Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių“ tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.
RUBRIKOS NAUJAUSI
2025-09-16 05:45
RĖMIMAS
2025-09-16 05:15
RĖMIMAS
2025-09-15 06:15
RĖMIMAS
2025-09-15 06:00
RĖMIMAS
2025-09-15 05:30
2025-09-11 12:13
Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai
VISI KOMENTARAI
Ne, nesamone, geriau leist rinkai sustoti, netekti 30x daugiau mokesciu, negu finansuot 2+% nuo paskolos 10metu.
Perekupo smegenys yra perekupo smegenys :) 2% fiksuotos palūkanos, reiškia, kad nesvarbu kiek procentų uždainuos bankas, valstybė padengs skirtumą, O tai reiškia, kad bankai dalins paskolas ir po 10%, nes nieko tokio, valstybė padengs skirtumą, taip sakant win-win (kaip perekupui labai gerai). Bet, kieno pinigais valstybė dengs tą skirtumą? Tikrai ne tavo, kaip perekupo, kuris mokesčių nemoka. Visus šiuos milijardus suneš eiliniai vidutiniokai, kasdien einantis į darbą, kad uždirbtų bankai ir perekupai, kaip tamsta. Tokia realybė.
Tai cia tavo,...Pasiilgote 2008 metų krizės ir jos masto? :) Nes tokios priemonės būtent į tai ir veda.
Na nori tikek...Negaila buvo pensininkų, ir kitų likusių be darbo? Asmeniškai pajamomis nesiskundžiau niekada gyvenime, o ir didėjo jos tais metais 20%. Na tik tada, kai darbdavys nesilaikė susitarimo, kai pasiekiau savo rezultatus.
Labai trumparegis tavo mąstymas, tau daug geriau šiandien uždirbti 100K ir visus metus sėdėti be darbo, nei kas mėnesį gauti po 20K, bet stabiliai, visus metus
Žibalas į ugnį
Ponai praturtės,o kita ubagų kart nebeįpirks tiek kiek įpirko pirma.