Jei norite toliau klausytis „Verslo žinių“ tinklalaidžių, prašome tapti VŽ premium nariu.
RUBRIKOS NAUJAUSI
RĖMIMAS
2025-10-27 06:30
2025-10-24 05:45
Komentuoti ir vertinti gali tik prisijungę skaitytojai
VISI KOMENTARAI
YIT šaunuoliai, ten tiesiog puiki vieta kvartalui kaip prie Panemunės šilo, net ir gerokai didesniui projektui 🙂
Potencialius pirkėjus gali išgązdinti aerodromas ir šalia esantys Kauno Grūdai bei kiti pramonės objektai. Vieta nebloga, bet ne tobula.
Grūdai šiaip jau pakalnėje. Niekaip jie nėra šalia. O realiai tai ir jie patys išsikels iš ten. Aerodromas sakyčiau nelabai gyvas
Būtų gerai, jei grūdai dingtų iš ten - darko pakrantės vaizdą
Stipru ir geras ėjimas. Norėtųs palinkėti tik kokybės, neapsipiginant kaip vietomis Piliamiestyje.
O kas su piliamiesčiu negerai? Kur ten nusipiginta? Kiek girdėjau, butai prie upės prabangesni, o arčiau brastos gatvės - pigesni.
Tai kiek suprantu baigėsi dešimtmečius trukęs karas dėl tos vietos? Įdomu kas laimėjo.
Buvo karas? Gal galima plačiau? Nieko apie tai negirdėjau
https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/aleksote-isskirtinis-pripazinimas-teisme-strigusiam-projektu-838781 Bet ten tik mažytė mažytė dalis aprašyta to, kas vyko metų metus. Buvo net visas ciklas straipsnių užsakytas kažkuriame naujienų portale, jei labai norėčiau rasčiau, ten labai detaliai visa istorija papasakota nuo ištakų vienos iš ginčo šalių atstovo (advokato) ir kas ten turi (ar turėjo interesų) ir nepasidalino. Bet buvo labai labai įdomūs dalykai ten.
Vieta superinė, Aleksotas ir Freda apskritai labai perspektyvios teritorijos. Prieš 15 metų Žilevičius bandė ten kažką vystyti, bet taip nieko ir nepradėjo, suprantu iš jo ir perpirko.