Ilgalaikė automobilių nuoma verslui: mašina be įsipareigojimų

Publikuota: 2019-11-15
„ADCRent“ vadovas Simas Krasaitis.
„ADCRent“ vadovas Simas Krasaitis.

Nuosavą automobilį į ilgalaikę nuomą iškeitusios kompanijos tikina, kad įvertinus gaunamų paslaugų paketą ir įsipareigojimų laisvę, toks sprendimas išties pasiteisina, tačiau svarbiausia – pasirinkti tinkamus partnerius.

„Mūsų atveju trumpalaikė nuoma pavirto ilgalaike: pradžioje reikėjo tiesiog greitai išspręsti kelių automobilių poreikio klausimą. Vėliau trumpalaikė partnerystė virto ilgalaike, ir štai jau 2 metai naudojamės „ADCRent“ paslaugomis. Lizingo ar kitus nuosavo automobilio įsigijimo būdus irgi svarstėme, tačiau atmetėme dėl ilgai trunkančių procedūrų ir ilgalaikių įsipareigojimų. Pradėję žvalgytis, ką siūlo ilgalaike automobilių nuoma užsiimančios kompanijos, pasirinkome „ADCRent“ ir nepraėjus nė savaitei nuo užklausos išsiuntimo jau vairavome naujus automobilius. Didelę įtaką sprendimui turėjo ir tai, kad mums buvo palikta teisė bet kada didinti arba mažinti automobilių parko kiekį be jokių baudų ar papildomų įsipareigojimų. Tai ypač aktualu, kai įmonės veikla itin dinaminė, kai reikia greitai reaguoti į pokyčius“, – pasakoja bendrovės „Day Q“ vadovas Ramūnas Mazeliauskas. Bendrovė yra „Qlik Master Reseller“ partneris ir kompetencijos centras Baltijos šalyse, o pagrindinės jos veiklos kryptys – partnerių veiklos koordinavimas, duomenų analitikos projektų diegimas, auditas ir konsultacijos, sertifikuoti „Qlik“ mokymai partneriams ir vartotojams.

Automobilis be rūpesčių

Pašnekovas pasakoja, kad pirmiausia įspūdį padarė patys automobiliai. Tiksliau, jų komplektacija, paneigianti stereotipą, kad nuomota mašina turės elementarią bazinę įrangą ir nė lašo daugiau. „Mūsų turimi „Volkswagen Passat“ – su šildomais vairais, galinėmis kameromis ir kitais patogumais. Tai buvo itin reikšmingas kriterijus, nes tokios kokybės už panašią kainą mes kitur neradome“, – sako p. Ramūnas.

Sprendimas ne tik pasiteisino, bet ir viršijo lūkesčius – „ADCRent“ pašnekovas vadina labai į klientus orientuota kompanija. Kartu su automobiliu „Day Q“ gavo ne tik „viskas įskaičiuota“ priežiūros paketą, bet ir daugybę kitų papildomų paslaugų. Pavyzdžiui, galimybę nemokamai parkuotis prie Vilniaus oro uosto esančioje „ADCParking“ aikštelėje. Tai nemažai keliaujančiam p. Ramūnui labai patogu.

Kartą su nuomotu automobiliu jis buvo patekęs į autoįvykį – mašiną teko remontuoti. „ADCRent“ atstovai dar tą pačią dieną atvežė tos pačios markės automobilį, kuriuo naudojosi, kol atgavo savąjį. Žinoma, nei dėl remonto, nei dėl draudimo formalumų galvos sukti nereikėjo – bet kokiais gedimais pasirūpina nuomojanti kompanija. Ant jos pečių gula ir visa automobilio priežiūra, draudimas ir kiti reikalai.

„Buvo neįprasta: anksčiau viskuo rūpinomės patys, o vieną dieną visus su automobiliu susijusius rūpesčius perima kita įmonė, tau lieka tik užsipilti kuro ir langų skysčio.  Padangų keitimu ne tik nereikia rūpintis – net nebūtina prisiminti apie tai. Sulaukiame skambučio su klausimu, kada galėtų atvežti pakaitinius automobilius, o mūsiškius porai valandų nuvaryti į servisą. Lygiai tas pats su mašinų aptarnavimu – jis vyksta mums sėdint biure ir dirbant įprastus darbus“, – džiaugiasi p. Mazeliauskas.

Garsėja požiūriu į klientą

„Day Q“ vadovas sako ne kartą patyręs „ADCRent“ požiūrį, kad dėl kliento galima smarkiai peržengti formalius įsipareigojimus. „Kartais atrodo, kad taip net neįmanoma padaryti nenusiskriaudžiant savęs, bet jie padaro“, – stebisi jis. Ypač maloniai nustebina dalykai, kurių nesitiki – kurį laiką pavažinėjęs nuomotu automobiliu, p. Mazeliauskas iš „ADCRent“ sulaukė pasiūlymo pakeisti jį visiškai nauju „Volkswagen Passat“, ką tik įsigytu iš salono. Aišku, be jokio papildomo mokesčio.

Pasak „ADCRent“ vadovo Simo Krasaičio, požiūris į klientą visada buvo jų varomoji jėga ir atsispindi visose grandyse – nuo automobilių parko, kuriame – 2018-2019 m. patikimų gamintojų modeliai – iki kasdienio bendravimo su klientais. Net du metus iš eilės platformos booking.com „Rentalcars“ klientai įvertino „ADCRent“ kaip geriausią automobilių nuomos kompaniją Vilniaus oro uoste.

Tais pačiais principais ji vadovaujasi ir siūlydama ilgalaikės nuomos paslaugas, kurios aktualiausios verslui – bendrovėms, norinčios skirti savo laiką produktyviems vertę įmonei kuriantiems darbams, o ne automobiliui aptarnauti. Įmonės vadovas pabrėžia, kad įmonė yra „ADCParking“, teikiančios parkavimo paslaugas, dalis, o visos jų veiklos – nuoma, parkavimas, plovykla ir biuras – sutelktos vienoje vietoje, tad tai leidžia maksimaliai optimizuoti kaštus.

„Ilgalaikė nuoma išlaisvina kompaniją nuo bet kokių su automobiliu susijusių įsipareigojimų: tiek naudojimosi termino, tiek ir visos jo priežiūros. Mums svarbiausia – sudaryti sąlygas klientui sutelkti dėmesį į savo tiesioginę veiklą, kad didžiausias jo rūpestis būtų surasti vietą, kur galėtų persėti į pakaitinį automobilį, kol mes rūpinsimės jo turimu“, – sako Simas Krasaitis.

O kaip finansinė sandorio pusė? Pasak p. Mazeliausko, įvertinus visas gaunamas paslaugas, automobilių kokybę, automobilio nuvertėjimą vos tik išvažiavus iš salono ir laisvę sugrąžinti mašiną bet kuriuo metu, nuomos kaina yra daugiau nei konkurencinga – rinkoje tokių reta.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
„ADCParking“ aikštelė Vilniaus oro uoste: galimybė rinktis komfortą neskriaudžiant piniginės Verslo tribūna

Kelionė lėktuvu visada susijusi su planavimu, o į jį pastaruoju metu greta kitų organizacinių reikalų...

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau