Kaip prekybos ir laisvalaikio centrą nuo koronaviruso apsaugoti per pusvalandį

Reklama publikuota: 2021-11-18
svg svg

Dezinfekuoti didelius prekybos ir laisvalaikio centrus nuo COVID-19 viruso efektyvu pasitelkus ir naujausias technologija, teigia Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė. Sertifikatą dėl COVID-19 saugumo reikalavimų atitikimo neseniai atnaujinęs prekybos centras papildomam klientų ir darbuotojų saugumui dar pasitelkė ir dezinfekavimo technologiją „Dezifog“.

Įvairias prevencines apsaugos nuo koronaviruso priemones, kurios garantuoja kuo didesnį lankytojų ir centro darbuotojų saugumą, taikantis Kauno „Akropolis“ yra gavęs sertifikatą dėl COVID-19 saugumo reikalavimų atitikimo. Sertifikavimo procesą atliko tarptautinė sertifikavimo ir konsultavimo įmonė „SAFE Shopping Centers“.

„Dezifog“ – nepakeičiama technologija

„Lankytojų ir darbuotojų saugumas yra mūsų veiklos prioritetas, todėl dedame visas pastangas sukurti saugią aplinką ir vykdome ne tik privalomus reikalavimus, tačiau imamės ir papildomų apsaugos priemonių, viena jų –  „Dezifog“ rūko dezinfekcinė sistema, – pasakoja Kauno „Akropolio“ valdytoja. – Reguliarus dezinfekavimas su „Dezinfog“, kai aktyviosios virusus naikinančios medžiagos kaip rūkas patenka ant pačių sudėtingiausių ir kitomis priemonėmis sunkiai pasiekiamų paviršių, gerokai padidina prekybos centro saugumą.“

Anot B. Kuodytės, ne mažiau svarbu, kad didelės Kauno „Akropolio“ erdvės bei sunkiai pasiekiami paviršiai dezinfekuojami labai operatyviai ir nekenkia medžiagų paviršiams ar interjero detalėms. Naudojant „Dezifog“ technologiją virusus naikinantis rūkas pasklinda per visus prekybos centro aukštus, prasiskverbia į mažiausius tarpelius, kur gali slypėti virusas.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Pasiekti dalį erdvaus mūsų prekybos ir laisvalaikio centro paviršių bei juos nuvalyti įprastai be specialios įrangos negalėtume. O ir valymas truktų gerokai ilgiau, nei naudojant „Dezifog“, kuris nedelsiant pasiekia visus paviršius bet kokiame aukštyje“, – teigia Kauno „Akropolio“ valdytoja.

Kauno „Akropolis“ technologiją „Dezifog“ pradėjo naudoti nuo praėjusių metų.

nuotrauka::1

Atsakingo verslo pavyzdys

Unikalią patalpų dezinfekavimo technologiją „Dezifog“ sukūrusios UAB „Efektyvūs saugos sprendimai“ direktorius Tomas Degutis akcentuoja, kad patalpos nuo apvalkalinių virusų, kokie yra ligą COVID-19 sukeliantys koronavirusai, turi būti dezinfekuojamos reguliariai. Mat, net vienas šią ligą nešiojantis žmogus patalpoje gali paskleisti daugybę virusų, kurie skrajodami ore ar nusėdę ant įvairių paviršių dar kurį laiką gali būti pavojingi žmogui, jį susargdinti.

„Kauno „Akropolis“ rodo atsakingo verslo pavyzdį, kaip reikia rūpintis ne tik savo klientais – prekybos ir laisvalaikio centre apsilankiusiais žmonėmis, bet ir čia dirbančiais“, – pasakoja T. Degutis.

Pasitelkus dezinfekavimo technologiją „Dezifog“ daugiau kaip 20.000 m2 bendrųjų Kauno „Akropolio“ erdvių dezinfekuojama per maždaug 30 minučių. Anot T. Degučio, tai nėra didžiausias jų dezinfekuojamas objektas, tačiau jis savo klientais ir nuomininkais rūpinasi reguliariai, o dezinfekavimo technologijos pasirinkimas buvo kruopščiai analizuojamas ir testuojamas.

