2022-ieji „Alwark“ bendrovei buvo rekordiniai: apyvarta augo daugiau nei 50%

  Reklama publikuota: 2023-01-23
  UAB „Alwark“ vadovas Julius Urbanavičius.
  svg svg
  UAB „Alwark“ vadovas Julius Urbanavičius.

  Krovos ir komunalinės technikos pardavimo bei priežiūros paslaugas teikianti įmonė „Alwark“, 2022 metais net trečdaliu – virš 30 proc. išaugo technikos nuoma. Bendrovės vadovas Julius Urbanavičius pastebi, kad praėjusiais metais klientai labiausiai rinkosi naująsias technologijas – elektra varomą ne tik krovos, bet ir komunalinę bei uostų techniką.

  „Klientai atsinaujino ir investavo į naują techniką visose „Alwark“ atstovaujamose segmentuose. O 2022 metų apyvarta palyginus su 2021 metais augo nuo 22,8 iki 35,5 mln. eurų. Džiaugiamės, kad išaugus klientų užsakymams, pavyko juos įvykdyti laiku“, – sako „Alwark“ vadovas.

  Jis pastebi, kad vis daugiau įmonių dėmesį skiria darbuotojų saugumui: „Įnovatyvios saugos sistemos, apsaugančios žmogų nuo susidūrimo su krautuvu. Pastebime itin išaugusią darbo kultūrą sandėliuose. Klientai užsako gausesnės komplektacijos įrangą, ir tai parodo klientų sąmoningumą bei supratimą, kad patogesnė ir našesnė technika yra svarbi, siekiant kokybiškesnio darbo ir didesnio darbuotojų produktyvumo“, – pasakoja J. Urbanavičius.

  „Alwark“ vadovo teigimu, nors 2022-ieji buvo inertiški dėl pasaulį sukrėtusių įvykių, tačiau, drauge, tai ir rekordiniai metai bendrovei: „Jau 2021-ųjų pabaigoje supratome, kad pandemija eina į pabaigą, nes buvo juntamas rinkos suaktyvėjimas. Jeigu vertintume tiekimo ir pardavimo rezultatus, tai 2022-ieji, iš tikrųjų, buvo rekordiniai metai.“

  Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

  Svarbiausios dienos naujienos trumpai:   

  Susidūrė su verslo iššūkiais

  „Alwark“ šiuo metu veikia visose trijose Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. 2021-ųjų vasarą taip pat įsigijo Ukrainos įmonę „Linde Material Handling Ukraine“. Po sandorio, „Alwark“ Ukrainoje perėmė platinimą „Linde MH“ industriniais krautuvais ir sandėliavimo įranga bei pradėjo teikti serviso paslaugas. „Alwark“ numačiusi per 2–3 metų laikotarpį padvigubinti „Linde Material Handling Ukraine“ užimamą Ukrainos rinkos dalį.

  „Norėjome panaudoti visą savo patirtį (angl. „know-how“). Buvome išsikėlę planus, suplanavę ambicingus biudžetus, tačiau prasidėjo karas. Tai – vienas labiausiai sukrėtusių įvykių įmonės istorijoje. Kovo ir balandžio mėnesiais gyvenome sukrėtime, tačiau, pamažu, artėjant vasarai, veikla atsinaujino“, – teigia J. Urbanavičius.

  Taip pat Įmonė padėjo įsikurti ukrainiečių šeimoms, kurių nariai dirbo „Alwark“ bendrovėje bei  skyrė paramą karo pabėgėliams.

  „Alwark“ bendrovės vadovo teigimu, į karą klientai reagavo skirtingai – daug atšauktų užsakymų nebuvo, tačiau dalis klientų, nerimaudami dėl karo pasekmių, nusprendė sustabdyti užsakymus. Panaši situacija buvo susiklosčiusi ir pandemijos pradžioje.

  „Žinoma, tiekimo grandinė ir kainos buvo paveiktos. Strigo ne tik puslaidininkių, bet ir kitų komplektuojančių detalių gamyba, į viršų žymiai šoktelėjo energetikos kainos“, – pirmąjį karo pusmetį prisimena J. Urbanavičius.

  Aukšta kokybė – svarbiausia

  Paklaustas, kuo išskirtinis yra „Alwark“ prekės ženklas rinkoje, J. Urbanavičius neslepia, kad sėkmingi įmonės rezultatai susiję su aukštų standartų taikymu tiek savo tiekiamai technikai, tiek servisui.

  „Jau nuo senų laikų girdime iš klientų posakį: „tie, kurie dirba europietiškai.“ Taikome itin aukštus kokybės standartus. Technikos priežiūra, bendravimas su klientu, dėmesys ir rūpestis. Mūsų išskirtinumas – dėmesys klientų poreikiams bei aukšta kvalifikacija. Esame įgiję pasitikėjimą, turime itin išvystytas paslaugas ir techninio aptarnavimo tinklą“, – sako bendrovės vadovas.

  Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

  Rašyti komentarą 0
  2022-ieji „Alwark“ bendrovei buvo rekordiniai: apyvarta augo daugiau nei 50% Verslo tribūna

  Krovos ir komunalinės technikos pardavimo bei priežiūros paslaugas teikianti įmonė „Alwark“, 2022 metais net...

  Siūlo techniką visiems darbams, kuri visuomet pasiruošusi dirbti Verslo tribūna

  Vos įkurta ir veiklą įsukanti įmonė patenka į pasaulinės ekonominės krizės verpetus. Taip prasidėjo prieš 15...

  Sėkmingos įmonės paslaptis – tinkami darbo įrankiai: kodėl tai tampa prioritetu? Verslo tribūna

  Motyvacija ir kokybiškų darbo įrankių bei įrangos užtikrinimas – pagrindinės šiuo metu vyraujančios bendrovių...

  Saugi darbo aplinka – laimingas darbuotojas: kaip tai užtikrinti? Verslo tribūna

  Nuo nelaimingų atsitikimų nesame apsaugotas nė vienas, tačiau tikimybę jiems nutikti galima sumažinti. UAB...

  Lietuvos vardą pasaulyje garsina ir krautuvų vairuotojai Verslo tribūna

  Sporto šakos būna pačios įvairiausios ir nebūtinai jos turi būti olimpinės – mūsų šalies vardą garsina ir...

  Ką reiškia gamybos procesų automatizavimas? Verslo tribūna

  Šiuolaikinės technologijos nuolat siūlo įvairias naujoves, kurios leidžia palengvinti darbų atlikimą taip...

  Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse Verslo tribūna

  Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas „Mantsinen 300“,...

  Lietuva viena pirmųjų Europoje įsigijo visiškai elektrinius gatvių šlavimo sunkvežimius Verslo tribūna 4

  Lietuva yra viena iš nedaugelio pasaulio šalių, kurias jau pasiekė 100 proc. elektra varomi gatvių šlavimo...

  Verslo žinių pasiūlymai