„Konkurentai“ pasiekė 88,5 tūkst. Eur apyvartą

Pelningumas yra bet kurio verslo pagrindas, ir „Konkurentai“ deda visas pastangas pasiekti kuo geresnių rezultatų. 2023 metais bendrovė praneša skaičiavusi 14 tūkst. Eur pelną. Šį rodiklį, sėkmingai užbaigus metus, įmonei pavyko paauginti 33%.
Bendrovė taip pat pranešė ir kad įmonės komandai pavyko pasiekti 16,1% pelningumą, kuris praėjusį laikotarpį buvo 21,4%.
Už šių puikių rezultatų slypi puiki komanda, kuriai šiuo metu vadovauja Aidas Žagaras. Įmonės vadovai pasidalijo savo mintimis apie pasiekimus: „Mūsų rezultatai yra mūsų visų sunkaus darbo liudijimas. Mes keliame ambicingus tikslus ir, dirbdami komandoje, sugebame juos pasiekti. Mūsų ateities vizija yra dar įdomesnė, todėl esame pasirengę priimti naujus iššūkius.“
Apžvelgiant „Konkurentai“ pasiekimus per praėjusius metus, būtina atminti, kad šie rezultatai yra ne tik praeities atspindys, bet ir žingsnis į ateitį. Kadangi verslo aplinka ir toliau vystosi, ateinančiais metais galima tikėtis tik daugiau šios įmonės laimėjimų.