2024-09-23 05:45

P. Jankūnas NT projektui rado partnerių: netrukus prasidės Kauno „Versalio“ atgimimas

Paulius Jankūnas, karjerą baigęs ilgametis krepšininkas. Eriko Ovčarenko (BNS) nuotr.
Paulius Jankūnas, karjerą baigęs ilgametis krepšininkas. Eriko Ovčarenko (BNS) nuotr.
Paulius Jankūnas, karjerą baigęs ilgametis krepšininkas, pritraukė partnerių savo ne vienerius metus Kauno Laisvės alėjoje planuojamam projektui. Pastarieji nieko nelaukia ir pradeda statybos darbus, kuriuos užbaigti tikisi iki 2026 m.

Registrų centro duomenimis, 0,28 ha ploto sklypą Laisvės al. 88 valdančios bendrovės „Kauno Versalis“, kuri netiesiogiai priklauso P. Jankūnui, rugsėjo 16 d. 50% akcijų įsigijo UAB „Konarskio investicijos“, valdomos su nekilnojamojo turto (NT) plėtros UAB „Etapas Group“ ir statybų UAB „Mana ranga“ susijusių įmonių.

VŽ susisiekus su P. Jankūnu, jis patikino, jog dabar daugiausia apie šį projektą žino Donatas Miškinis, „Konarskio investicijų“ direktorius ir „Etapas Group“ akcininkas.

52795
130817
52791