2020-04-08 19:55

Šešis kartus pelną didinusi „Dailista“ nesureikšmina vienerių metų rezultatų

Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Kupiškyje registruota statybų UAB „Dailista“, 2019 m. pardavimo pajamas didinusi 60% ir pelną daugiau nei 500%, mano, kad sukrėtimas dėl pandemijos vėl sugrąžins didesnį norą dirbti ir nemažinti verslo bei gyvenimo tempo.  

Algirdas Jovaiša, „Dailistos“ vienintelis akcininkas ir valdybos pirmininkas, VŽ sako, kad statyba yra labai inertiška ir tuo pat metu kintanti verslo rūšis, todėl pagal vienų metų rezultatus negalima objektyviai spręsti apie bendrovę, o reikėtų vertinti kelerių metų ataskaitas.  

„Statyba – ne gamyba, kur štampuoji vienos rūšies gaminius. Statyboje vienais metais gali uždirbti 1%, kitais – 5% pelno, o metiniai rezultatai labai priklauso nuo per metus persikeliančių objektų. Jeigu objektą pradedi pavasarį ir baigi rudenį, jis atsispindi tų metų rodikliuose, o jeigu pradedi spalio mėn. ir baigi kitų metų kovą – finansiniai tų metų rodikliai gali atrodyti išbalansuoti“, – sako jis.

52795
130817
52791