2022-02-23 12:39

„Releven“ architektūros konkurse sostinės Senamiestyje – 5 idėjos

VŽ koliažas.
VŽ koliažas.
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Releven“ kviestiniame architektūros konkurse daugiabučių su komercinėmis ar administracinėmis patalpomis statyboms Vilniaus Senamiestyje sulaukė 5 idėjų.

Žiupronių g. 7 ir 9 planuojamas prestižinės ir aukštesnės klasės daugiabučių su komercinėmis patalpomis statybos ir ir dviejų viešų erdvių, esančių šalia sklypo, sutvarkymas.

Konkurso dalyvių buvo prašoma suprojektuoti du atskirus per ugniasienę sujungtus pastatus, kurie bus vertinami atskirai, todėl konkursas gali turėti du nugalėtojus: vieną pastatui, esančiam sklype Žiupronių g. 7, kitą – pastatui esančiam sklype Žiupronių g. 9.

Jei du geriausius sprendimus pasiūlys ta pati komanda – projektavimo darbų sutartis būtų pasirašoma su vienu nugalėtoju.

„Teritorijos gretimybės ir esama posesijų struktūra suponuoja smulkų Senamiesčio mastelį, todėl konkursas organizuojamas dviem atskiriems pastatams dviejuose atskiruose sklypuose“, – nurodo bendrovė.

Darbų vertinimo komisijos posėdis numatomas vasario 28 d.

embedgallery::https://foto.vz.lt/embed/1314?placement=

52795
130817
52791