2016-06-15 19:00

Lyderystė karo sąlygomis: patirtis Afganistane tinka ir verslui

Efektyvi komanda yra ta komanda, kurios kiekvienas narys jaučia pagarbą, atsakomybę ir šeimyniškumo jausmą. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Efektyvi komanda yra ta komanda, kurios kiekvienas narys jaučia pagarbą, atsakomybę ir šeimyniškumo jausmą. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Patyrę vadovai konkurencijai apibūdinti neretai pasitelkia karo žodyną. Karių sukaupta patirtis prašyte prašosi pritaikoma versle.

„Verslas lyg kova. Atsikeli ryte ir eini kariauti. Tačiau pozityvia prasme. Versle kova reiškia, jog nuolat turi stengtis, kad klientams būtų geriau. Ir ta kova turi savo misiją“, – VŽ yra sakęs dr. Kęstutis Bagdonavičius, „Ergo Insurance Group AG“ priklausančių įmonių Baltijos šalyse valdybos pirmininkas.

Marius Jatautas nuo 2014 m. vadovauja Mobilizacijos departamentui prie Krašto apsaugos ministerijos. 2010 m. jis vadovavo eskadronui „Aitvaras“ Afganistane. 2011–2013 m. buvo Specialiųjų operacijų pajėgų (SOP) štabo viršininkas, o iš viso SOP dirbo daugiau nei 15 metų.

52795
130817
52791