2024-10-04 12:55

Kauno „Laisvės“ kino teatras rado pirkėją: turime iššūkį, užtruksime ilgai

„Laisvės“ kino teatras. „Newsec“ nuotr.
„Laisvės“ kino teatras. „Newsec“ nuotr.
Kauno buvusį „Laisvės“ kino teatrą įsigijo nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Etapas Group“. Įmonė neslepia, kad su šiuo objektu laukia daug darbo.

Donatas Miškinis, objektą nusipirkusios „Etapas Group“ antrinės UAB „Sostinės etapas“ direktorius, VŽ sako, kad šį pastatą nusipirko tarsi žaliavą.

„Su partneriais nusipirkome seną, apleistą pastatą, kurių Kauno centre jau yra mažai likusių. Turime iššūkį, manau, kad užtruksime ilgai. Čia laukia sunkus, ilgas darbas, nes yra kultūros paveldo zona. Iššūkių bus ir dėl projektavimo, ir dėl statybos, nes pastatas yra kieme. Bet mes turime patirties su nelengvais projektais, ir kas nors turi tai padaryti. Todėl tikiuosi, kad tai būsime mes“, – VŽ tikina jis.

52795
130817
52791