Automobilis verslui – greitai ir be rūpesčių

Publikuota: 2020-01-17
svg svg

Verslo reikmėms bendrovės dažniausiai naudoja lizingu įgytus automobilius, tačiau šiandien rimta alternatyva jam tampa ilgalaikė automobilių nuoma. Šia kompanijos „ADCRent“ paslauga pasinaudojęs verslas automobilį gauna vos per dieną ir naudojasi juo be jokių priežiūros rūpesčių.

„Praėjusių metų pabaigoje atėjo naujas darbuotojas, tad prireikė ir automobilio. Kaip tik tuo laiku išgirdau apie bendrovės „ADCRent“ paslaugą – ilgalaikę automobilių nuomą. Jų siūlomas paketas patraukė dėmesį savo patogumu: nereikia rūpintis nei sutartimis su bankais, nei su draudimu, nei ilgai laukti. Nusprendžiau pabandyti“, – pasakoja Andrius Stašinskas, UAB „Binkauskas ir Stašinskas“ vienas iš įkūrėjų.

Generalinės rangos bendrovės įkūrėjas p. Stašinskas mini dar vieną paieškos kriterijų: visi įmonės darbuotojai važinėja „Volkswagen Passat“ automobiliais, todėl ir naujajam komandos nariui ieškojo to paties modelio mašinos. Tad „ADCRent“, kurios automobilių parke dauguma automobilių – su VW ženklu – puikiai atitiko įmonės poreikį.

Viskas įskaičiuota

„Perkant automobilį viską tenka daryti pačiam ir tai atima išties daug laiko, ypač, kai bendrovė nemaža. Todėl „ADCRent“ siūlomas paketas man pasirodė labai priimtinas: automobilį gali gauti per vieną dieną ir toliau nereikia rūpintis absoliučiai niekuo – tik apmokėti vieną sąskaitą per mėnesį“, – privalumus vardina p. Stašinskas.

Ilgalaikė nuoma leidžia naudotis išsirinktu automobiliu mokant kasmėnesinę įmoką – tuo ji panaši į lizingą. Tačiau čia panašumas ir pasibaigia, nes tiek mašinos įsigijimo procedūra, tiek grąžinimo, nebesant poreikiui, yra gerokai paprastesnės. Nuomojamu automobiliu naudojamasi tiek, kiek reikia, be jokių terminuotų įsipareigojimų ar baudų, o tai, anot p. Stašinsko, didelis privalumas šiais itin dinamiškais verslui laikais. 

Sutarties laikotarpiu „ADCRent“ įsipareigoja ir rūpintis visa automobilio planine bei kita priežiūra: keičia padangas, atlieka techninę apžiūrą, tvarko draudimo reikalus, jei reikia, organizuoja serviso darbus. Maža to, visa tai atlieka taip, kad klientas nepajustų jokio nepatogumo: patys pasiima ir grąžina automobilį į sutartą vietą, visada suteikia pakaitinę mašiną.

„Ilgalaikė nuoma mūsų paslaugų spektre atsirado siekiant suteikti verslo klientams galimybę maksimaliai susitelkti į savo tiesioginę veiklą. Todėl ir siūlome ją kaip „viskas įskaičiuota“ paketą: suteikiame automobilį, o visas su juo susijusias procedūras pasiliekame sau. Maža to dauguma mūsų automobilių turi demisezonines padangas bei prailgintą techninio aptarnavimo laiką, o tai reiškia, kad mašiną keletui valandų paimame vos kartą per metus“, – apie paslaugos esmę pasakoja Simas Krasaitis, „ADCRent“ vadovas.

„ADCRent“ užsiima ir trumpalaike automobilių nuoma ir šioje srityje jau yra pelniusi klientų pasitikėjimą. Tokius pat aukštus aptarnavimo standartus įmonė taiko ir bendraudama su verslo klientais: bendrovės darbuotojai visada pasiruošę pagelbėti kuriuo klausimu. Kartu su pilnu aptarnavimu nuomojanti automobilį įmonė gauna ir teisę nemokamai parkuoti mašiną oro uoste esančioje „ADCParking“ daugiaaukštėje aikštelėje, kartą per mėnesį pasinaudoti čia pat esančia plovykla, sykį per metus – cheminiu valymu. 

Išgirsti klientą

 „ADCRent“ automobilių parke – įvairūs VW, Audi, Mercedes modeliai, dauguma gaminti 2018-2019 m. ir aprūpinti papildoma funkcionalia įranga. Tai, kad nuomodamas gauni kur kas aukštesnės komplektacijos, o ne „pliką“ automobilį, anot p. Andriaus, buvo dar vienas ženklus pliusas bendrovės naudai.

Visa UAB „Binkauskas ir Stašinskas“ komanda važinėja juodais VW Passat, tad tokios spalvos mašina buvo išrinkta ir naujam darbuotojai. Tiesa, vienoda ne tik įmonės automobilių markė, spalva, bet ir mašinų numerių skaičiai. Nuomos bendrovei jis užsiminė, kad būtų puiku išlaikyti šią tradiciją, tačiau neslepia mažai tikėjęsis, kad prašymas bus įgyvendintas.

„Labai nustebino, kad „ADCRent“ nepalaikė to mažareikšmiu dalyku – užsakė naujus valstybinius numerius, nuvažiavo ir juos pakeitė. Kiti gal būtų numoję ranka ir negaišę laiko, o jie nepatingėjo. Apskritai už aptarnavimą rašyčiau dešimt balų – tikrai operatyviai dirba, girdi klientą“, – bendrovę giria p. Stašinskas.

S. Krasaitis džiaugiasi, kad „ADCRent“ paslaugomis patenkinti klientai noriai rekomenduoja bendrovę kitiems, taip padėdami auginti klientų ratą. Reaguodama į tai kompanija sukūrė rekomendacijų programą, kurioje gali dalyvauti bet kuris esamas ilgalaikės nuomos klientas. Jeigu jam rekomendavus su „ADCRent“ ilgalaikės nuomos sutartį sudarys naujas klientas,  rekomendavusiajam bendrovė būsimo vieno periodo nuomos sąskaitą sumažins net 50 %.  „Tai mūsų padėka gerų žodžių negailintiems klientams – jie padeda mums auginti pajamas, tad norime pasidalinti jomis“, – sako bendrovės vadovas.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau