100 kv. m. patalpa nuo virusų išdezinfekuojama per 15 sek. – demonstracija nemokama

Reklama publikuota: 2021-11-30
svg svg

„DEZIFOG“ technologija prasiskverbia į visus plyšius ir 100 kv. m. dydžio patalpą dezinfekuoja per 15 sekundžių. Šią sistemą jau pripažino Lietuva ir dalis Europos Sąjungos šalių, Didžioji Britanija.

Jeigu kyla kokių nors abejonių dėl sistemos veikimo principų, dabar galima užsisakyti nemokamą jos demonstraciją savo patalpose.

„DEZIFOG“ sukūrusios UAB „Efektyvūs saugos sprendimai“ direktorius Tomas Degutis, pažymi, kad 2020 m. Lietuvoje sukurtas sprendimas vis dar neturi analogų pasaulyje.

„DEZIFOG“ sausu rūku po visą patalpą paskleidžia dezinfekcines veikliąsias medžiagas, jomis padengiami visi patalpoje esantys vertikalūs ir horizontalūs paviršiai. Šis rūkas įsiskverbia į mažiausius plyšius, kurie taikant įprastas dezinfekcijos priemones, nepasiekiami. Dezinfekuojami ne tik paviršiai, bet ir patalpoje esantis oras.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Rankiniu būdu – neefektyvu

DEZIFOG Lietuva rekomenduoja tokiu būdu dezinfekuoti patalpas bent du kartus per savaitę. Ši sistema savo darbą atlieka akimirksniu. Pavyzdžiui, 100 kv. m. biuro patalpas su keliais kabinetais ji išvalo per 15 sekundžių. Dezinfekuoti vieną mokyklos klasę užtrunka 5 sekundes, o visą 1.500 kv. m.  mokyklą – apie vieną valandą.

Nepamirškime, kad dezinfekuojant patalpas rankiniu būdu su šluoste paprastai niekas kiekvienos klaviatūros ar kėdės atlošo nedezinfekuoja bei kiekvieno dažnai liečiamo paviršiaus nepaliečia.

Įmonė prekiauja rūko generatoriais ir dezinfekciniais skysčiais, taip pat teikia ir patalpų dezinfekcijos paslaugą. Klientai įsigiję rūko generatorių gali patys lengvai, paprastai ir efektyviai dezinfekuoti patalpas.

Geriau vieną kartą išbandyti ir įsitikinti

Nuo DEZIFOG produkto atsiradimo pradžios bendrovė stengėsi kaip galima daugiau papasakoti apie jo veikimo principus, tačiau kaip ir kitos inovacijos ši priemonė vis dar kelia klausimų, ar reikia specialaus pasirengimo norint naudoti DEZIFOG sistemą, ar ji nėra pavojinga sveikatai, ar nebus pažeisti patalpoje esantys paviršiai.

„Supratome, kad geriau vieną kartą pamatyti nei daug kartų išgirsti, todėl nusprendėme daugiau dėmesio skirti demonstracijoms klientų patalpose“, – pažymi bendrovės vadovas. DEZIFOG Lietuva siekia, kad klientai pamatytų, kaip iš tikrųjų veikia sistema – kaip tai paprasta ir saugu. Demonstracija užtrunka mažiau nei 30 minučių. Per pusvalandį klientas yra supažindinamas su dezinfekcinės sistemos veikimo principu, pačiu produktu bei jo savybėmis, kliento patalpose paleidžiamas dezinfekcinis rūkas. O po mažiau kaip 90 minučių klientas turi pilnai dezinfekuotas patalpas nuo Covid-19 ir kitų virusų bei bakterijų.

Parengia vaizdo medžiagą

DEZIFOG sistemos efektyvumą Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija patvirtino dar 2020-ųjų liepos mėnesį. 2021 m. bendrovė nusprendė žengti į užsienį. Tarptautinėse laboratorijose atlikti tyrimai leido autorizuoti šį sprendimą Latvijoje, Estijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Norvegijoje ir Prancūzijoje.

„Didžiąją dalį demonstracijų filmuojame ir fotografuojame, darbų fiksavimas suteikia klientui papildomo saugumo. Šią vaizdo medžiagą klientas gali naudoti informuodamas visuomenę, kad jis yra atsakingas verslas, jam rūpi darbuotojų bei klientų sveikata ir saugumas,“ – pažymi T. Degutis.

Demonstracijos yra nemokamos ir neįpareigoja kliento nieko pirkti.

„Po demonstracijų 9 iš 10 klientų priima sprendimą įsigyti ir naudoti mūsų įranga. Pamačius, kaip veikia sistema, klientas įsitikina, kad ši technologija yra efektyvi, greita, saugi, nekelia pavojaus sveikatai ir paviršiams,“ – pažymi T. Degutis.

Jeigu norite išbandyti, kaip DEZIFOG veikia Jūsų patalpose, parašykite ar paskambinkite mums +370 656 75767 info@dezifog.lt. Demonstracija nemokama visą Gruodžio mėnesį.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Rašyti komentarą 0
DEZIFOG: sauso rūko technologija grįstas sprendimas griauna mitus apie dezinfekciją Verslo tribūna

Naują patalpų dezinfekavimo technologiją jos išradėjai lygina su išmaniojo telefono „iPhone“ atsiradimu...

DEZIFOG: galimybė suvaldyti virusą švietimo įstaigose Verslo tribūna 1

DEZIFOG rūko dezinfekcijos sistema gali gerokai sumažinti užsikrėtimų skaičių švietimo įstaigose ir...

100 kv. m. patalpa nuo virusų išdezinfekuojama per 15 sek. – demonstracija nemokama Verslo tribūna 1

„DEZIFOG“ technologija prasiskverbia į visus plyšius ir 100 kv. m. dydžio patalpą dezinfekuoja per 15...

Kauno valstybinė filharmonija: naujam sezonui pasitelkė ir efektyvią dezinfekciją Verslo tribūna

Kauno valstybinė filharmonija naują sezoną pradėjo paruošusi ne tik gausų renginiais repertuarą, kuris vos ne...

Kaip prekybos ir laisvalaikio centrą nuo koronaviruso apsaugoti per pusvalandį Verslo tribūna

Dezinfekuoti didelius prekybos ir laisvalaikio centrus nuo COVID-19 viruso efektyvu pasitelkus ir naujausias...

Lietuvių sukurta efektyvi dezinfekcijos sistema „Dezifog“ skinasi kelią pasaulyje Verslo tribūna 1

Lietuvoje 2020 m. sukurta ir autorizuota rūko dezinfekcijos sistema „Dezifog“ greitai sulaukė pasisekimo ir...

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku