Verslo valdymo sistemoje – nemokamas įmonių mokumo vertinimas
Pasak Kęstučio Skukausko, bdquo;EuroSkaita ldquo; ir kitas verslo valdymo sistemas kuriančios bendrovės direktoriaus plėtrai, bdquo;Prototechnikos ldquo; ir bdquo;Gelvoros ldquo; bendradarbiavimas padės sistema besinaudojantiems vartotojams greitai, patogiai ir be papildomų i scaron;laidų peržvelgti pradinę informaciją apie savo klientus ar verslo partnerius.
bdquo;Skolų prevencijos ldquo; funkciją naudojantys vartotojai gauna bdquo;Gelvora ldquo; sistemos www.infodebt.lt pateiktą informaciją bei i scaron;vadą, ar juos dominanti įmonė yra rizikinga, gali palikti savo komentarą ar perskaityti kitų vartotojų atsiliepimus apie tą įmonę. Scaron;ia paslauga gali nemokamai naudotis visi naujesnes bdquo;EuroSkaita ldquo; versijas turintys vartotojai, jų scaron;iuo metu yra apie 1100 ldquo;, ndash; sako K. Skukauskas.
UAB bdquo;Gelvora ldquo; Ekonominės informacijos valdymo skyriaus vadovės Rūtos Stanevičienės teigimu, pradinę informaciją peržvelgę klientai galės gauti ir daugiau duomenų apie pasirinktą įmonę ndash; bdquo;EuroSkaita ldquo; sistema automati scaron;kai susieta su bdquo;Gelvoros ldquo; sistema www.infodebt.lt.
bdquo;Daugiau duomenų apie dominančias bendroves pageidaujantys gauti bdquo;EuroSkaita ldquo; klientai galės nei scaron;ėję i scaron; sistemos nusipirkti kreditų ir už juos įsigyti informacijos rinkinius bdquo;Skolų info ldquo; bei bdquo;Skolų info plius ldquo;. Abonentinį mokestį už naudojimąsi i scaron;samia informacine sistema mokantiems klientams tereikės sistemoje bdquo;EuroSkaita ldquo; spustelėti bdquo;Skolų prevencijos ldquo; mygtuką ir sistema pateiks daug vertingos informacijos ndash; nuo bendrovės įsiskolinimų ar turimo turto iki teisminių procesų ar statistinių, finansinių duomenų ldquo;, ndash; teigia R. Stanevičienė.
Abiejų bendradarbiaujančių bendrovių atstovai teigia, kad integruotos paslaugos padės Lietuvos verslininkams i scaron;vengti rizikingų sandorių, pavyzdžiui, bdquo;EuroSkaita ldquo; besinaudojantys vadybininkai galės vos per kelias sekundes pamatyti, ar patartina prekes bei paslaugas parduoti be i scaron;ankstinio apmokėjimo, o laiku atsiskaitymo nesulaukiančios bendrovės pasitikrinti, ar jų klientas nėra skolingas kitiems, kokia jo kredito istorija.
bdquo;Prototechnika ldquo; yra lietuvi scaron;ko kapitalo įmonė, jau 20-ti metai kurianti specializuotus verslo valdymo ir apskaitos produktus smulkioms, vidutinėms bei didelėms įmonėms. Jos paslaugomis naudojasi daugiau nei 800 užsienio ir Lietuvos bendrovių. bdquo;Prototechnika ldquo; kasmet investuoja į naujų sistemų kūrimą ndash; neseniai buvo pasiūlyta verslo duomenų bei dokumentų apsikeitimo sistema bdquo;dPort ldquo;, jau startavo pirmoji Lietuvoje apskaitos internete sistema bdquo;NetSkaita account ldquo;.
Nuo 1999 m. veikianti bdquo;Gelvora ldquo; teikia skolų i scaron;ie scaron;kojimo ir prevencijos paslaugas, vertina klientų mokumą, administruoja didelės apimties skolų portfelius, vykdo finansinių atsiskaitymų kontrolę. Bendrovė administruoja informacinę sistemą, apimančią ir juridinius, ir fizinius asmenis. Vartotojai patogiai ir greitai randa i scaron;samios informacijos apie įmonių bei asmenų mokumą, kredito istoriją, įsipareigojimus.
Daugiau informacijos:
Kęstutis Skukauskas, UAB bdquo;Prototechnika ldquo; direktorius plėtrai, tel. (85) 2139111, e. pa scaron;tas: [email protected], tinklalapis: www.prototechnika.lt
Rūta Stanevičienė, UAB bdquo;Gelvora ldquo; Ekonominės informacijos valdymo skyriaus vadovė, tel. (85) 2738785, e. pa scaron;tas: [email protected], tinklalapis: www.gelvora.lt
