„Isku Baldai“: iššūkiai įveikti, užsakymai įvykdyti laiku, augimas - 92 proc.

Reklama publikuota: 2022-04-11
„Sėkmingai įveikti iššūkiai, laiku įvykdyti užsakymai ir ir 92 % augimas B2B sektoriuje 2021m.“ -  pasakoja Suomijos kapitalo įmonės UAB Isku Baldai vykdantysis direktorius Tarek Nofal.
svg svg
„Sėkmingai įveikti iššūkiai, laiku įvykdyti užsakymai ir ir 92 % augimas B2B sektoriuje 2021m.“ - pasakoja Suomijos kapitalo įmonės UAB Isku Baldai vykdantysis direktorius Tarek Nofal.

Daugiau nei 90-ies metų veiklos patirtį baldų srityje skaičiuojanti Suomijos įmonė ISKU Lietuvoje veiklą vykdo jau nuo 1995-ųjų metų. Didžiausia Lietuvoje, viena didžiausių Baltijos šalyse. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 750 darbuotojų, metinė apyvarta 180mln. eurų. O vien tik Suomijoje yra 38 baldų ekspozicijos. Tai įmonė, kuri įsikūrė kaip šeimos verslas Suomijoje ir savo veiklą, perleisdama iš kartos į kartą, sėkmingai vykdo iki šiol.

Koks ISKU sėkmės raktas, padėjęs įveikti visus iššūkius nuo 2019 m. pandemijos pradžios iki šiandien?  

Pasak padalinio Lietuvoje vykdančiojo direktoriaus Tarek Nofal, įmonė laiku pakeitė strategijos kryptį. Greita reakcija į pokyčius pasaulinėse rinkose bei galimų ateities scenarijų įvertinimas padėjo nukreipti įmonės veiklą tokia linkme, kur visi klausimai sprendžiami kompleksiškai. Tai apsaugojo ISKU nuo užsakymų vėlavimų bei užtikrino stabilų žaliavų tiekimą. Net pandemijos laikotarpiu 98,4 proc. įmonės užsakymų buvo įvykdyti laiku arba pateikti iki numatyto termino.  

Paklausus, kaip pastarųjų metų masinis kainų kilimas rinkoje palietė ISKU, Tarek Nofal atsako, kad: „Iš tiesų stebime visuotinį kainų pokytį visuose sektoriuose, tačiau 93 proc. ISKU žaliavų koncentracijos yra Suomijoje, kas mums padeda užsakymus vykdyti tiksliai ir su mažiausiu kainų pokyčiu galutiniam vartotojui. “Žaliavų klausimu esame nepriklausomi net ir nuo šiandieninio karo Ukrainoje. Tai leidžia ir toliau užtikrinti stabilų produktų tiekimą ir garantuoti aukščiausią kokybę.“

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Nepaisant aukšto, net 92 proc. augimo 2021 m., įmonė ir šiemet prognozuoja 75% šuolį B2B („Business to Business“, liet. „Verslas verslui“) Lietuvos sektoriuje. Kitos, tokio masto, baldų atstovybės nėra ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. 

embedgallery::https://foto.vz.lt/embed/1411?placement=

UAB Isku Baldai vykdantysis direktorius Tarek Nofal pabrėžia, kad per daugelį veiklos metų įmonei teko atlaikyti ne vieną iššūkį. Visas ekonomines krizes ISKU komanda įveikė valdymą išlaikydama vienose rankose, žengdama koja kojon su naujovėmis, laikydamasi savo vertybių ir, svarbiausia, nenuvildama klientų su užsakymais.

Įmonės vertybės kaip niekad svarbios atsižvelgiant ir į šių dienų aktualijas. Visa ISKU grupė vienareikšmiškai palaiko Ukrainą ir 5 proc. nuo mokyklinių baldų pardavimų skiria Ukrainos vaikams paremti. Taip pat vaikai bus aprūpinami baldais pabėgėlių centruose Suomijoje bei pačioje Ukrainoje.

Savo padalinius turime visose Baltijos šalyse, Lenkijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje bei Kazachstane. Sprendimus baldams plačiai diegiame ir Dubajuje, ISKU Middle East. O šių metų pradžioje pavirtintas grandiozinis projektas Peru. Kartu su partneriais ISKU specialistai Suomijoje projektuos visą Peru švietimo sistemos aplinką.

“Mūsų tikslas – teikti klientams greitą aukščiausio lygio aptarnavimą bei užtikrinti sėkmingą patirtį.“ - sako, įmonės Lietuvoje vykdantysis direktorius Tarek Nofal. 

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Rašyti komentarą 0
„Isku Baldai“: iššūkiai įveikti, užsakymai įvykdyti laiku, augimas - 92 proc. Verslo tribūna 4

Daugiau nei 90-ies metų veiklos patirtį baldų srityje skaičiuojanti Suomijos įmonė ISKU Lietuvoje veiklą...

Stiprus verslas – stipri valstybė Verslo tribūna

Vasario 24 d. atsibudome naujame, negrįžtamai pasikeitusiame pasaulyje. Kare. Šokas, panika ir baimė sukaustė...

Europos akys – į Lietuvos agromaisto sektorių Verslo tribūna

Žemės ūkio ir maisto sektorius turi daugybę neišnaudoto potencialo įgalinant fotonikos sprendimus savo...

Pramonė
2022.03.15
Skandinavų „CapitalBox“ pasiūlė trumpalaikį nemokamą finansavimą verslui Verslo tribūna 4

Skandinavijos finansinių paslaugų įmonių grupei „Multitude“ priklausanti internetinė finansavimo platforma...

Finansai
2022.03.08
Jei augimui trukdo senienos – padės ES investicijos Verslo tribūna

Tryliktus metus skaičiuojanti optinių komponentų ir jų dangų gamintoja UAB „Optonas“ sparčiai modernizuojasi,...

Finansai
2022.03.03

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku