„ADCParking“ aikštelė Vilniaus oro uoste: galimybė rinktis komfortą neskriaudžiant piniginės

Reklama publikuota: 2019-12-13

Kelionė lėktuvu visada susijusi su planavimu, o į jį pastaruoju metu greta kitų organizacinių reikalų įtraukiamas ir automobilio parkavimas greta oro uosto. Juolab kad šiandien kelionė į oro uostą nuosavu automobiliu jau nebėra išlaidavimas: rezervavus vietą „ADCParking“ aikštelėje įmanoma net sutaupyti.

Ir keliautojams, patikintiems organizavimą profesionalams, ir tiems, kurie mėgsta kelionę tarsi dėlionę susidėlioti patys, tenka nuspręsti, kaip nuvykti į oro uostą ir kaip parskridus atgal sugrįžti namo. „Kelionė prieš kelionę“ – taip galima būtų įvardinti šį pasirinkimą, kurio tikrai nederėtų nuvertinti: patogus ir sklandus susisiekimas su oro uostu gali pratęsti keliavimo malonumą, o nevykęs – ilgam apkartinti kelionės įspūdžius.

Į kelionės planą – ir automobilio parkavimas

„Matome, kad daugėja klientų, norinčių gauti visapusišką, profesionaliai parinktą, sudėliotą ir jiems pritaikytą kelionės planą. Žmonės vertina savo laiką, taip pat profesionalumą, geresnes kainas, todėl ateina pas mus“, – sako Vilija Skaudžiuvienė, kelionių agentūros BALTIC CLIPPER Turizmo ir rinkodaros direktorė.

Jau dešimtmetį su kompanija „ADCParking“ bendradarbiaujanti agentūra savo klientams siūlo galimybę į kelionės planą įtraukti automobilio parkavimą oro uoste bei pradėti savo kelionę patogiai ir be jokių rūpesčių.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Keliautojai palieka mašiną daugiaaukštėje „ADCParking“ automobilių parkavimo aikštelėje, esančioje vos už poros šimtų metrų nuo oro uosto, o grįžę įsėda į savo automobilį ir išvažiuoja pro pakeliamą užtvarą – tarsi pro savo namų garažo vartus.

Paslauga apmokama iš anksto, tad jokios gaišaties laukiant eilėje prie kasos nepatiriama. O tie, kuriems norisi maksimalaus komforto, gali užsisakyti VIP paslaugą ir parkuotis specialiai jiems rezervuotoje vietoje pirmame aukšte, paženklintoje jų automobilio valstybiniu numeriu. Aikštelė saugi – visą parą čia elektromobiliu patruliuoja saugos tarnybos darbuotojai.

„Pastebime, kad mūsų klientai labai noriai naudojasi automobilių parkavimo paslauga, užsisako ją iš anksto. Taip pat vertina ir papildomas galimybes – ypač VIP vietos pasirinkimą. Tokiu atveju žmogus žino, kad jam paskirta konkreti vieta, tad sutaupo tiek laiko, tiek nervų, nes nereikia ieškoti laisvos vietos automobiliui pastatyti. Piko sezonu ši paslauga yra iš tiesų vertinga!”, – komentuoja p. Skaudžiuvienė.

Anot jos, klientai, turintys didesnius automobilius, dažnai renkasi dar vieną „ADCParking“ aikštelėje siūlomą patogumą – XXL vietą. Ši net pusantro karto platesnė nei standartinė, tad jokių manevravimo „milimetrų atstumu“ netenka patirti ir plačiausių visureigių vairuotojams.

Papildomos paslaugos didina komforto lygį

Tadas Baraišis, „ADCParking” vadovas, pasakoja, kad bendradarbiavimas su kelionių agentūromis prasidėjo tada, kai prie oro uosto atsirado pirmoji bendrovės automobilių stovėjimo aikštelė. Jis sėkmingai tęsiasi iki šiol, nors per dešimt metų daug kas pasikeitė: šiandien aikštelės vietoje jau stovi šešiaaukštis parkingas, o vietą automobiliui čia galima rezervuoti ir apmokėti naudojantis patogia internetine programėle.

„Atvykti į oro uostą galima įvairiai, bet mažai kas paneigs, kad patogiausia visgi vykti su savo automobiliu, kai esi nuo nieko nepriklausomas ir niekam neįsipareigojęs. Siūlydami parkavimo paslaugą mes pirmiausia galvojame apie savo klientų patogumą ir stengiamės, kad tiek atvykimas, tiek parvykimas iš oro uosto taptų malonia visos kelionės dalimi“, – dėsto p. Baraišis.

Nuolat stebėdama keliautojų įpročius, „ADCParking“ vis pasiūlo klientams naujų galimybių parkuotis lengviau, patogiau ir net sutaupyti kelionės išlaidas. Vadovas pasakoja, kad VIP vietas, taupančias skubančių keliautojų laiką, sukūrė pastebėję, jog žmones erzina sukti ratus ieškant laisvos vietos.

Sekant paskui klientų poreikius atsirado ir XXL vietos bei VIP vietos elektromobiliams, ir kiti patogumai, kuriuos kartais sunku vadinti paslaugomis – greičiau požiūriu į klientą. Aikštelėje yra įrengta ir kompanijos plovykla, kurioje ruošiami automobiliai nuomai. Ja mielai naudojasi ir keliautojai – palikę mašiną, grįžę atsiima ją švarią ir sutvarkytą.

Visas papildomas paslaugas keliautojai gali pasirinkti bet kuriuo metu po rezervacijos, tad kiekvienas turi galimybę susidėlioti savo individualų parkavimo paketą su norimu komforto lygiu. Lanksčiai „ADCParking“ reaguoja ir į pasikeitusius planus: rezervacijos datos gali būti keičiamos, tad atidėjus kelionę pinigai už parkavimą nebus prarasti.

„Klientai labai teigiamai vertina „ADCParking“ paslaugų teikimo kokybę ir papildomas naudas, tarkime, pagalbą užsikuriant automobilį, jei akumuliatorius išsikrovęs, ar pavaišinimą kava“, – klientų atsiliepimais dalijasi p. Skaudžiuvienė.

Beje, patogus parkavimas nereiškia, kad jis bus brangus. Dinamiška kompanijos kainodara grįsta specialiai sukurtais algoritmais, tad kaina kinta priklausomai nuo aikštelės užimtumo, rezervacijų skaičiaus bei sezono. Todėl visai realu, kad palikti automobilį „ADCParking“ aikštelėje atsieis pigiau, nei važiuoti ir grįžti su taksi, o kelionės komfortas bus nepalyginamai didesnis.

Rezervuojantys vietą „ADCParking“ aikštelėje dabar turi galimybę prisidėti prie socialinės paramos akcijos – paremti vieną ar kelias organizacijas, besirūpinančias vaikais ir jaunimu. Įsigyjant parkavimo paslaugą, 1,2 arba 5 eurus galima pervesti „SOS kaimui“, „Mamų unijai“ arba „Jaunimo linijai“, o „ADCParking“ šią sumą padvigubins ir perves organizacijai, kuriai ji skiriama. Ši iniciatyva – kompanijos socialinės atsakomybės dalis.  

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Naujas „ADCRent“ pasiūlymas: pasirūpinsime jūsų automobilio nuoma nuo-iki Verslo tribūna

Kol nemaža dalis žmonių vis dar dirba iš namų, jų automobiliai stovi beveik nenaudojami. Tuo tarpu...

Lietuvių šįmet sukurta automobilių dalijimosi platforma auga ir plečia veiklą Verslo tribūna 1

Automobilių dalijimosi platforma, kurioje savo mašiną nesunkiai gali „įdarbinti“ tiek verslas, tiek fiziniai...

Neišnaudojamas automobilis gali tapti pajamų šaltiniu Verslo tribūna 16

Virtuali „Airbnb“ erdvė, įgalinanti dalintis būstu su trumpalaikės nuomos ieškančiais asmenimis, – jau bene...

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku