Kurdami statybų techniką, siekė maksimalaus efektyvumo ir komforto darbuotojams

Reklama publikuota: 2020-06-19

Patikimi, patogūs valdyti ir itin manevringi siaurose bei perpildytose statybų vietose – taip trumpai galėtume apibūdinti Pietų Korėjos gamintojo „Doosan“ ratinius ekskavatorius, rinkoje nepakeičiamus atliekant kelių statybos, gatvių priežiūros ir statybų darbus. Technika leidžia atlikti gerokai daugiau užduočių per trumpesnį darbo laiką prisitaikydama prie įvairių aplinkos sąlygų. Ilgametis sunkiosios technikos gamintojas pasirūpino, kad jo ratiniai ekskavatoriai dirbtų daug, bet mažomis kuro sąnaudomis, o tobulindamas įrangą taip pat nemažai dėmesio skyrė ir su ja dirbančių operatorių patogumui.

Dažniausios „Doosan“ ratinių ekskavatorių panaudojimo sritys: kelių ir miesto infrastruktūros statyba ir priežiūra, atliekų rūšiavimas ir perdirbimas, statyba bei žemės ūkis. Pagrindiniai šios statybinės technikos akcentai – didelė keliamoji galia, didesnės darbo apimtys mažesnėmis kuro ir laiko sąnaudomis bei patogus valdymas.

Pasižymi galia ir tvarumu

Visi „Doosan“ ratinių ekskavatorių modeliai pasižymi išskirtine keliamąja galia ir šia savybe laikomi geriausiais savo įrangos klasėje. Šių ekskavatorių ratų bazės ilgis siekia 2,8 m, o tai lemia geresnį jų valdymą ir didesnį stabilumą atliekant kėlimo bei kasimo veiksmus. „Doosan“ ratiniai ekskavatoriai savo dydžiu ir mobilumu apima platų darbo lauką ir gali greitai atlikti kelis judesnius vienu metu, taip taupydami darbo laiką ir kitas veiklos sąnaudas. Įranga komplektuojama su tvirta važiuokle ir patvariais priedais, kas taipogi užtikrina ilgesnį jos tarnavimo laiką.

Į „Doosan“ ratinius ekskavatorius dedami šešių cilindrų varikliai (išskyrus DX165W modelį, turintį keturių), o siekiant optimizuoti jų darbą ir sumažinti kenksmingų aplinkai dujų išmetimą, naudojama selektyvinė išmetamųjų dujų valymo technologija (angl. SCR – selective catalyc reduction). Gamintojo ratinių ekskavatorių varikliai neturi kietųjų dalelių filtro (angl. DPF – diesel particulate filter), kas sąlygoja mažesnes jų aptarnavimo išlaidas, sumažina ekskavatorių kuro poreikį bei užtikrina ilgesnį technikos eksploatavimo laiką.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Doosan“ ratiniuose ekskavatoriuose yra ir išmaniojo galios valdymo (angl. SPC – Smart power control) režimas, skirtas optimaliam įrangos darbo jėgos efektyvumui užtikrinti. Technika sukomplektuota taip, kad būtų lengva pasiekti ir tuo pačiu paprasta prižiūrėti jos alyvos bei kuro filtrus, oro siurblį ir kitus variklio komponentus, o didelės talpos variklio oro valytuvas pašalina daugiau kaip 99 proc. ore esančių dalelių ir taip prailgina įrangos filtrų tarnavimo laiką.

Investicijos į saugumą

Greitus ir tikslius „Doosan“ ratinių ekskavatorių judesius lemia į kiekvieną jų montuojama aukščiausios kokybės hidraulinė sistema. Technika veikia keliais darbo režimais, o jos greitis gali būti nustatytas iš anksto atsižvelgiant į tai, su kokiu įrangos priedu dirbama.

„Doosan“ ratinių ekskavatorių viduje įmontuotas 7 colių (17,8 cm) spalvotas LCD ekranas, pateikiantis visą įrenginio informaciją, ir navigacijos rankenėlė, leidžianti saugiau ir patogiau valdyti ekskavatorių. Įrangos priedai valdomi į vairasvirtes integruotais valdikliais arba naudojantis mašinos pedalais. Pažymėtina, kad be bendrų ratinio ekskavatoriaus darbo duomenų, ekrane taip pat pateikiama naudinga įrangos priežiūros bei veiklos istorijos informacija.

Siekiant didesnio saugumo ir geresnio statybvietės matomumo, „Doosan“ ratiniai ekskavatoriai komplektuojami su standartine galine ir šonine kamera. Gamintojo ratiniuose ekskavatoriuose kaip įprastai veikia ir telematinė sistema „DoosanCONNECT“.

Ne tokios varginančios darbo valandos

Pasak Mindaugo Jukniaus, įmonės „Intrac Lietuva“ statybinės technikos pardavimų vadovo, be minėtų funkcionalumų taikymo, „Doosan“ gamintojas taip pat skiria nemažai dėmesio įrangos operatoriaus darbui palengvinti.

„Vienas iš svarbiausių „Doosan“ ratinių ekskavatorių privalumų – investicijos į technikos kabiną, siekiant didesnio komforto įrangos operatoriui. Šių ekskavatorių kabinos įmontuotos ant guminių amortizatorių, todėl sumažina vibraciją, taip pat turi patogią reguliuojamą sėdynę, kad vairuotojo nevargintų ilgos darbo valandos“, – kalba jis.

Pašnekovas papildo, kad vertinant visą ratinių ekskavatorių pasiūlą, „Doosan“ ratiniai ekskavatoriai pasižymi erdviausia kabina, kuri leidžia operatoriui puikiai matyti statybvietę bei slopina aplinkinį triukšmą.

„Doosan Infracore Europe“ – viena iš tarptautinių karjerų eksploatavimo ir statybinės įrangos gamybos lyderių, priklausanti 1896 m. įkurtam seniausiam Pietų Korėjos konglomeratui „Doosan Group“. Bendrovė siūlo platų statybinės technikos produktų asortimentą, įskaitant vikšrinius, frontalinius, ratinius ir mini krautuvus, šarnyrinius savivarčius ir jų priedus, skirtus nuomai, statybai, karjerų eksploatavimui, kasybai ir bendrai statybų pramonei. „Doosan“ produkcija laikoma viena geriausiai eksploatacijai gana specifinėmis klimato sąlygomis pritaikyta įranga.

„Intrac Lietuva“ – dukterinė švedų AB „Intrac Group“ įmonė, kurios veikla apima vikšrinės ir ratinės sunkiosios technikos tiekimą bei priežiūrą miško ruošai, žemės ūkiui, krovos darbams, statybai, kasybai ir kelių tiesimui. Šiemet įmonės siūlomų produktų gamą papildė nedidelė, bet galinga specializuota sunkiosios technikos gamintojo „Doosan“ įranga.

„Intrac Group“, be „Doosan“, yra vienintelis įgaliotas tiekėjas, atstovaujantis tokiems prekės ženklams kaip „John Deere Forestry“, „Case Construction“, „Bomag“, „Manitou“ ir kt. Šiuo metu Baltijos šalyse veikia 21 grupės prekybos ir aptarnavimo padalinys, daugiau nei 50 mobiliųjų aptarnavimo ir remonto automobilių.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku