2021-12-01 18:03

„Interneto vizijai“ vadovaus V. Čirba

Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Pernai Švedijos kapitalo kompanijos „Miss Group“ įsigytai Lietuvos prieglobos ir susijusių paslaugų bendrovei „Interneto vizija“ bei jos antrinei įmonei „Rakrėjus“ vadovaus Valentinas Čirba.

„Nors esame viena seniausių ir didžiausių interneto prieglobos (angl. hosting) kompanijų Lietuvoje, negalime užmigti ant laurų. Matome mūsų regione neišnaudotą potencialą, todėl planuojame tiek „Interneto vizijos“, tiek „Miss Group“ plėtrą ir išlikti lyderiais vesdami savo klientus interneto keliu“, – pranešime sakė V. Čirba.

Pasak jo, „Miss Group“ į Lietuvą atėjo dėl regiono potencialo – specialistų, patirčių ir projektų, kurias perkelia ir į kitas savo grupės įmones.

Naujasis „Interneto vizijos“ vadovas pastebi, jog pandemija reikšmingai išaugino interneto domeno paslaugų vartotojų rinką.

„Pavyzdžiui, per pirmąjį karantiną klientai buvo itin aktyvūs ir užsakė 14.300 naujų domenų, o per antrąjį – 12.300, kai dar ikikarantininiais 2019 metais abejais laikotarpiais užsakymų skaičius svyravo apie 10.000 domenų. Pandemija užsitęsė ir kuo toliau, tuo daugiau verslų supranta, kad internetinė prekyba pirmauja. Mes, kaip prieglobos tiekėjai, siekiame atliepti augantį norą ir padėti verslams būti internete“, - teigė V. Čirba.

Jis „Interneto vizijoje“ dirba nuo 2014 m., „LinkedIn“ profilyje nurodoma, jog V. Čirba anksčiau bendrovėje dirbo IT specialistu bei projektų vadybininku.

Pranešime nurodoma, jog „Interneto vizijoje“ V. Čirba padėjo kuruoti ir vystyti „Time4VPS“ ir „Hostens“ prekės ženklus, vadovauti su jais dirbančiai komandai.

VŽ primena, jog „Miss Group“ praėjusių metų pabaigoje įsigijo „Interneto viziją“. Vėliau Švedijos investuotojai teigė besižvalgantys kitų įsigijimų Latvijoje ir Estijoje.

52795
130817
52791