, nesitikėkite naujų butų kainos mažėjimo iš didesnių įmonių.
Brangs nt, pasakok ka nori🙂
Kokios tos europos sostinės?
kodel uzingridukai nori refinansuotis pas Kremliaus projekta? aaa?
Sūnau, kodėl per šventes rašinėji? Gal bent per stačiatikių Kalėdas pasiimsi atostogas nuo komentavimo?
Kvailas paskolini uzingriduk, atsakyk prasau, kodel refinansuosies pas ruskiu agentus???? auuuuu !!!!!!!!! :DD