„Adampolis Finance“: sunkvežimių finansavimas auginantiems verslą

Reklama publikuota: 2022-10-06
Marius Kundrotas, „Adampolis Finance“ kreditų valdymo vadovas: „Mūsų tarpininkavimas klientams duoda net keletą labai svarbių naudų, pirmiausia, greitį ir operatyvumą.“
svg svg
Marius Kundrotas, „Adampolis Finance“ kreditų valdymo vadovas: „Mūsų tarpininkavimas klientams duoda net keletą labai svarbių naudų, pirmiausia, greitį ir operatyvumą.“

Padėti klientams gauti finansavimą greičiau ir geresnėmis sąlygomis ar net patiems suteikti finansavimą transporto parką auginantiems smulkiems verslams, kuriems palaikymas itin svarbus – tokius finansinius sprendimus siūlo „Adampolis Finance“, viena iš įmonių grupės „Adampolis“ veiklų.

„Mes esame labai arti klientų, suprantame jų verslą, tad ir sprendimus siūlome lanksčiai pagal kiekvienos įmonės situaciją ir poreikius. Vienas esminių mūsų paslaugos išskirtinumų – galime pasiūlyti finansavimo sprendimų įmonėms jų veiklos pradžioje, nuo pirmųjų sunkvežimių. Taip pat tarpininkaujame ieškant geriausio finansuotojo, teikiame konsultacijas, palaikymą, patariame, kaip auginti transporto parką“, – apie papildomą paslaugą klientams pasakoja Marius Kundrotas, „Adampolis Finance“ kreditų valdymo vadovas.

„Adampolis Finance“ paslauga skirta padėti verslui įsigyti reikiamus sunkvežimius, kurių plačią gamą siūlo pati bendrovė: nuo lengvojo komercinio transporto, mikroautobusų, iki sunkiasvorių sunkvežimių. Finansavimas gali būti suteiktas tiek naujai, teik naudotai technikai.

Palengvina kliento kelią

Pasak M. Kundroto, didžiajai „Adampolis Finance“ klientų daliai svarbus tarpininkavimas ir pagalba kalbantis su finansuotojais. Bendrovė turi bendradarbiavimo sutartis su kone visais rinkos žaidėjais: nuo didžiųjų bankų iki mažų nebankinių finansuotojų, taip atliepiant ir skirtingą klientų ratą – nuo didžiųjų pervežimo bendrovių, iki smulkių verslų.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Mūsų tarpininkavimas duoda keletą labai svarbių naudų. Pirmiausia – greitį ir operatyvumą. Jei įmonė ieškotų finansavimo pati, turėtų skirti nemažai savo laiko visam procesui - nuo rinkoje esančių pasiūlymų gavimo, visų finansavimo sąlygų sulyginimo iki sprendimo priėmimo, įvertinus galimas alternatyvas tuo metu. Klientai paprastai tai atlieka vieną ar du kartus metuose, taigi nebūtinai turi paskutinę informaciją apie visas egzistuojančias galimybes ir jas išnaudoja. Mes tą pulsą jaučiame visada, nes tai atliekame kasdieną ir, atlikę pirminius vertinimus, jau žinome, kas gali konkrečiam klientui, jo situacijoje pasiūlyti geriausias sąlygas. Kitaip tariant, trumpiname kliento kelią gauti finansavimą“, – sako M. Kundrotas.

Antra nauda klientams – geresnės finansavimo sąlygos, kurių taip pat pavyksta pasiekti įsitraukiant „Adampolis“ komandai. „Bendradarbiavimo sutartyse su finansuotojais esame apsibrėžę, kaip dirbame, kokie sprendimų priėmimo terminai, pirminio sprendimo tikslumas. Kadangi esame didelis ir patikimas, ilgai rinkoje veikiantis žaidėjas, galime tarpininkaujant pasiekti ir geresnes finansavimo sąlygas“, – sako „Adampolis Finance“ vadovas.

Pasak jo, kartais pagalba tarpininkaujant būna vienkartinė, bet dažnai su klientais kalbama plačiau: teikiamos konsultacijos bei pasiūlymai, kaip efektyviai auginti transporto parką, kokios galimos plėtros ir skolinimosi galimybės ateityje. Taip pat, pagal sutartis su draudėjais, bendrovė gali geromis sąlygomis pasiūlyti ir draudimo paslaugą.

