„Epso-G“ valdybą papildo R. Abazorius ir T. Daukantas

Valstybės valdomos energetikos grupės Epso-G valdyboje dirbs du nauji nariai Ramūnas Abazorius ir Tomas Daukantas. Abu jie laimėjo nepriklausomo ir akcininko deleguojamo valdybos narių atranką, praneša bendrovė.
R. Abazorius yra Braitin fondų valdytojas ir bendrovės Akmenės laisvosios ekonominės zonos valdymas vadovas. Iki tol jis dirbo Vakarų medienos grupės finansų vadovu, banko Luminor valdybos nariu ir Baltijos šalių finansų vadovu, banko DnB NORD Kontrolės departamento vadovu. Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete jis yra baigęs finansų magistro studijas.
Jis pakeitė iš valdybos pasitraukusį Tomą Tumėną, kuris pernai gruodį pradėjo eiti energetikos bendrovės Gren finansų vadovo pareigas.
T. Daukantas yra Energetikos ministerijos Teisės ir personalo grupės vadovas. T. Daukantas ėjo Švietimo ir mokslo ministerijos Teisės skyriaus vedėjo pareigas, dirbo šios ministerijos kancleriu. Jis taip pat yra buvęs Švietimo mainų ir paramos fondo Valdymo komiteto pirmininku, Europos socialinio fondo agentūros valdybos pirmininku. Jis Mykolo Romerio universitete yra apsigynęs teisės magistro laipsnį.
T. Daukantas valdyboje pakeitė Gediminą Karalių, tapusį Litgrid valdybos nariu.
2019 metų kovą ketverių metų kadenciją pradėjusioje penkių narių Epso-G valdyboje taip pat dirba nepriklausomi nariai Robertas Vyšniauskas ir Gediminas Almantas bei akcininko deleguotas Energetikos ministerijos Energetinio saugumo grupės vadovas Dainius Bražiūnas. Valdybos pirmininku šiemet buvo išrinktas R. Vyšniauskas.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti