Idėjos investuoti į erdvų biurą neatbaidė nei kylančios kainos, nei pandemijos įkarštis

Reklama publikuota: 2021-10-21
JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge“ viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas Viktoras Gurgždys.
svg svg
JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge“ viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas Viktoras Gurgždys.

Nors visame pasaulyje išpopuliarėjo nuotolinio darbo režimo modelis ir masinis biurų uždarymas, JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge“ viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas Viktoras Gurgždys nė nesvarstė galimybės prasidėjus pandemijai stabdyti naujojo biuro sostinėje statybas.

Priešingai, matydamas užsitęsusią pandemiją, siekia dar labiau pagerinti kiekvieno darbuotojo asmeninę darbo erdvę ir nori sukurti jaukią bei komandiniam darbui patogią atmosferą biure. Jau kovo mėnesį įmonės Vilniaus padalinio darbuotojai kelsis į visiškai naujai suprojektuotą biurą, Žirmūnų mikrorajone, senojo Skanseno istoriniame sluoksnyje.

Biuras tampa socialine susitikimų erdve

Įmonės viceprezidento teigimu, komandoms svarbu būti kartu, tobulėti, todėl reikalingos inovatyvios erdvės, kuriose ne tik visi jaustųsi patogiai, bet ir laisvai tilptų ateityje.

„Pagrindinis kriterijus, renkantis naujas patalpas, dar didesnis patogumas mūsų darbuotojams. Biuro vieta ir infrastruktūra taip pat turėjo reikšmės. Komandiškumas mūsų įmonėje yra labai svarbus, tad naujojo biuro tikslas yra sukurti jaukią, patogią, inovatyvią erdvę, kurioje būtų malonu dirbti. Atsižvelgėme ir į tokius dalykus, kaip biuro dydis, dar modernesnė ventiliacija, patalpų akustika, taip pat įrenginėjame didelę sporto salę, turėsime privačią milžiniško dydžio terasą ant stogo, kur galėsime daryti įmonės renginius, konferencijas ar tiesiog išnaudoti tai, kaip papildomą laisvalaikio erdvę“,  – privalumus vardijo IT įmonės vadovas.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

V. Gurgždžio teigimu, žiūrime strategiškai į ateitį ir per artimiausius penkerius metus planuojame ir toliau išlaikyti spartų augimą.

„Per 10 įmonės veiklos metų teko pakeisti ne vieną biurą, tad ne tik išmokome nemažai pamokų, bet ir aiškiai įsivardijome, žinojome, ko mums tiksliai reikia. Norime, kad tai būtų geriausias ir moderniausias biuras mūsų darbuotojams. Esame tikri, kad mūsų darbo modeliui ir komandoms bus vis labiau svarbus gyvas bendravimas. Nors daugelis įmonių visiškai pereina prie nuotolinio darbo režimo ir uždaro fizinius biurus, mes elgiamės priešingai – stengiamės suteikti visiems saugią ir sveiką darbo aplinką biure. Net ir pandemijos laikotarpiu nė nesvarstėme atsisakyti idėjos investuoti į naują ir itin erdvų biurą. Gera emocinė ir fizinė darbuotojų sveikata mums visada išliks prioritetu“, – akcentuoja „Devbridge“ vadovas.

Biuras atspindi naujausias pasaulines tendencijas

Įmonės „Do Architects“ vyresniosios architektės Monikos Vaičiulės teigimu, naujasis „Devbridge“ biuras atspindi naujausias pasaulines biurų projektavimo tendencijas.

nuotrauka::1 left

„Didžioji dalis atviro plano darbo vietų keičiamos į laisvo formato kūrybines erdves, skatinančias komandinį, įkvepiantį darbą. Įprasto tipo darbo vietos skaidomos į mažesnius, uždaresnius vienetus, kurie suteikia darbuotojams privatumo ir jaukumo dirbant. Taip pat projektuojami skirtingų tipologijų darbo kambariai tiek individualiam, tiek komandiniam darbui“, – sako architektė.

M. Vaičiulės teigimu, naujasis biuras bus išskirtinai lankstus, pritaikytas įvairiausiems darbuotojų poreikiams. Daug dėmesio yra skiriama bendrosioms erdvėms.

„Tūkstantines kvadratinių metrų eksploatuojamo stogo terasa su bėgimo taku, sporto ir renginių erdvėmis, iš kurių atsiveria  senojo Skanseno panoraminiai vaizdai.  Taip pat svarbu paminėti naujai projektuojamus vidinius biuro laiptus, kurie jungia visus ofiso aukštus. Jie formuojami ypatingai erdvūs, platūs, su amfiteatru ir alternatyviomis darbo vietomis. Ir ,žinoma, biuro priimamasis bei bendroji renginių erdvė. Jose numatome didelę sporto salę, miego ir žaidimo erdves, kavos bei neformalaus bendravimo, poilsio erdves. Visa tai yra skirta darbuotojams, konkrečiam dirbančiam žmogui, todėl tam skiriame ypatingai daug dėmesio“, – vardijo biuro projektuotoja.

Investuoti į erdvų ir modernų biurą – apsimoka

Interjero architektų teigimu, vertinant biuro lokaciją miesto kontekste – jis bus lengvai pasiekiamas iš didžiosios dalies rajonų. Taip pat šiuo metu intensyviai vystomi bei tvarkomi dviračių bei pėsčiųjų takai, kurie prisidės prie alternatyvių transporto priemonių pasirinkimo ir kokybiškesnės gyvenimo bei tvarios darbo aplinkos kūrimo. 

Pasak projektuotojų, biuras visada išliks gyvo žmogiško, komandinio ryšio traukos tašku. Įkvepiančios, jaukios, funkcionalios erdvės ženkliai prisideda prie stipresnio komandinio bendrumo jausmo, kuris yra būtinas komfortiškai darbo aplinkai. 

Architektams antrina ir V. Gurgždys, pastebima aiški tendencija, kad darbuotojai pasiilgo darbo biure. Tai parodė ir itin greitai pasiektas net 90 proc. pasiskiepijusių mūsų darbuotojų skaičius Lietuvoje. Kiekvieną savaitę auga ir kolegų atvykstančių į biurus skaičius visuose įmonės padaliniuose.

„Žmonės pasiilgo pokalbių ne per ekraną, tradicinių penktadienio pietų, bendrų diskusijų ir komandą vienijančių veiklų. Gyvas bendravimas ir bendrų tradicijų puoselėjimas mums visada išliks prioritetu“, –  akcentuoja „Devbridge“ vadovas.

FOTOGALERIJA Įmonės naujojo biuro vizualizacijos: (9 nuotr.)

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Rašyti komentarą 0
Idėjos investuoti į erdvų biurą neatbaidė nei kylančios kainos, nei pandemijos įkarštis Verslo tribūna

Nors visame pasaulyje išpopuliarėjo nuotolinio darbo režimo modelis ir masinis biurų uždarymas, JAV...

„Devbridge“ įmonės vadovas: net ir geras darbdavys negali užmigti ant laurų Verslo tribūna

„Devbridge“ viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas Viktoras Gurgždys yra įsitikinęs, kad spartus...

„Devbridge“ formulė į greitesnį augimą – patiems ugdyti profesionalų bendruomenę Verslo tribūna

Darbo rinkos analitikai vieningai sutaria – IT sektorius ir toliau išliks vienas konkurencingiausių visame...

„Devbridge“ technologijų direktorius R. Benetis: IT produktų pažanga auga rekordiniu tempu Verslo tribūna

JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge“ technologijų direktorius Rimantas Benetis yra įsitikinęs, kad...

Konkurencinį pranašumą įgijo pasitelkę radikalų skaidrumą Verslo tribūna 1

JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge“ viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas Viktoras Gurgždys...

„Devbridge“ įmonės prezidentas A. Adomavičius: augantis klientų pasitikėjimas liudija mūsų verslo brandą Verslo tribūna

Vienos sparčiausiai augančių JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge“ prezidentas Aurimas Adomavičius yra...

Kaip su draugais per krizę įkurti verslą ir niekada nesusipykti Verslo tribūna 1

Per patį krizės įkarštį 2008 metais Čikagoje įkurta JAV programavimo paslaugų įmonė „Devbridge“ šiemet...

IT įmonės  vadovas: verslo sėkmei yra būtinas stiprus vertybinis pagrindas Verslo tribūna

Verslo augimas šiandien yra neįmanomas be kruopščiai suburtos talentų komandos. Vis dėlto kertine ašimi,...

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku