2020-05-08 18:04

„Volfas Engelman“ pajamas augino 23%, bet realią situaciją parodys vasara

Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Puikus – taip AB „Volfas Engelman“, savo pajamas auginusi ketvirtadaliu, gali vadinti pirmąjį šių metų ketvirtį. Vis dėlto, kaip teigia Marius Horbačauskas, bendrovės vadovas, dabar aludariai gyvena jau visai kitokioje realybėje ir bent pelno prasme sėkmingų metų nelabai tikisi. 

„Olvi Group“, kuriai priklauso įmonė, pirmojo ketvirčio finansinėje ataskaitoje teigiama, kad pardavimai Lietuvoje pagal kiekį, palyginti su ankstesnių metų tuo pačiu laikotarpiu, augo 25%. „Volfas Engelman“ pardavimo pajamos siekė 11,2 mln. Eur ir buvo 23% didesnės nei praėjusių metų pirmąjį ketvirtį, kai apyvarta buvo 9,1 mln. Eur.

„Didėjo bendrovės alkoholinių gėrimų paklausa vidaus rinkoje, dėl nuosavos vandens gamyklos dvigubėjo ir „Volfas Engelman“ vandens pardavimai. Vis dėlto didžiausias augimas fiksuotas eksporto rinkose, ypač Rusijoje, kur veiklos pelnas didėjo beveik 60%“, – rašoma bendrovės pranešime.

52795
130817
52791