„Tokiai Kauno „Akropolio“ paviršių gausybei ir įvairovei dezinfekuoti technologija „Dezifog“ pasirodė ypač tinkama ir efektyvi, bei, labai svarbu, saugi, nes nekenkia jokių medžiagų paviršiams, – teigia „Efektyvių saugos sprendimų“ direktorius. – Buvo pateikti įvairių tyrimų dokumentai, išanalizuotos „Dezifog“ veikliosios medžiagos, jų poveikis ir įsitikinta, kad technologija ir efektyvi, ir saugi.“

nuotrauka::2

„Dezifog“ atrado ir pasaulis

„Dezifog“ technologijos efektyvumą užtikrina vos 0,1–5 mikronų dydžio dalelės, kurios yra 10–100 kartų mažesnės už lašelių daleles, todėl patenka net į mažiausius tarpelius, padengdamos ir vertikalius, ir horizontalius bet kokių medžiagų paviršius. Šią sistemą saugu naudoti ir ten, kur negalima paviršių valyti drėgnai, pavyzdžiui, sudėtingai ir drėgmei jautriai technikai. Tai yra vienas iš svarbių šios technologijos pranašumą prieš įprastus lašelinius dezinfekcijos metodus. Be to, kai tirštas rūkas užpildo net didžiausias erdves, dezinfekuojami ir visi paviršiai, ir išvalomas patalpos oras – sunaikinami ir virusai, pavyzdžiui, sukeliantys COVID-19 ligą, ir bakterijos bei pelėsis, grybeliai.

Naudojant technologiją „Dezifog“ nereikia apsaugoti dokumentų, augalų, meno vertybių, audinių ir kitų jautrių drėgmei paviršių, nes jų „Dezifog“ medžiagos neveikia. Taip pat aktualu, kad jau po 90 minučių, veikliosioms medžiagoms nusėdus ant paviršių, galima naudotis patalpomis.

Lietuvoje „Dezifog“ sistemą išbandė ir naudoja šimtai įstaigų ir įmonių, tarp kurių Prezidentūra, Seimas, Užsienio reikalų ministerija, Kauno miesto savivaldybė, „Senukai“, „Narbutas“, „Orlen Lietuva“, „Vičiūnai“, Kauno muzikinis teatras, tarpmiestinių keleivių vežėja „Kautra“ autobusams ir stotims dezinfekuoti, ligoninės bei poliklinikos ir šimtai kitų įmonių bei įstaigų.

„Dezifog“ dezinfekcinė sistema be Lietuvos taip pat autorizuota Latvijoje, Estijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje. Šiuo metu autorizavimo procesai vyksta Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Belgijoje, Australijoje, Bulgarijoje, Vengrijoje. Per šiuos metus „Dezifog“ veiklą pradėjo vykdyti Latvijoje, Estijoje, Australijoje, Didžioje Britanijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, o planuose – dar platesnis distributorių tinklas.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Rašyti komentarą 0
DEZIFOG: sauso rūko technologija grįstas sprendimas griauna mitus apie dezinfekciją Verslo tribūna

Naują patalpų dezinfekavimo technologiją jos išradėjai lygina su išmaniojo telefono „iPhone“ atsiradimu...

DEZIFOG: galimybė suvaldyti virusą švietimo įstaigose Verslo tribūna 1

DEZIFOG rūko dezinfekcijos sistema gali gerokai sumažinti užsikrėtimų skaičių švietimo įstaigose ir...

100 kv. m. patalpa nuo virusų išdezinfekuojama per 15 sek. – demonstracija nemokama Verslo tribūna 1

„DEZIFOG“ technologija prasiskverbia į visus plyšius ir 100 kv. m. dydžio patalpą dezinfekuoja per 15...

Kauno valstybinė filharmonija: naujam sezonui pasitelkė ir efektyvią dezinfekciją Verslo tribūna

Kauno valstybinė filharmonija naują sezoną pradėjo paruošusi ne tik gausų renginiais repertuarą, kuris vos ne...

Kaip prekybos ir laisvalaikio centrą nuo koronaviruso apsaugoti per pusvalandį Verslo tribūna

Dezinfekuoti didelius prekybos ir laisvalaikio centrus nuo COVID-19 viruso efektyvu pasitelkus ir naujausias...

Lietuvių sukurta efektyvi dezinfekcijos sistema „Dezifog“ skinasi kelią pasaulyje Verslo tribūna 1

Lietuvoje 2020 m. sukurta ir autorizuota rūko dezinfekcijos sistema „Dezifog“ greitai sulaukė pasisekimo ir...

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku