DEZIFOG: galimybė suvaldyti virusą švietimo įstaigose

Reklama publikuota: 2021-12-03
svg svg

DEZIFOG rūko dezinfekcijos sistema gali gerokai sumažinti užsikrėtimų skaičių švietimo įstaigose ir reikšmingai prisidėti prie pandemijos suvaldymo. Šią technologiją švietimo įstaigos gali naudoti ir po pandemijos, bendrai profilaktikai, nes DEZIFOG technologija efektyviai kovoja su Covid-19, gripo, tuberkuliozės, roto ir kitais apvalkalinio tipo virusais.

Pandemijos metu švietimo įstaigos tapo tomis vietomis, kur įsiplieskia daugiausiai COVID-19 židinių. Tokia padėtis suprantama, nes mokyklose ir darželiuose sunku atskirti žmonių srautus, tomis pačiomis patalpomis naudojasi nuo 50 iki 1.000 žmonių, tad aplinka plisti virusui itin palanki.

Plotai švietimo įstaigose, kuriuos reikia dezinfekuoti, gali siekti tūkstančius kvadratinių metrų. Pasitelkus DEZIFOG rūko sistemą vieną patalpą galima dezinfekuoti per 30 sekundžių. Norint naudotis DEZIFOG rūko generatoriais nereikia jokių specialių kompetencijų, nes šia technologija labai paprasta naudotis.

Virusą pasiekia visur

Švietimo sektoriuje kyla papildomų iššūkių – vaikai judrūs, todėl laikytis saugaus atstumo ir kitų atsargumo priemonių sunku.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Naudojant įprastas dezinfekavimo priemones paprastai yra valomi tie paviršiai, kurie dažniausiai liečiami, tačiau švietimo įstaigose kaip niekur kitur yra daug paviršių, kuriuos sunku ar neįmanoma dezinfekuoti su šluoste. Tai spintelės, radiatoriai, užuolaidos, minkšti žaislai, knygos.

DEZIFOG rūko dezinfekcijos sistemą jau sėkmingai naudoja kai kurie darželiai, savo dezinfekavimo paslaugas DEZIFOG teikia ir mokykloms.

„Naudojome DEZIFOG rūko sistemą po ligos protrūkio mūsų darželyje, nes norėjome būti tikri, kad vaikai grįš į saugią aplinką, – patirtimi dalinasi Gintarė Jurgelionė, darželio „Vaikystės Sodas“ Panevėžio skyriaus vadovė. – Pati mačiau kaip rūkas skverbiasi į visas vietas. Mes labai stengiamės viską daryti tinkamai, bet įprastos priemonės negali apdoroti nelygių paviršių. Vaikai yra judrūs, todėl kyla papildomų iššūkių.“

Rasa Tamašauskaitė, VšĮ „Darželis“ Vila Vilaitė direktorė, pasakoja, kad vaikai mėgsta viską imti į savo rankas, čiupinėti, todėl virusas tarp jų gali plisti greitai, o visų vaikus supančių daiktų su įprastomis priemonėmis neįmanoma išvalyti.

„DEZIFOG rūko aparatą profilaktiškai naudojame beveik kas savaitę, nuolat valome ir įprastomis priemonėmis. Susirgimų beveik neturėjome – buvo tik vienas atvejis šeimoje, tačiau ėmėmės priemonių ir jis neišplito“, – sako R. Tamašauskaitė. Ji primena, kad DEZIFOG padeda naikinti ne tik COVID-19, tačiau ir kitus virusus, o rudenį tokia pagalba ypač aktuali.

„Valstybė galėtų kompensuoti tokių priemonių naudojimą švietimo įstaigoms, tuomet jos tarp švietimo įstaigų būtų naudojamos daug plačiau“, – siūlo R. Tamašauskaitė.

Mokyklose ir daželiuose yra gausu paviršių, kurie jautrūs įprastoms dezinfekcijos priemonėms. Tai kompiuterinė bei elektroninė technika, knygos, dokumentai, medžiaginiai žaislai, taip pat augalai, kurių dezinfekuoti įprastu lašeliniu būdu tiesiog neįmanoma.

