2019-06-09 09:31

Lietuva po rinkimų: atjaunėjusi, bet ir išmintingesnė

Maždaug pusę metų Lietuva daugiausia gyveno trejais rinkimais, iš kurių, be abejo,  svarbiausi – prezidento. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Maždaug pusę metų Lietuva daugiausia gyveno trejais rinkimais, iš kurių, be abejo, svarbiausi – prezidento. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Penktadienio vakaras. Paskutiniai kandidatų į prezidentus debatai S. Daukanto aikštėje. Klausimų užduoda ir publika.

Bet kokia tai publika. Jauni veidai – ir labai kultūringi, labai santūrus, labai protingi, labai rimti ir svarbūs klausimai. Atrodo, į politinį gyvenimą pradeda ateiti ta karta, apie kurią iki šiol daugelis manė, kad ji domisi tik tuo, kaip atrodo naujas „iPhone“ modelis ar kokį naują serialą pažiūrėti. Atrodo, kad ir jiems pasidarė įdomus va šitas prieš akis atsiveriantis realus politinis serialas. Tokia „Tūkstantmečio vaikų“ karta. Jaunimas šiuose rinkimuose buvo aktyvus kaip niekada iki tol.

Rusų žurnalistai, stebėję mūsų rinkimus, feisbuke komentavo: „Galima užsipavydėti. Jokio juodumo, viskas labai kultūringai.“

52795
130817
52791