Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių“ tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.
RUBRIKOS NAUJAUSI
2025-11-04 12:29
2025-11-04 10:15
RĖMIMAS
2025-11-03 06:15
RĖMIMAS
2025-10-30 06:45
Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai
VISI KOMENTARAI
Vž - rimtai? -1,6% akcija nukrito ir jau reikia straipsnį rašyti? kiekvieną dieną akcijos tiek svyruoja.. šia savaitę AMZN pakilo 13%, o kitą dieną krito -15%, kur straipsnis apie tai? būtų visai įdomu..
Matosi, kad tas renaldo mazas paukstis. Pirsteletu fed as premarkete jau butu visom akcijom 15 proc nuolaida. P.s idomu butu paziureti i jo grazu veideli, jei kas jo futbolo industrija sumaltu i miltus ir jis taptu nebereikalingas kaip zaidejas
O pisteltu jgjg ir akcijos 0.00000000% susvyruotu. Tai jgjg mazas paukstis padalinus is milijardo.
Oi nesakyk, jei staiga isimciau is baltijos birzos 1000 eur turbut sukelciau tokia griuti, kad net delfis rasytu.
KO ir vandenį pardavineja, daug vandens.
Ir ką? Geriau jau žmonės geria mažiau coke, bus sveikesni.
CocaColai ir Neptūnas priklauso, jei nežinojot
vistiek nenormalu, kad kazkoks kamuolio spardytojas vienu mostu gali pakeisti tokio dydzio kompanijos verte. Tai tik irodo kokia mase zmoniu yra paprasciausia avinu banda, issiziojusi ziurinti kas ka pasakys ar padarys. Tas liecia tiek vartotojus, tiek investuotojus.
nenormalu yra kad rinkos i toki suda taip sureaguoja
Paantrinsiu aukščiau rašiusiems, kad čia clickbaitas labiau. Kai kapitalizacija virš $200B, tai normalus kasdienis svyravimas +-1p.p. ribose realiai kiekvieną dieną prideda/atima milijardą ar du nuo rinkos vertės. Skamba įspūdingai :) Pasirinkimas tarp santykinio ir absoliutaus mato - reikalas galingas.
Diabeto kompanija.
Tai vadinasi iki šiol žmonės kvaili buvo? Kol futbolininkas neišgėrė vandens, niekas nežinojo, kad vandenį pasirodo galima gerti? :D
Coca Cola tik laimėjo-gavo dar daugiau dėmesio =reklamos
o neišmokėjo po 42 centus dividendų tą dieną Coca Cola?:)