2018-01-31 10:46

„Facebook“ pradėjo blokuoti kriptovaliutų reklamas

Susanne Lindholm („Reuters“/„Scanpix“) nuotr.
Susanne Lindholm („Reuters“/„Scanpix“) nuotr.
Socialiniame tinkle „Facebook“ pradėta blokuoti kriptovaliutų ir viešų kriptovaliutos siūlymų (angl. initial coin offering – ICO) reklamas.

Kompanija tai pavadino finansiniais produktais ir paslaugomis, kuriems būdinga klaidinanti ar apgaulinga reklamos praktika. Tai reiškia, kad ir legaliai veikiantys verslai negalės reklamuoti kriptovaliutų.

Reklamos su šio reikalavimo neatitinkančiu turiniu bus blokuojamos ne tik šiame socialiniame tinkle, bet ir bendrovės valdomame „Instagram“ ir „Audience Network“, per kurią vykdoma reklama trečiųjų šalių programėlėse.

Kompanija pripažįsta, kad greičiausiai nepavyks automatiškai identifikuoti visų kriptovaliutų reklamų. Todėl ji ragina apie tokias reklamas pranešti bendruomenę.

Rinkoje jau pasirodė ir prieštaravimui šiai naujai „Facebook“ taisyklei. Kriptovaliutų šalininkai teigia, kad, nors taip bus išvengiama apgaulingų projektų reklamavimo „Facebook“, dėl dabartinės tvarkos nukentės ir bendrovės, kurios iš kriptovaliutų kuria rimtus verslus.  

52795
130817
52791