Jonavoje norima statyti naują futbolo aikštyną

Jonavos raj. savivaldybė pranešė, kad parengti projektiniai pasiūlymai statyti futbolo aikštynui Jonavoje, Taurostos gatvėje. Čia būtų statomas uždaras futbolo maniežas, 2 atviros aikštės ir kai kurie kiti objektai.
Kol kas, kol nebaigtas techninis projektas, neaiški ir tiksli investicijų suma, reikalinga šiam objektui, - sako Vaidas Zakarauskas, Jonavos raj. savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas. Bet akivaizdu, kad vienai savivaldybei toks projektas ne pagal išgales, tam būtų reikalingos milijoninės investicijos.
Uždaras beveik 10.000 kv. m ploto futbolo maniežas su 250 vietų žiūrovams, dvi atviros futbolo aikštės (viena jų su 500 vietų žiūrovams), fizinio pasirengimo treniruotėms skirtos patalpos, teniso kortai iškiltų kairiajame Neries krante, šiek tiek į šiaurę nuo žiedo, iš kurio per tiltą per Nerį veda kelias į miesto centrą.
Viso projekto pradžia buvo padaryta 2014 m., - pasakoja p. Zakarauskas. Jis įstrigo, nes nepavyko suderinti su Automobilių kelių direkcija įvažiavimo iš Taurostos gatvės įrengimo. Mat šia gatve eina valstybinės reikšmės kelias, einantis iš Kauno link Utenos. Dabar planuojame viską padaryti kitaip: įvažiavimas būtų iš kitur, jo įrengimą reikėtų derinti su VĮ Kauno regiono keliai.
Techninį objekto projektą rengia Kauno UAB Patvanka, ši įmonė pati atlieka inžinerinę projekto dalį, o architektūrinius sprendimus ji patikėjo subrangovui, Kauno UAB Archimedija.
Ponas Zakarauskas neatmeta versijos, kad dėl šio projekto būtų galima prašyti Europos Sąjungos paramos, galbūt įmanoma bandyti kooperuotis su Lietuvos futbolo federacija, bet kol kas, pasak jo, tai dar tik idėjų lygmuo.
Kol kas nėra aišku ir kada galėtų būti skelbiamas rangos darbų konkursas.
Dar nėra visiškai aišku ir kas naudotųsi futbolo aikštėmis. Jonavos sporto centras neseniai perdavė jaunųjų futbolininkų ugdymo funkcijas futbolo klubui Jonava. Paties klubo komanda rungtyniauja stadione, esančiame šalia Jonavos sporto arenos.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Statyba ir NT
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti