Advokatų kontoroje „Motieka ir Audzevičius“ – naujas partneris
Iki šiol kontoroje buvo 6 partneriai: Kazimieras Motieka, Ramūnas Audzevičius, Jovitas Elzbergas, Giedrius Kolesnikovas, Justinas Jarusevičius bei Rimantas Daujotas.
V. Mitrauskas kontoroje „Motieka ir Audzevičius“ pradėjo dirbti nuo 2010 m., jis specializuojasi ir pagrindinį dėmesį skiria viešųjų pirkimų bei nemokumo problemoms, taip pat kompleksiniams civiliniams ginčams, kylantiems iš reguliacinių santykių.
„Mūsų kontora turi aiškius tikslus ne tik plėsti tas sritis, kuriose esame sukaupę didžiausią patirtį, tačiau ir vystyti tas teisinės praktikos grupes, kuriose jaučiame didžiausią poreikį iš klientų. Norime stiprinti kontoroje dirbančias komandas jaunais gabiais profesionalais“, – pranešime spaudai sako Jovitas Elzbergas, kontoros partneris, vienas iš ginčų sprendimo praktikos vadovų.
„Motieka ir Audzevičius“ – verslo teisės advokatų profesinė bendrija, kurios pagrindinės praktikos sritys – ginčai ir įmonių teisė.