Prisitaiko prie kliento poreikių

Bene didžiausia „Adapolis Finance“ nauda verslui – galimybė gauti finansavimą tiesiai iš bendrovės net nesikreipiant į bankus ar kitas skolinimosi institucijas.

Tomas Staškūnas, „Adampolis Group“ finansų vadovas: „Finansuodami mes patys įvertiname klientus, prisiimame riziką ir galime pasiūlyti geriausią sprendimą konkrečiu atveju.“
Tomas Staškūnas, „Adampolis Group“ finansų vadovas: „Finansuodami mes patys įvertiname klientus, prisiimame riziką ir galime pasiūlyti geriausią sprendimą konkrečiu atveju.“

„Adampolis Truck & Bus“ yra oficialus „MAN Truck & Bus“ atstovas Lietuvoje. Tomas Staškūnas, „Adampolis“ įmonių grupės finansų vadovas, pažymi, kad nemaža dalis didžiųjų gamintojų klientams siūlo ir gamyklinį finansavimą. „MAN Truck & Bus“ turi tokią paslaugą, tačiau kol kas Lietuvos rinkoje jos neteikia, tad sprendimą siūlo pats „Adampolis Finance“.

„Esame pakankamai stipri bendrovė, turinti didelę patirtį rinkoje ir dirbanti įvairiuose industrijos segmentuose, tad siūlome ir savo finansavimą. Juo siekiame padėti ne tik vidutinio dydžio, bet ir smulkioms įmonėms, kurioms yra sunku savarankiškai gauti finansavimą iš banko. Finansuodami mes patys įvertiname klientus, prisiimame riziką ir galime pasiūlyti geriausią sprendimą konkrečiu atveju“, – sako T. Staškūnas.

Jis pažymi, kad pačios bendrovės siūlomi sprendimai labai lankstūs ir gali būti pritaikyti individualiai pagal klientų poreikius ar situacijas. „Adampolio Finance“ ilgalaikis siekis patiems finansuoti apie 10-15 proc. visų pardavimų. Tuo tarpu smulkių ir vidutinių verslų tikimasi turėti daugiau negu 30 proc. bendrame klientų rate.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Rašyti komentarą 0
„Adampolis Finance“: sunkvežimių finansavimas auginantiems verslą Verslo tribūna

Padėti klientams gauti finansavimą greičiau ir geresnėmis sąlygomis ar net patiems suteikti finansavimą...

„Adampolis Shop“: parduotuvės tapo kompetencijų centrais Verslo tribūna

Viena didžiausių komercinio ir nekomercinio transporto bei spec. technikos pardavimo, nuomos ir aptarnavimo...

„Adampolis Rental“: vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio Verslo tribūna

Nuo mažiausio, į vonios kambarį įvažiuoti galinčio ekskavatoriaus, iki teleskopinių rotacinių krautuvų ir 3D...

Servisas šiandien: kompetencija lygu greitis Verslo tribūna

Laikai, kai transporto servisuose gedimai buvo sprendžiami su plaktuku – tolimoje praeityje. Šiandienos...

„Adampolis Truck & Bus“: mūsų strateginis tikslas – augti kartu su klientais ir partneriais Verslo tribūna 1

Pandemijos ir geopolitinės situacijos paveikta transporto industrija visame pasaulyje susiduria su rimtu...

„Adampolis Group“: po 27 veiklos metų reikšmingos permainos žymi brandą ir ambicijas Verslo tribūna 1

Prekės ženklą atnaujinanti komercinio ir nekomercinio transporto bei spec. technikos prekybos, nuomos ir...

„Adampolis Rental“: per 10 metų nuo pradininkų iki rinkos lyderių Verslo tribūna

„Iš visų blogų tiekėjų, esame geriausi“, – šypteli Laimis Krevnevičius, specialiosios technikos nuomos...

Logistika
2022.03.16
„Adampolis Group“: laiku prisitaikius prie tiekimo grandinės iššūkių, pavyko augti Verslo tribūna

Nors tiekimo ir gamybos trikdžiai pernai pakoregavo vilkikų pardavimų planus, „Adampolis Group“ įmonių grupei...

Logistika
2022.02.10
Nesulaukdami naujų vilkikų vežėjai gręžiasi į mažos ridos transportą Verslo tribūna

Šiandien užsisakę naują vilkiką jo, greičiausiai, sulauksite tik 2023 m. Dėl vilkikų ir kito transporto...

Paslaugos
2021.11.25

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku