Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių“ tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.
RUBRIKOS NAUJAUSI
2025-10-16 12:00
2025-10-13 12:35
RĖMIMAS
2025-10-10 06:45
Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai
VISI KOMENTARAI
kokią naudą atneša Lietuvos dujų naudotojams girdime tiktai branginimus o kaip tie rekordiniai pakrovimai ar mažina Lietuvai laivo nuomos kainą?
Sunku su logine grandine nuo vaikystės? Kai pvz. JOKIO vandens nėra namie, nes plyšo vandentiekio vamzdis, ar kaltini radiatorių gamintoją dėl ko nors? Kai mes turime būtino kiekio energijos tiekimą (net perteklinio, nes parduodame), stabilų, dujos puikia rinkos kaina, be kremliaus kruvinų žaidimų gaunamą, prie ko čia laivo nuomos kaina?
Puiku, kad turime terminala, bet logine grandine sako, kad terminalas vien Lietuvai yra per didelis ir anksciau pilnai nepanaudojamo terminalo kastus dengdavo musu vartotojai, todel tikrai butu idomu gauti informacija, ar dabar tie rekordiniai perkrovimai sumazina terminalo islaikymo kastus musu vartotojams.