Tomas Degutis, DEZIFOG vadovas, atkreipia dėmesį, kad įprastos dezinfekavimo priemonės gali sugadinti paviršius, todėl prieš jas naudojant reikia uždengti kompiuterius, nurinkti nuo stalų dokumentus ir kitus popierius.

„Taikant DEZIFOG visus daiktus galima palikti ten, kur jie yra – pakanka atidaryti patalpą ir kelias sekundes paleisti į jas rūko srautą“, – pažymi T. Degutis.

DEZIFOG nekenkia paviršiams, taip pat nepalieka jokio kvapo, po šios technologijos panaudojimo net nereikia vėdinti patalpų.

Švietimo įstaigose dezinfekavimo pareiga patikima jau esamiems darbuotojams. Jiems atlikti šimtus ir tūkstančius kvadratinių metrų dydžio patalpų dezinfekcija tampa tikru iššūkiu. Tačiau su DEZIFOG rūko technologija tai padaryti labai paprasta, lengva ir saugu. Dezinfekuoti vieną patalpą užtrunka iki 30 sekundžių, o visą mokyklą – valandą, patalpomis galima naudotis jau po 90 minučių.

DEZIFOG technologija be Lietuvos šiuo metu autorizuota Latvijoje, Estijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Prancūzijoje ir Norvegijoje.

Naudinga ir po pandemijos

DEZIFOG nuo bakterijų ir virusų išvaduoja ne tik paviršius, tačiau ir patalpose esantį orą. Ši technologija gali pasitarnauti ir po pandemijos. Pavyzdžiui vienam vaikui darželyje užsikrėtus virusine liga, vakare galima dezinfekuoti visos grupės patalpas ir kitą dieną vaikai gali grįžti į saugias patalpas.

Laboratoriniais tyrimais įrodyta, kad DEZIFOG naikina COVID-19, gripo, tuberkuliozės ir kitus virusus bei bakterijas. Susirgus vaikui ar vienam iš švietimo įstaigos darbuotojų paprastai kviečiama dezinfekcijos paslaugas teikianti įmonė. Turint DEZIFOG sistemą, dezinfekuoti visas patalpas lengvai, greitai ir patogiai galėtų pačios įstaigos darbuotojas.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Rašyti komentarą 0
DEZIFOG: sauso rūko technologija grįstas sprendimas griauna mitus apie dezinfekciją Verslo tribūna

Naują patalpų dezinfekavimo technologiją jos išradėjai lygina su išmaniojo telefono „iPhone“ atsiradimu...

DEZIFOG: galimybė suvaldyti virusą švietimo įstaigose Verslo tribūna 1

DEZIFOG rūko dezinfekcijos sistema gali gerokai sumažinti užsikrėtimų skaičių švietimo įstaigose ir...

100 kv. m. patalpa nuo virusų išdezinfekuojama per 15 sek. – demonstracija nemokama Verslo tribūna 1

„DEZIFOG“ technologija prasiskverbia į visus plyšius ir 100 kv. m. dydžio patalpą dezinfekuoja per 15...

Kauno valstybinė filharmonija: naujam sezonui pasitelkė ir efektyvią dezinfekciją Verslo tribūna

Kauno valstybinė filharmonija naują sezoną pradėjo paruošusi ne tik gausų renginiais repertuarą, kuris vos ne...

Kaip prekybos ir laisvalaikio centrą nuo koronaviruso apsaugoti per pusvalandį Verslo tribūna

Dezinfekuoti didelius prekybos ir laisvalaikio centrus nuo COVID-19 viruso efektyvu pasitelkus ir naujausias...

Lietuvių sukurta efektyvi dezinfekcijos sistema „Dezifog“ skinasi kelią pasaulyje Verslo tribūna 1

Lietuvoje 2020 m. sukurta ir autorizuota rūko dezinfekcijos sistema „Dezifog“ greitai sulaukė pasisekimo ir...

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku