Didžiausia Pietų Korėjos žaidimų kūrėja ruošiasi IPO

Bendrovė atsisakė komentuoti, kokia galėtų būti jos rinkos kapitalizacija. Tačiau „Reuters“ ir keli bankai dar kovo mėnesį prognozavo, kad po IPO „Netmarble Games“ galėtų būti įvertinta 1,7 mlrd. USD.
Viešai išplatinti savo akcijas kompanija planuoja 2017 m. pradžioje.
„Netmarble Games“ yra viena sparčiausiai augančių žaidimų leidėjų Azijoje. Jai priklauso tokie žaidimai išmaniesiems įrenginiams kaip „Marvel Future Fight“ ir „Raven“, kompiuteriniai žaidimai „Hounds“, „First Strike Football“.
Rinkos analizės bendrovė „Newzoo“ prognozuoja, kad šiais metais skaitmeninių žaidimų rinka pasieks 99,6 mlrd. USD vertę. 37% jos sugeneruos žaidimai išmaniesiems įrenginiams. Azijos valstybės užima 47% šios rinkos, o tarp ryškių lyderių yra Kinija, Japonija ir Pietų Korėja. Beje, ten vis dar fiksuojamas ir sparčiausias rinkos augimas.