Dėl dešimties buvusių urėdijų vadovų postų varžosi 99 kandidatai

Publikuota: 2018-07-26
VMU ir Aplinkos ministerijos vadovybė su jau paskirtais 16-os visuomeninių miškų įmonės padalinių vadovais. Ministerijos nuotr.
VMU ir Aplinkos ministerijos vadovybė su jau paskirtais 16-os visuomeninių miškų įmonės padalinių vadovais. Ministerijos nuotr.

Norą dalyvauti Valstybinių miškų urėdijos (VMU) dešimties regioninių padalinių vadovų atrankoje pareiškė 99 kandidatai, pranešė bendrovė.

Kai kurie jų pretenduoja į daugiau nei vieno padalinio vadovo pareigas. Didžiausias pretendentų skaičius į vieną poziciją – 28, mažiausias – 14 kandidatų į vieną vietą.

rašė, kad vienu ypu nepavyko VMU suformuoti visos vadovų komandos. Šiuo metu vadovus turi 16 VMU padalinių, iš jų keturi – buvę urėdai. Kas jie tokie, plačiau skaitykite čia.

Pilną vadovų komandą turės rugpjūtį

Pakartotinės vadovų atrankos į VMU 10 regioninių padalinių paskelbtos 2018 m. birželio 6 d. Planuojama, kad Dubravos, Joniškio, Mažeikių, Prienų, Šakių, Šalčininkų, Šilutės, Tauragės ir Trakų regioninių padalinių vadovai bus atrinkti ir paskelbti rugpjūčio mėnesį.

Pretendentai prašymus dalyvauti atrankoje, kvalifikaciją patvirtinančius, praktinių užduočių atlikimo bei kitus dokumentus galėjo pateikti iki birželio 20 d.

Šiuo metu jau įvertinti pretendentų pateikti dokumentai ir jų atitikimas kvalifikaciniams reikalavimams, taip pat praktinių užduočių atlikimas. Kitas etapas – geriausiai įvertinti pretendentai bus kviečiami į pokalbius su atrankos komisija.

Padalinių sumažėjo nuo 42 iki 26

Iki šių metų pabaigos VMU regioninių padalinių skaičius sumažės nuo 42 iki 26, apjungiant dalį mažiausių regioninių padalinių į didesnius. Girininkijų skaičius išliks toks, koks yra - 337.

VMU vykdo kompleksinę miškų ūkio veiklą ir yra svarbi šalies miškų ūkio sektoriaus plėtros dalyvė. Įmonė rūpinasi šalies miškingumu, diegia pažangias miškų įveisimo, atkūrimo, apsaugos, tvarkymo ir išteklių naudojimo technologijas, prižiūri valstybiniuose ir privačiuose miškuose esančius kelius ir saugo miškus nuo gaisrų.

Šiuo metu vienas pagrindinių VMU veiklos prioritetų – užbaigti valstybinių miškų valdymo konsolidaciją, apjungti įmonės padalinių bendrąsias administracines funkcijas, centralizuotai organizuoti medienos ruošą.

Gauk nemokamą PRAMONĖS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau